Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Джеймс Купър

Go down 
+12
Никълъс Спаркс
Маделин Салваторе
Бил Стивънс
Даниел Роуън
Стийв Стоунър
Амбър Фостър
Рейчъл Кроу
Рокси Билсън
Анна Монгомъри
Вики Роуън
Емили Грейс
Джеймс Купър
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyПон Сеп 27, 2010 7:54 pm

Вики и Джеймс дълго си говореха,но после Джеймс отиде някъде при гостите.Вики беше седнала сама на дивана и аз реших да й направя компания.Въпреки че сигурно след това,което й е разказал Джеймс,явно няма да съм й много приятна.
-Здравей!-усмихнато казах и продължих с надеждата тя да ме изслуша-Виж,случката на миналото парти с Джеймс беше само игра.А и щом той ти разказа всичко смятам,че и ти си съгласна,че не е нищо сериозно.Нали?




П.п :Надявам се няма проблем затова,че създавам малка интрига.Но го правя с цел играта да стане по-интересна.: )
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyПон Сеп 27, 2010 8:15 pm

Джеймс беше странно мълчалив днес. Струваше ми се смутен, особено след пристигането на Анна. Чувствах се объркана от държанието му, а когато опитах да го попитам, той изчезна някъде. Хм, имаше нещо, което не разбирах все още. Стоях си на дивана и се опитвах да се забавлявам, въпреки че не ми се получаваше много. Не обичах тайните, и това ме изнервяше. При мен дойде Анна и ми каза нещо, което още повече ме обърка:
-Здравей! Виж,случката на миналото парти с Джеймс беше само игра. А и щом той ти разказа всичко смятам,че и ти си съгласна,че не е нищо сериозно.Нали?
- Извинявай, за какво става дума? - попитах с лека насмешка, опитвайки се да разбера за какво говори тя.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyВто Сеп 28, 2010 7:15 pm

-Не ти ли е казал?-съмнително попитах аз като си помислих,че може Джеймс да ме е излъгал.
-Какво да ми каже?-следователно попита Вики с учудване.
В този момент Джеймс пристигна при нас.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyВто Сеп 28, 2010 7:44 pm

Вече стана късно и исках да се прибирам.Бил също искаше да си тръгва.
Казахме "чао" на всички и тръгнахме към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyВто Сеп 28, 2010 9:21 pm

Никак не бях от бавнозагряващите, но просто явно не ми се искаше да разбера какво е ставало. През главата ми минаха милиони представи, свързани с Джеймс и Анна, в рамките на няколко секунди. Достатъчно време за Джеймс, вероятно осетил се, да се приближи.
- Джеймс, да имаш нещо да ми казваш? - попитах го, като ядът в гласа ми си личеше.
- Какво по-точно имаш впредвид? - попита леко смутено той, въпреки че определено се досещаше за какво говоря. За това не отговорих на въпроса му, а изчаках отговор на своя..
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСря Сеп 29, 2010 3:14 am

-Става ли да поговорим насаме?-попитах Вики,хвърляйки обвинителен поглед към Анна.
Двамата се качихме горе,а Анна остана при другите.
Когато се усамотихме в стаята ми,аз започнах да й обяснявам всичко:
-Ами на предишното парти аз и Анна играхме тук ,в стаята ми, само двамата на "Истината или предизвикателството".И тя ме предизвика да я целуна...и аз приех предизвикателството.
След минутка мълчание реших да си призная и това,че целувката ни беше малко по-дълга:
-След това продължихме,НО НИЩО ПОВЕЧЕ!!Извинявай!
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСря Сеп 29, 2010 9:26 pm

- Извинявай?! Само това ли е, което имаш да кажеш, Джеймс?
- Не знам какво друго да кажа. Да, виновен съм, но..
- Добре, все едно, зарежи. Мислех си, че си по-различен, но ти се оказа.. - доста бях разочарована и ядосана, затова реших да си тръгна, преди да е станало по-зле.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСря Сеп 29, 2010 10:47 pm

Не исках Вики да си тръгва от партито,както и не исках да се разделяме и затова я последвах.
-Хей,чакай!Не се тръгвай!Извиних се и обещавам,че повече няма да се повтори.-обещах й аз.
Върнете се в началото Go down
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyЧет Сеп 30, 2010 2:39 am

Наблюдавах Вики и Джеймс от далече и явно се караха.Вики се запъти към вратата,а той се опита да я спре.
Аз нямах място тук и затова си тръгнах преди да създам още проблеми.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyЧет Сеп 30, 2010 8:50 pm

-Хей,чакай!Не се тръгвай!Извиних се и обещавам,че повече няма да се повтори.-извика Джеймс след мен, когато тръгнах към вратата. Може би беше прав, може би не си струваше заради една целувка да се разделяме, но тогава не бях в състояние да мисля за това. Исках просто да си тръгна, както направи Анна преди мен, очевидно усетила напрежението, което нарастваше.
- Трябва ми време Джеймс.. остави ме сега! - отговорих и освободих ръката си, която той беше хванал, след което тръгнах.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСъб Дек 04, 2010 5:26 pm

***

След училище се запътих към къщата на Джеймс.Имах една идея и исках да я споделя с него.Надявах се той да я одобри и заедно да я осъществим.Звъннах на вратата и Джеймс веднага ми отвори.
-Здравей,Джеймс!Имаш ли минутка искам да поговоря с теб.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСъб Дек 04, 2010 5:32 pm

-Здравей Рокси!Какво става?Влез вътре.-поканих я любезно вкъщи и докато тя влизаше аз започнах да любопитствам
-Та за какво искаш да говорим?
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСъб Дек 04, 2010 5:44 pm

Щом седнах на дивана започнах да му споделям моето предложение:
-Нали разбра,че Вики стана капитан?
-Да.-отвърна той
-Имам идея да организираме парти-изненада в нейна чест.Предлагам да е у тях.Може да говорим с брат или не знам,но по някакъв начин трябва да влезем у тях.И тя да няма никаква представа,че когато се прибира ние ще сме там!
Какво ще кажеш?!Ще ми помогнеш ли да го организираме??
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСъб Дек 04, 2010 5:53 pm

-Звучи якоо!Страхотна идея!С теб съм.-заявих аз-ще има разбиващо парти и със сигурност тя ще се изненада.От мен яденето и пиенето,от теб музиката??Но кога ще е днес??
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСъб Дек 04, 2010 5:58 pm

-Ами смятам да е днес след репетицията,защото и без това на нея ще й е първата като капитан!Ще кажа на всички момичета от отбора,а ти кажи на момчетата.Гледай около 5 да си у Вики тя още няма да се е прибрала.Смятам да уговоря момичетата да не идват на тренировка и така Вики ще се прибере рано...дано успеем!Аз сега трябва да тръгвам имам много работа!Чао!
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Лейтън Лайвли
Мажоретка
Лейтън Лайвли


Брой мнения : 78
Join date : 26.11.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyВто Юли 05, 2011 4:15 am

***

Джеймс живееше близо и минута по-късно вече бяхме у тях.Докато той отключваше вратата,аз не спирах да го целувам.Щом влязохме веднага се запътихме към спалнята му.Не губехме време..още като нахълтахме в стаята разкопчах колана и ризата му.Отново впих зъби във вече оформената смучка,но този път много по-силно.
-Ти си истински вампир-простена той.А аз се отдръпнах една крачка от него и свалих късата си ,червена рокля.Той се засмя гърлено с плътен и секси глас,сякаш мислейки ,че не ми стиска да го направя.Бутнах го на леглото,качвайки му се отгоре...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСря Юли 06, 2011 3:55 pm

Лейтън ме бутна на леглото и ми се качи отгоре.Аз я сграбчих и си сменихме ролите.За секунди свалих вече разкопчната си риза и панталон.В същото време тя съблече бельото си.Отново се нахвърлихме един на друг.Щом влязох в нея тя простена възбуждащо и аз продължих уверено...определено й харесваше.
Когато и двамата свършихме се излегнахе на леглото.Все още не си казахме нищо,още бяхме задъхани.
Върнете се в началото Go down
Лейтън Лайвли
Мажоретка
Лейтън Лайвли


Брой мнения : 78
Join date : 26.11.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyСря Юли 06, 2011 6:29 pm

-Беше...страхотно!!!-промълвих задъхано и след това обърнах глава към Джеймс и му се усмхнах нежно.
-Колко е часът ?–попитах го като се надигнах от леглото и започвайки да се обличам.
-Към девет.Тръгваш ли си ?Може да останеш тук за през ноща.- сякаш не искаше да си тръгвам.
-Не мога.Трябва да се прибирам..-отвърнах до някъде натъжена от този факт и седнах до него на леглото.
-Знаеш ли,приятно ми е да съм с теб,Джеймс!
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyЧет Юли 07, 2011 9:40 pm

-На мен също ми е приятно да съм с теб,Лейт!-отвърнах с широка усмивка,поставих ръка на лицето й и я целунах.
След това я погледнах в очите й и добавих;
-Може да продължим да сме заедно...имам предвид като двойка!
Върнете се в началото Go down
Лейтън Лайвли
Мажоретка
Лейтън Лайвли


Брой мнения : 78
Join date : 26.11.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyЧет Юли 07, 2011 9:56 pm

Светло сините очи на Джеймсме гледаха толкова нежно...и това,което той ми каза напълно ме разнежи!
-Да!!Ще бъде чудесно.. !-отвърах и го целунах отново.
-Тряба да тръгвам.Ще се видим по-късно!ЧАО!
-До после.-отвърна той и аз си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 9:33 pm

- Звучи страхотно - казах стигайки до къщата му
- Хубава къща - казах сериозно, а Арес подскачаше насам натам, май тук му харесваше. Май не трябваше да казвам годините си, това си беше тема за доста шегички, а Джеймс определено се възползваше на макс
- Каква музика слушаш? - попитах любопитно поглеждайки го и вързах отново косата си на висока опашка.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Лейтън Лайвли
Мажоретка
Лейтън Лайвли


Брой мнения : 78
Join date : 26.11.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 9:39 pm


Тази вечер беше партито на моя Джеймс.Нямаше начин да го пропусна.Предположих,че може да има нужда от помощ затова реших да дойда един час по-рано.Бях облечена така.Тъкмо щях да звънна когато едно сладко кученце подскочи около мен.Обърнах се и видях Джеймс с непознато момиче.
-Хей-помаха ми той и аз на него.
Той дойде до мен ,а аз му се хвърлих радостно на врата.Целунах го и казах:
-Липсваше ми!Е,готов ли си за парти ?
-Даа!-извика весело той и влязохме всички вътре.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 9:51 pm

Лейтън ме изненда приятно.Тримата подготихме всичко...и неусетно беше дошло време .Някой звънна на вратата.Аз отворих и се изсипа цяла тълпа около 15 човека.Повечето непознати,които веднага се нахвълиха на пиенето.Запътих се към Алесандра
-Е,нали говорихме за музика...слушам рап,поп.Ти?Поздрави ме с някоя песен-усмихнах се и й посочих с поглед уредбата.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 10:09 pm

Пред къщата на Джеймс стоеше едно красиво момиче и Арес веднага се затича към нея. Той я поздрави и влязохме в къщата помогнах им с всичко и след това отскочих до нас преоблякох се, сложих храна на Арес и се върнах на партито.
- Хип хоп значи .... - казах и погледнах към уредбата извадих айпода и пуснах една от любимите си песни
- Поздрав за теб тогава - казах свивайки рамене и изчаках да видя реакцията му
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 10:23 pm

Признвам..имаш вкус към музиката-заявих и си напълних чашата с водка както и нейната.
-Е да танцуваме...между другото страхотна рокличка-хванах я за ръка и започнахме да се движим по такта на музиката.
За сега всичко бешe страхотно,скоро дойдоxа още хора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джеймс Купър
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Изз
» Къщата на Бил Стивънс
» Къщата на Джесика
» Къщата на Рейчъл Кроу
» Къщата на Емили Грейс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Плаж-
Идете на: