Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Рок бар "Riot"

Go down 
+6
Никълъс Спаркс
Даниел Роуън
Амбър Фостър
Рейчъл Кроу
Ерик Уолбърк
Рокси Билсън
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Рок бар "Riot" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 6:49 pm

Смяната ми свърши и можех да избирам-дали да си тръгна или да остана и да се присъединя към партито.В интерес на истината бях раздвоен.Погледнах към Вики,която се смееше висока с чаровния си глас...явно ,че шегите на Джеймс са забавни.Вече бях твърдо обеден,че вече са се сдобрили и аз нямам реален шанс.Затова си тръгнах преди някой да ме беше разпознал...
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 8:29 pm

Отстрани вероятно е изглеждало, че се веселя. Това е добре, така трябваше да е. Въпреки че не се забавлявах особено с пиянските шеги на Джеймс и въобще със самия факт, че отново е пиян. Заставих си да приличам на весела. Едната водка, която изпих, успя от части да ми помогне.
Времето напредваше и купонът течеше. Хората на около започнаха един по един да си тръгват. Дори и барманът, Никълъс, чиято смяна беше приключила, си отиде. Имайки впредвид отношенията между нас, не му бях казала нито дума тази вечер. Така и трябваше да е. Всичко трябваше да си остане в онази нощ, която не помня напълно.
Реших, че е време и аз да си вървя, вече достатъчно време бях поостанала. Взех чантичката си и се прибрах вкъщи.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Рок бар "Riot" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 10:45 pm

Вики си тръгна,а аз останах сам.Нямаше какво да правя.Вече ставаше скучно.Изпих още една бира и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Рок бар "Riot" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 3 EmptyНед Ное 28, 2010 7:45 pm

Почти всички се разотиваха,Дан си тръгна пръв.Останахме на маса само аз и Ерик.Двамата си поговорихме още малко докато аз не реших да си тръгвам.
-Аз смятам да вървя!
-Искаш ли да те изпратя?-предложи учтиво Ерик,а аз останах учудена.
-Но,Рейч?Тя..
-Тя не би имала нищо против!-каза усмихнато и уверено той.
-Добре тогава.-отвърнах аз и двамата излязохме от бара.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Рок бар "Riot" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 3 EmptyСря Дек 01, 2010 1:28 am

През цялата вечер Ерик не ми каза нито дума, дори не ме поздрави, което ме учуди. От отдавна не бяхме излизали и не се бяхме чували, но се надявах като се видим нещата да си бъдат пак добре. Все се надявах да ме погледне, да се усмихне или да дойде при мен, но той сякаш не знаеше че съм там. Останах до последно в надежди да ми обърне внимание и ядът в мен започваше да расте.
Бяха останали много малко хора, когато осъзнах че е по-добре да си вървя. Тръгнах, но Ерик беше на изхода с едно момиче! Едва се сдържах да не се развикам, ядосвайки се още повече, но реших, че ще е по-добре да притихна и изчакам какво ще стане. Двамата излязоха от дискотеката и тръгнаха по улицата, а аз тръгнах след тях. Не можех просто да оставя нещата така!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рок бар "Riot" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Рок бар "Riot"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: ул. "Флийтстрийт"-
Идете на: