Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Рок бар "Riot"

Go down 
+6
Никълъс Спаркс
Даниел Роуън
Амбър Фостър
Рейчъл Кроу
Ерик Уолбърк
Рокси Билсън
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 2:28 am

Никълъс се приближи до мен, очевидно за да ми помогне да стана. Хвана ме с двете си ръце за рамената и аз се изправих. Оказах се доста близо до него, толкова че да усетя аромата му. Беше убийствен аромат на хубав парфюм, което ме зашемети. Спрях безсмисления си смях изведнъж и го погледнах в очите. Той също ме гледаше и това ме накара да не мисля за по-нататък. Приближих ръцете си до тялото му, обгърнах врата му и го целунах..
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 2:38 am

Вики се приближи до мен и ме целуна.Това беше много неочаквано и дори странно.Не исках да се отдръпвам,а трябваше.Аз й отвърнах на целувката,но я спрях и казах:
-Виж,мисля,че трябва да си тръгваш.У вас сигурно те чакат.Нека ти помогна.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 2:47 am

Смътно си спомням нататък и количеството алкохол, изпит през цялата вечер, определено си каза думата.. Целунах го пак, защото ми хареса. Всичко би ми харесало след няколко уискита.. На него също му хареса. Обви ръцете си около кръста ми..
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 2:50 am

Вики сякаш не чу думите ми и продължи,а на мен много ми харесваше затова не я спрях....
Прекарахме ноща в бара...
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyНед Окт 10, 2010 12:05 am

***

След прекрасно прекараните часове с Маделин,трябваше отново да отида на работа.Щом влязох в бара и поздравих колегите си,се запътих да обслужвам клиенти.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 10:06 pm

След изпиването на хапчето за глава, което дойде "опреснително" за паметта ми, реших че е време да оправя това, което несъзнателно бях направила. Слабо познавах момчето от бара, а още по-малко и си спомнях за него. Мисълта за това ме изнервяше - по дяволите, аз не бях такава. На кой трябваше да се сърдя за странната промяна..
Не спирах да си мисля за това, за Джеймс, за факта че се срамувам страшно от себе си.. Докато мислех се озовах в бара. Беше към 6 и половина часа и се надявах Никълъс да е там. И той беше, както предишния ден - на бара. Приближих се и усетих да се изчервявам. Трябваше да се боря с това, срамът ми нямаше нужда да става публично достояние. Погледнах горделиво към него, а той се засмя.
- Няма драматично влизане като вчера, а? - не обърнах внимание на шегата, а продължих сериозно
- Дойдох да поговорим.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 10:15 pm

Изненада ме сериозния вид на Вики.Оставих чашата,която бършех зад бара,погледнах я и казах:
-Слушам!
Аз се чувствах толкова неловко колкото предполагам и тя.Нямах никаква представа какво иска да ми каже.В главата ми изплуваха хиляди варианти,но думите й прекъснаха мислите ми...
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 10:24 pm

- Виж, наясно си с факта, че вчера беше кофти ден и вечерта бях сериозно пияна, нали? - подходих директно към това, което трябваше да кажа. Получих кимане в отговор - Е, спомням си малко подробности от вечерта, но мога да предположа какво е ставало. И това не ми харесва, въпреки че вече нямам гадже.
- Всмисъл? - попита ме леко объркано Ник.
- Всмисъл че случилото се вчера между нас трябва да си остане там, ъъ тук. То не означава нищо и никой не трябва да разбира. Така е по-добре за двама ни, нали?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 10:30 pm

Изслушах внимателно Вики и естествено я разбрах.Тя беше права.
-Да.-отвърнах аз.
Тя невинно се усмихна и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 11:36 pm

***

Вечерта на Хелоуин всички очакваха с голямо нетърпение, мен не ме обземаше такова чувство. Реших, че ще отида на партито само за да не се чувствам самотна вкъщи, пък и беше добър повод да се срещна с много от хората, които познавах. Отидох в Риот, където вече имаше малка група хора с костюми. Самата аз бях облечена така. Взех си питие и седнах на една от отдалечените маси..


Последната промяна е направена от Вики Роуън на Пет Май 27, 2011 2:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 11:39 pm

Тази вечер беше партито по случай Хелоуин..Бях се облякла като принцеса на вампирите :D
Бара беше много добре украсен.Естествено на всяка маса имаше тиквен фенер и специални за празника сладки както и най-различни видове коктейли.Звучеше добра музика.Определено имаше приятна атмосфера.
Докато оглеждах всичко забелязах някой маскиран като Джак Спароу.Явно това беше Бил.Той се запъти към мен.
-Хей,Бил!Направо не можах да те позная.-казах аз учудено и го целунах.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 12:09 am

Бях дошъл на партито облечен като суперменРок бар "Riot" - Page 2 DeluxeCollectorsSupermanCostume.Имаше много пиене и това ми хареса взех си един коктейл,а после изпих няколко чашки уиски.Не виждах никой познат.Отидох до една маса.Там видях едно непознато момиче.Беше брюнетка и беше облечена като ученичка или нещо подобно.
Бях леко подпийнал,но все отидох да се запозная с нея.
-Ученичка с къса поличка!-викнах аз и седнах до нея-Как се казваш,красавице?Да те черпя ли едно уиски?
Когато тя се обърна към мен видях,че това е Вики.Стана доста не ловка ситуация.......
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 12:39 am

- Джеймс.. - погледнах го странно, трудно ми беше да го разпозная, но заради държанието му, не заради костюма. Беше се приближил доста към мен докато ми говореше и предположих, че вече е пийнал. Не беше особено забавен с опитите си да се покаже забивач. Трябваше да раздвижа създалата се неловка ситуация, затова шеговито казах:
- Интересен костюм, отива ти..
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 12:41 am

Почти от месец не бях в града.Не се бях чувала с никой от тук.За този един месец много се бях променила,дори аз сама забелязвах промяната.
Разбрах за партито и не исках да го пропускам.Щом е на Хелоуин смятам,че ще е интересно,а и ще се срещна с повечето ми познати.
Бях решила да съм дявол.Рок бар "Riot" - Page 2 L_2061-RedDevilAccessoryKit.
Заведението беше добре украсено и определено имаше атмосфера.Седнах на една свободна маса.Поръчах си бира.Бях сама,но се надявах някой да седне при мен.
Върнете се в началото Go down
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 11:29 am

Неусетно времето отлетя и днес беше денят в който всеки жител на града ще празнува Хелоуин.Даниел се събуди в доста весело и приповдигнато настроение,защото мното обичаше подобни празнества и нямаше търпение да отиде в бара,където се порвежда тържество и да види другите в какви костюми са.
Но перид това самият той трябваше да си избере костюм,което не беше лесно,защото беше си харесал няколко и решението не дойде никак лесно.
Вече наближаваше 18,00 часа и на разположение имаше само около 15 минути,за да се преоблече и приготви за празника,така че усърдно се зае за работа.
Отдавна Вики беше излязла,вече би трябвало да е пристигнала и затова той реши да не се бави и искаше да отиде на време,за да проследи всичко отначало.
Горе долу крайният резултат му отен около 10 минути и щом се погледна в огледалато,не можа да прикрие задоволството си от външният вид.
Неговитя избор падна върху приказките и тъй като много обичаше вълшебствата,Даниел се превъплъти в Аладин.Рок бар "Riot" - Page 2 Adult-aladin-costume
Когато пристигна,вече пред входа на бара имаше доста хора или по-точно същества от различни светтова и му трябваше известно време,за да може да влезе.
естестевно,че не можа да разпознае никой,така че щеше да се улови на интуицията си и да се пробва да познае някой от близикте си.
Атмосферата беше просот неописуема,чуваха се весели глаосве и смях,наоколо всичко беше украсено в типичен стил за празинка и трябваше да се поздравят огранизаторе за това.Погледна му падна върху една от масите,където стоеше красив секси дявол,заедно с още няколко образа и младият Аладин реши да отиде и да ги поздрави.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 3:33 pm

Рок бар "Riot" - Page 2 Sexy-candy-striper-nurse Костюмът ми на медицинска сестра ми костваше малко повече време за подготовка, затова леко закъснях за партито. Щом пристигнах в дискотеката и се огледах наоколо, там беше пълно с променени до неузнаваемост хора. Потърсих наоколо Ерик исках да го видя, тъй като от доста време не се бяхме срещали, но вероятно го нямаше. Отидох на бара да си поръчам нещо за пиене.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уолбърк
Баскетболист
Ерик Уолбърк


Брой мнения : 109
Join date : 20.07.2010
Age : 33
Местожителство : Кварталът на богатите

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 2:28 am

Пристигнах на партито и очаквах вечер, изпълнена с много забавления. Още от входа си личеше добрата хелоуин-обстановка, която се създаваше. Определено щеше да е забавно. Имаше доста хора, видях бегло и Рейчъл, но вниманието ми беше привлечено от момиче, облечено като дявол. Вероятно защото и моят костюм беше дяволски. Реших да отида да се запозная с нея. Изглеждаше ми позната но не се сещах откъде може би. Взех си питие и седнах до нея.
- Е, жената дявол, би ли се запознала със своето мъжко превъплъщение - заговорих артистично, което я накара да се усмихне
Върнете се в началото Go down
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 3:55 am

"- Е, жената дявол, би ли се запознала със своето мъжко превъплъщение!"
Щом чух тези думи,веднага се обърнах...Това беше Ерик.Усмихнах му се и отвърнах:
-Ерик,здравей!Как си?
При нас се присъедини и Дан,който беше се обякъл като Аладин.Явно доста се беше постарал за костюма си.
-Здравей и на теб Дан!Добър костюм!
Върнете се в началото Go down
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 1:16 pm

Когато се вгледа малко по-добер в лицето на този дявол,успя най-сетне да разпозане Анна,която просот така се беше преобразила,че му беше доста трудно да я познае.Личеше си,че този който е хвърлил доста работа за това празненство щеше много да се забавлява на това парти,което се разгаряше с пълна сила и хората или по-точно магическиет образи от филми и приказки се увеличаваха вес повече и повече.
-Добър вечер и на теб,дяволска красавице!-поздрави я той и се здрависа с изкусителният дявол с този секси костюм,който определено привличаше вниманието на момчетата.Аз съм добре,чуствам се прекрасно сред тази тълпа,обаче какво да кажем за теб,ти просто е разби с този тоалет,неотарзима си-заяви Аладин и двамата се здрависаха.
Анна отвърна на коплимента с усмивка в този дух каза,че пък неговият костюм е хубав и като Аладин изглежда прекрасно.
-Радвам се,защото имах опасения,че може би ще изглеждам малко странно сред толкоав вещици,дяволи и вампири-разсмя се той и си взе едно питие.
След малко към тях дойде Ерик и честно казано Даниел нямаше си представа като какъв се беше облякъл в първия момент,но после забелза,че пък той е мъжкото превъплъщение на Дявола.
-Здравей,Ерик чудесен костюм.Тази нощ като гледам май ще бъде вечерта на дяволите,подобните тъмни създания,така че вероятон няма да скучаете-многозначително каза той,като хвърли бърз поглед и към останалите,който така се бяха преобразили,че не можеше да намери сестра си сред тази тълпа.
Върнете се в началото Go down
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 11:04 pm

-Къде е Вики?-попитах Дан докато си пиех бирата.Той ми отвърна,че не може да я намери.След минутка мълчание,реших да вклуча и Ерик в разговора.
-Ерик,къде е Рейчъл?Преди малко мисля,че я мернах преоблечена като медицинска сестра.
Бях доста изненадана,че не са заедно.Всичка знаеха,че Ерик и Рейчъл са двойка или вече не са.Явно доста съм пропуснала....
Върнете се в началото Go down
Бил Стивънс

Бил Стивънс


Брой мнения : 65
Join date : 29.07.2010

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 11:34 pm

Бях се облякъл като Джак Спароу Рок бар "Riot" - Page 2 Halloween%20Jack%20Sparrow%20Prestige%20Pirate%20Costume
Още с влизането в бара видях Рокси,която се беше облякла като вампир.Изглеждаше великолепно!
-Хей,Бил!Направо не можах да те позная.-въэкликна тя,целувайки ме.Отвръщайки на целувката й добавих:
-Ммм,това значи,че съм се справил със задачата,нали?
-Да!-Засмяно отвърна тя и двамата се запътихме към бара.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 11:55 pm

Във вечерта на Хелоуин имаше парти в RIOT и аз бях отново на работа.Барманите също бяха длъжни да са с костюми и затова аз избрах да бъда смъртта.
Рок бар "Riot" - Page 2 48212-main
Този костюм ми се стори най-подходящ и никой не можеше да ме познае.Докато седях зад бара и сервирах,забелязах ,че Вики и Джеймс си говорят.Явно се бяха сдобрили.Това доста ме учуди,защото доколкото помнех Вики му беше доста ядосана.А и е имало защо.Но по гледката личеше,че е забравила всичко доста бързо.
Докато миех едни чаши,чух нежен и приятен женски глас да казва "Една водка.".
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСъб Ное 06, 2010 7:44 pm

Когато влезе момче, преоблечено като дявол, бях сигурна че това е Ерик. Просто не беше възможно да има по-секси дявол от него. Зарадвах се когато тръгна към мен, но не можах да скрия изненадата си, щом той седна на една предна маса и заговори с друг дявол-момиче. Помислих си, че сигурно не ме е видял или не ме е познал, но нещо ме караше да си мисля, че ме отбягва. По-късно може би щях да го поздравя, сега отидох да си взема нещо.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyСъб Ное 20, 2010 5:49 pm

С Бил доста се забавлявахме...Прекарахме си чудесно!
Аз реших да тръгвам,защото бях доста изморена.Той предложи да ме изпрати и аз се съгласих.Разделихме се с приятелите,които видяхме и си отидохме.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 EmptyЧет Ное 25, 2010 1:00 pm

Празникът наистина портече с невероятен успех,за пръв път Даниел имаше възможността да го празунва,защото поради различни причини независещи от него,отй и неговото семейство все го изпускаха и нямаха време за едно подобно парти.Шумът наоколо,силанат музика и веселият смях на хората му подействаха много ободряващо,беше доволен че е тук и се наслаждаваше на всяка една секунда от това парти.
Дори се включи в танците,което беше немислимо поради неговата стеснителност,но тази нощ той доста се разкрепости и на едно доста бързо парче показа отлични танцови качества.
След тази луда назпервара с останалите участници,момечто реши да се пийне едно питие и отиде до бара,нямаше минерална вода или нещо такова,така че взе една водка и я нагълта веднага.
Досега не беше пил подобен силен алкохол и се надяваше,че Вики няма да го види,все пак тя беше се усамотила с гаджето си или пък си беше тръгнала.
Даниел след минута вече усети как алкохолът започна да му действа,съзнанието му започна да се замъглява и не искаше да рискува да се строполи,така че излеез от бара и си поръча едно такси за у дома.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рок бар "Riot" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок бар "Riot"   Рок бар "Riot" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Рок бар "Riot"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: ул. "Флийтстрийт"-
Идете на: