Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Джеймс Купър

Go down 
+12
Никълъс Спаркс
Маделин Салваторе
Бил Стивънс
Даниел Роуън
Стийв Стоунър
Амбър Фостър
Рейчъл Кроу
Рокси Билсън
Анна Монгомъри
Вики Роуън
Емили Грейс
Джеймс Купър
16 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyВто Юли 20, 2010 4:15 pm

Къщата на Джеймс Купър Malibu%20California%20Beach%20House
Спалня
Къщата на Джеймс Купър Modern-la-property-bedroom-design
Хол
Къщата на Джеймс Купър Interiorrenderofaliving

Преди около месец заможните родителите на Джеймс му купуват тази къща на плажа,в която той живее сам.
Къщата е голяма,затова е много подходяща за купоните,които той често прави.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс

Емили Грейс


Брой мнения : 11
Join date : 23.07.2010

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyСъб Юли 24, 2010 10:53 pm

Зададе се силна буря.Бързо се шмугнах в къщата си.След като се поуспокоих,се огледах наоколо.О,Боже!Това не беше домът ми!Но къде бях аз?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyСря Юли 28, 2010 5:56 pm

Валеше силен дъжд и трябваше да си стоя вкъщи.Седях си на дивана и безделно превключвах телевизионните канали.Бях забравил да заключа вратата и изведнъж,сякаш от извънземна чиния,едно непознато момиче се появи и стоеше на вратата.
След като си поговорихме с това момиче и тя се извини,че се е объркала,аз я изпратих любезно до къщата й.
Беше спряло да вали и сега времето беше леко задушно.Имаше слънце и това ме наведе на мисълта да се видя с Вики.Щом й се обадих,веднага си уговорихме среща в "Beach night".Нямах търпение до довечера.
Добре се бях изтупал като най-суетният човек на земята.Излезнах през вратата като този път не забравих да я заключа.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 01, 2010 11:36 pm

След хубавата и "мокра" вечер с Вики,си взех душ и седнах да погледам телевизор.Не знам как,но на сутринта се озовах на дивана.Явно съм бил заспал на него.Беше 8:00 сутринта и затова реших да потичам в парка.Преоблякох се и излезнах.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 15, 2010 10:01 pm

След приятната сутрин и добрата тренировка си взех освежаващ душ.Седнах пред телевизора и подремнах малко.
Беше 16:00 часа когато станах от дивана и отидох до кухнята за една бира.После хапнах сандвич и застанах пред лаптопа.Неусетно как,но вече беше 18:30 и започнах да се приготвям.Пет минути по-късно излязох от вкъщи и се запътих към къщата на Вики.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 7:33 pm

След като се прибрах от вечерята с Вики,Бил и Рокси,веднага си легнах.На сутринта излезнах,за да купя разни неща за довечера.Най-вече пиене.Надявах се да е достатъчно.Стана 2 часа.Вики ми се обади по телефони и каза,че идва след малко.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 7:54 pm

Когато звъннах на Джеймс, вече бях на път към къщата му. Тя беше далеч от моята, пък и аз нямах привилегията да имам кола, затова вървях пеша. Бях облякла любимата си черна рокля и новите си обувки с доста високи токчета. Обичах тази рокля, защото беше стилна и в същото време ненатрапчива - вървеше почти на всякаква обстановка, особено на партита!
Скоро бях пред къщата на плажа. Спрях пред вратата и звъннах на звънеца. Огледах се. Колко страхотни купони помнеше тази красива къща!
- Хей, Вики! - гласът на Джеймс не закъсня. За отрицателно време след като звъннах той отвори вратата - Влизай!
- Уау! - огледах се наоколо. Къщата беше украсена и почти всичко беше готово. Изглеждаше страхотно! - Добре си се погрижил, Джеймс!
Той ме прегърна, а аз обхванах ръцете си около кръста му и го целунах. Усетих убийствения аромат на парфюма, който му бях подарила наскоро.
- Ухаеш прекрасно! - тихо, но все пак ясно отбелязах този факт. Не можех да пропусна. Продължих по-гласно: - Е, с какво да се заемам?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 10:04 pm

Щом Вики дойде веднага се почуствах по -спокоен.Днес беше перфектна. yahoo Роклята,която носеше много й отиваше.
-Вики,днес си прекрасна!-не пропуснах да спомена.
Бях се напръскал с парфюма,който тя ми беше подарила и това я зярядва.
-Е, с какво да се заемам?-попита ме тя,а аз целувайки я този момент казах:
-С това!
kiss
Върнете се в началото Go down
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 10:09 pm

Партито на Джеймс беше днес и аз се чуствах наистина развълнувана.Сигурно щеше да има много хора.Надявах се да си намеря нови приятели.Беше точно пет и притеснена застанах пред вратата,притаих дъх и звъннах.
Никой не ми отвори,но забелязах,че вратата е притворена затова си позволих да вляза.Заварих Джеймс и някакво момиче да се целуват.Ситуацията беше наистина много неловка.
-Аз..ъ-ъ!Извинете!-безмълвно казах аз.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 10:15 pm

- Е, с какво да се заемам? - попитах го, а той ме целуна и отговори:
- С това!
- О, нямаш проблеми - шеговито подхвърлих и го притиснах към себе си..
Не бяхме чули, но в този момент вратата се отвори и влезе някакво момиче. Имаше дълга руса коса и прилежен вид. Изглеждаше добре, но не ми беше позната.
- Аз..ъ-ъ!Извинете!-безмълвно каза тя.
- О, нищо! Влизай Анна! Ти си първа днес, доста навреме пристигаш - поздрави я Джеймс като все още ме беше прегърнал с едната ръка. Очевидно той я познаваше. Усмихнах и се, тя също
- Аз съм Вики Роуън. - представих и се
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 10:22 pm

- О, нищо! Влизай Анна! Ти си първа днес, доста навреме пристигаш - поздрави ме Джеймс като все още беше прегърнал с едната ръка момичето.
- Аз съм Вики Роуън. - представи се непознатото момиче.
-Аз съм Анна Монгомъри.-отвърнах аз-явно съм дошла първа,още веднъж съжалявам,че ви прекъснах-извиних се повторно.
В този момент звънна още някой.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 10:36 pm

Щом аз и Бил стигнахме къщата на Джеймс,звъннах два пъти на звънеца.Отвори ми Джеймс.
-Здравейте!-поздрави ни той.В същото време аз му подадох дисковете:
-Ето!Взех доста албуми,дано ти харесат.
До него стоеше Вики и още едно непознато момиче.Запознахме се с нея.
Аз и Бил се заловихме да пускаме музика, а останалите започнаха да си наливат напитки.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 10:52 pm

Беше пет и половина, когато с Ерик пристигнахме в къщата на Джеймс. Бях виждала тази къща само отвън, беше близо до моята. Влязохме, а там вече беше пълно с хора. Огледах се но видях много малко познати лица. А, ето Джеймс се запъти към нас. Поздравиха се с Ерик, който ми намигна и ме представи:
- Джеймс! Какво става, човек - поздравиха се и си стиснаха ръцете - Това е Рейчъл.
- Довел си момиче. Яко! - каза Джеймс и изглеждаше весел - Приятно ми е, Джеймс.
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 10:59 pm

Отивах на купон! Първият ми купон тук. Беше вълнуващо и колкото и да е странно се обличах 6 часа!
Скоро пристигнах пред къщата на Джеймс и звъннах. Отворих вратата и влязох вътре. Видях много непознати лица, но забелязах Вики и Анна.
-О, здравейте! - казах аз. Анна кимна, а Вики ми отговори:
-Здравей Амбър! Идваш точно на време! Изглеждаш супер!
-Ти също!
-Е, Амбър.... това е Джеймс. Ъ... моето гадже!
-Приятно ми е.
-Това са Рейчъл и Ерик.- добави Анна.
-Много ми е приятно! - каза Рейчъл.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 11:11 pm

Събрахме се доста хора на партито. Някой от тях ги познавах лично, а други само по физиономия. Имаше и такива, с които там се срещнах за първи път. Като Рейчъл Кроу например. Познавах Ерик, гаджето и. Беше в отбора, но не бяхме общували много. Когато Анна ги представи си стиснахме ръцете.
- Много ми е приятно! - каза Рейчъл.
- На мен също. - усмихнах и се и погледнах Ерик. - Не съм те срещала в училище. От скоро ли си?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 11:17 pm

Вики изглеждаше много мила. Беше приятно и красиво момиче и се държеше любезно с мен, въпреки че не ме познаваше.
- Не съм те срещала в училище. От скоро ли си?
- Всъщност уча в университета тук. Студентка съм, не ученичка. - отговорих и, което леко я учуди, съдейки по изражението и
- Изглеждаш.. не знам.. като гимназистка - каза тя леко объркана и аз се засмях
- Студентка, а? Браво Ерик - отбеляза Джеймс и шеговито го тупна по рамото. Всички се засмяха. Той ме прегърна.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 11:21 pm

Имаше пиене,добра музика и...Вики.Всичко беше наред!
Запознах се с доста нови хора.Всички бяхя симпатични.Повечето се настаниха на дивана.Аз бях само на бара,за да домакинствам.За сега всичко вървеше по план,надявах се да мине страхотно.
Няколко момичета решиха да потанцувах и аз нямах нищо против с това. :D
Слад малко звънна още някой на вратата.
Върнете се в началото Go down
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 61
Join date : 22.08.2010
Age : 33

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 11:24 pm

Бях поканен на парти на плажа! Якоооо... Определено щях да се запозная с много хора! А това беше добре, предвид че не познавах никого.
Звън, звън! Позвъних. "Готина къща" казах си аз и влезнах. Иееее! Колко хора.... И повечето готини момичета. Един пич се приближи и ме покани да вляза.
-Здравей! Аз съм Джеймс! Влизай.
-Здравей! Аз съм Стийв и съм нов в града!
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyНед Авг 22, 2010 11:47 pm

Пристигна едно непознато момче,което не бях виждал преди.Каза,че е нов в града и това явно значеше ,че не познава никой тук.Затова реших да го запозная с някой.Заведох го при Вики и Рейчъл.
-Момичета,това е Стийв.Той е нов в гпада.-любезно го представих.
После се завъртях около Вики и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 61
Join date : 22.08.2010
Age : 33

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyПон Авг 23, 2010 2:03 am

Опитах се да си намеря компания и забелязах едно момиче, което не танцуваше а седеше и наблюдаваше.
-Здравей! - казах и аз. - Аз съм Стийв.
-Аз съм Амбър! Здравей! Ти си нов!
-Да, може да се каже!
Тя изглеждаше мила, малко срамежлива, но иначе беше много готина. Имаше красиви очи, а и тоалетът и беше много хубав.
-Защо, не танцуваш? - попитах аз.
-Попринцип не умея да танцувам.- отвърна тя.
-Нищо! Тук е купон! Да не ти пука.
Тя се засмя, а после отвърна:
-Прав си! Може би ще е хубаво да потанцувам.
-Добре! Един танц?
Върнете се в началото Go down
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyПон Авг 23, 2010 2:46 am

Поканата която получи за поканата на Джеймс,гаджето на сестра му съвсем го изненада,защото въобще не беше очаквал да бъде поканен на място,ъкдето ще присъставт по-големи и Вики едва ли би искала да види малкитя си брат да се мотае в тяхната компания.Доколкото беше научил,доста хора също като в града получиха покани и едва ли щяха да изпуснат празнеството.Трябваше му известно време да помисли,защото не исакше по никакъв начин да ядосва сестра си и освен това едви ли знаеше,че той може да дойде.
Все пак нямаше да е лошо да намине за малко,само щеше да поостане малко и да поговори с някой от гостите,пък и щеше да помоли Джеймс да му сатне треньор по тенис.Имаше нужда от такъв човек,защото скоро започваха серия от тенис турнири за юноши ,който щяха да се проведат в градчето и трябваше да се подготви дотогава.
За половин час в стаята си се постара да изглежда стилно и добре облечен,за да направи впечатление и като си сложи малко от парфюма си,опарви прическата си и се запъти към даденото място.
Имаше адреса и за нула време пристигна до къщата,от която се чуваше музика и силен говор,явно хората вече бяха пристигнали.Бамно Даниел се приближи до вратата и като натисна звънецът,отръпна се встарни и зачака спокойно да го поканят.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyПон Авг 23, 2010 3:41 am

Чух че звънецът звънна. Вероятно още някой гост на партито, чудех се кой ли още не е дошъл. Беше пълно и доста шумно и вероятно Джеймс не чу звънеца. Беше зает да разговаря с момчета от отбора и затова отидох аз да отворя. Който и да е, беше добре дошъл тук. Отворих и.. Даниел! Леле, не очаквах да го видя тук тази вечер.
- Здрасти сестричке - леко нервно поздрави той, а аз все още стоях учудена, затова Дан продължи - Знам, че сигурно не си много весела че съм тук, но реших да намина за малко. - Той замълча, но аз все още не отговарях, затова продължи - Вероятно ще тръгвам..
- Не, не остани Дан. Радвам се, че си тук, просто не го очаквах. Влизай!
Той сигурно си мислеше, че съм ядосана, че е твърде малък или нещо такова, но напротив.. Радвах се че иска да се забавлява, а хората тук бяха страхотни. Нямах право да го спирам. Просто не мислех, че ще дойде. В този момент се появи и Джеймс. Усетих топлата му ръка през рамото си.
- Хей, Дан! Влизай, пич! - извика Джеймс и очевидно вече беше доста весел (беше пийнал едно-две уискита все пак)
Даниел ме погледна въпросително, а аз му се усмихнах одобрително и се заех да го запознавам с приятелите си.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyПон Авг 23, 2010 12:01 pm

Трябваше му няколко секунди да се съвземе от притеснеинето си и изненадата,която го обзе,когато видя сестра му пред себе си.В първия момент изпита страх и неудобство,че може би идва на място,където няма да си намери място сред по-големите.Не че всички бяха по-големи от него,но не беше свикнал особенно в такава среда и очакваше ссетра му да бъде недоволна.Вероятно и тя беше изненадана,но след като се съвзе,започна да го увещава да остане.
Определно този ден щеше да бъде интерес ,но не подозираше,че чак такива изненади ще му се случат.
-Съжалявам,ако съм дошъв в неподходящ момент,но беше много мило от страна на Джеймс да ме покани и реших да дойда за малко-отвърна момчето леко притеснено и не смееше да погледне сестра си.
Но Вики беше доволна,че братчето й дойде и затова като по-голяма каза:
-Недей да се притесняваш,радвам че дойде.Наиситна щях да ти се разсърдя,ако си беше останал вкъщш и порпусенщ това празненство сред толкова приятели и познати.
Към тях се присъедини и Джеймс,който му се стори леко развеселен вероятно от алкохола,но не обърна особенно внимание и протегна ръка, за да го поздрави.
-Здрасти!Влагодаря за покана и за това ,че реши да ме доведе тук сред твоите приятели-каза момечот и се огледа наоколо и всъщност видя някой познати приятели,с който се беше запознал.
-Виждам,че все пак тук обстановката няма да ти е непозната-проселди погледът му Джеймс и заедно с Вики решиха да му помогнат да се отпусне малко и да го разведат наоколо.
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyПон Авг 23, 2010 3:11 pm

Седях си на дивана, отвреме на време отпийвах от питието си и наблюдавах другите как се забавляват. Определено аз не бях по тази част, въпреки че с Дан ми беше много забавно онази вечер, но тогава бях малко пийнала. Сега се забавлявах и се радвах, че съм тук.
Изведнъж към мен се приближи едно момче и ме поздрави!
-Здрваей! Аз съм Стийв!
-Аз съм Амбър. Здравей! Хей, ти си нов! - отвърнах аз, защото не го бях виждала в града.
Набързо се опознахме, а после той ми предложи да танцуваме. Приех, въпреки че ме беше малко срам. Отидохме на дансинга и започнахме да танцуваме. Тогва Джеймс извика:
-Един романтичен танц за всички! - след това пусна една хубава бавна музика, придърпа Вики към себе си и започнаха да танцуват. Ерик не изпусна възможността да покани Рейчъл, Бил и Рокси се спогледаха а затанцуваха, а Дан покани Анна, тй като нямаше с кой друг да танцува. На мен обаче ми беше неловко, защото много не ме бива в бавните танци, но Стийв се оказа доста добър.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър EmptyВто Авг 24, 2010 1:03 am

Партито минаваше добре,всички имаха настроение и се забавляваха.Аз и Бил отидохме да си сипем нещо за пиене.Там беше и Джеймс.
-Забавлявате ли се?-попита ни той.
-Даа!Добре си организирал всичко!А ти как си прекарваш?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Къщата на Джеймс Купър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джеймс Купър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Изз
» Къщата на Джесика
» Къщата на Бил Стивънс
» Къщата на Марк Стоун
» Къщата на Уилям Арчибалд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Плаж-
Идете на: