Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Музикален магазин

Go down 
+2
Бил Стивънс
Рокси Билсън
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 35
Местожителство : Кварталът на богатите

Музикален магазин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 5:09 pm

***

Така и така на следващият ден нямаше какво да правя освен да си играя с Макс, реших да мина през музикалният магазин, който Рокси ми беше споменала че има. Имах нужда от струни за китарата си.
Отворих вратата и видях Рокси на касата. Поздравихме се и й казах от какво се нуждая.
Тя ми предложи няколко вида струни, избрах си и ги купих.
-Хей, искаш ли да се видим утре?-предложи тя.
-Добре, къде?-попитах. Макс щеше да направи хола на нищо. Толкова обичаше да ръфа възглавниците, но, за жалост, аз не.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 5:35 pm

Деня след партито отново бях на работа.Бил още не беше дошъл.
Вратата се отвори и вътре влезе Маделин.Имаше нужда от струни за китарата.Аз и предложих няколко вида и тя си избра.Тък като ми беше симпатична реших да и предложа да се видим.Искаше ми се да се сприятеля с нея.
-Добре, къде?-попита тя.Аз й предложих да отидем в парка,защото там можеше да си разхожда кученцето Макс,който беше голям сладур.
В това време Бил дойде и той пое магазина.Ние с Маделин и кучето й Макс излязохме на вън.


Последната промяна е направена от Рокси Билсън на Сря Авг 25, 2010 5:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 35
Местожителство : Кварталът на богатите

Музикален магазин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 5:36 pm

Съгласих се да се видим в парка и отидох да взема Макси от нас.
Върнете се в началото Go down
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Музикален магазин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин - Page 2 EmptyСря Сеп 08, 2010 1:11 am

***

Сутринта излезнах рано,за да се разходя.Минах покрай музикалният магазин на Рокси.Реших се да вляза и може би да избера някой диск с качествена музика.Още с влизането поздравих и казах на Рокси какво търся.Тя любезно веднага ми показа къде да разглеждам и аз започнах да преглеждам един по един дисковате.
-Как си,Рокси?-подхвърлих аз,надявайки се да завържа разговор.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин - Page 2 EmptyСря Сеп 08, 2010 6:59 pm

Докато Анна преглеждаше дисковете,тя ме попита как съм...
-Добре,благодаря!-отвърнах аз и с минутка закъснение продължих-А ти?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Музикален магазин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин - Page 2 EmptyЧет Сеп 09, 2010 8:11 pm

-Аз също!-дружелюбно и усмихнато отвърнах.
Избрах албум и отидох на касата при Рокси,за да платя.Докато си изваждах портмонето,реших да попитам Рокси как вървят нещата при другите.
-Какво става с другите?-попитах аз и преди да получа отговор разясних-Бил?Джеймс?Вики?
Естествено най-вече се интересувях от Джеймс,тък като не бях го виждала от няколко дни.




Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 8:38 pm

-Не съм ги виждала.-директно отвърнах аз,а и това си беше самата истина.Пак се подсетих,че скоро трябва да ги потърся.
Анна плати албума,която си беше харесала и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Музикален магазин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Музикален магазин
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Магазин за обувки "Джорджия"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: ул. "Роувъри хол"-
Идете на: