Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Музикален магазин

Go down 
+2
Бил Стивънс
Рокси Билсън
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyСря Юли 28, 2010 6:41 pm

Музикален магазин Is
Музикален магазин 1347026232_6488dd72c2

Собственик:Рокси Билсън
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyПет Юли 30, 2010 3:18 am

Днес беше един от най-вълнуващите ми дни.Именно защото беше откриването на моя собствен музикален магазин.Всъщност не беше точно мой,по документи е на родителите ми,защото съм непълнолетна.Но аз отговарям за него,аз поръчвам и продавам стоката.Това беше моята мечта и затова започнах с голяма мотивация.
Още подреждах разни дискове и останових,че няма да мога да се справя с всичко сама.Имах и други задачи покрай откриването.Помислих си дали да не се обадя на някой приятел,за да ми помогне.Сетих се за Вики,но тя сигурно щеше да е заета.След това размислих,че явно и за напред ще ми трябва помощник,а може би продавач-консултант.Трябваше ми човек,който да разбира от музика и да може да свири на китара.Затова без да губя повече време закачих един лист на вратата с надпис "ТЪРСЯ ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ".Надявайки се да намеря по-бързо подходящ човек,се залових отново на работа.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Бил Стивънс

Бил Стивънс


Брой мнения : 65
Join date : 29.07.2010

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyПет Юли 30, 2010 4:05 am

Вървях по улиците на непознатя град,в който живеех едва от няколко дни.Исках да намеря някаква връзка с моето родно градче,за да мога по-лесно да свикна с новата обстановка.Всъщност бях сигурен,че ще успея,защото градът беше чудесен и уютен.А и на мен не ми правеха проблем различните местоположения,защото с честите турнета с бишвата ми група,бях свикнал на постоянни местения от един град в друг.
Изведнъж спрях очите си върху витрината на един музикален магазин.На нея имаше надпис "ТЪРСЯ ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАТ.Веднага в ума ми изкочи мисълта да се пробвам за мястото.Това беше чудесна възможност да си намеря работа,от която в момента наистина се нуждаех.Освен това този голям музикален магазин изглеждаше страхотен и това щеше да бъде повече удоволствие за мен,отколкото задължение.Вътрешният ми глас ми прошепна "Хайде Бил,ти можеш и ще успеех.Това е страхотен шанс!" и аз уверено отворих вратата...
Щом влязох още един път се уверих,че този магазин е невероятен и аз бих се справил с работата.Едно момиче средоточено подреждаше разни дискове и затова не разбра,че съм влязъл.Доближих се до нея,а тя в това време изпусна един албум на пода,аз го взех,погледнах го и веднага го познах,беше на една от любимите ми групи.Усмихнах се и й го подадох с думите:
-Nirvana-Nevermind! 1991.Много добър албум!-подадох ръката си и се представих-Бил Стивънс,тук съм относно обявата.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyПет Юли 30, 2010 8:20 pm

След като непознатото момче ми се представи и ми подаде албума,аз му благодарих.После усмихнато го поздрових:
-Здравей,Бил!Много се радвам,че си дошъл за обявата,а и явно разбираш от музика-допълних аз като посочих с поглед албума:
-Между другото аз също слушам Nirvana.-казах аз,за да разнообразя разговора.После си поех дъх и продължих:
-Аз съм Рокси Билсън.Приятно ми е да се запознаем!Относно работата,трябва да можеш да свириш на китара и...
-Аз всъщност съм китарист.-отвърна засмяно Бил.
-О...чудесно!!-зарадвано отвърнах.Ами тогава...Честито!Получи работата!
Бях много щастлива,защото само няколко минути след като закачих обявата вече намерих подходящ човек.Това още повече ме мотивира.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Бил Стивънс

Бил Стивънс


Брой мнения : 65
Join date : 29.07.2010

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyСъб Юли 31, 2010 12:08 am

Когато Рокси ми каза,че получавам работата наистина много се зарадвах.Направо ми се искаше да я прегърна от радост.Развалнуван й кавах:
-Благодаря ти много,Рокси!Няма да съжаляваш.-после продължих-Аз живая тук едва от няколко дни и ти си единствения човек в този град,който познавам.И бих искал да те помоля,ако можеш да ми помогнеш с опознаването на града.Да ме заведеш на някои интересни места,но само ако не те притеснявам.
Роски беше много приятно и интересно момиче.Освен това тя ми сподели,че също слуша Nirvana,което ме наведе на мисъта,че имаме еднакви вкусове.Искренно се надявах да се сприятелим.А и кой знае,можеше да излезе нещо повече от приятелсво...
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyСъб Юли 31, 2010 2:46 am

Бил ме помоли да му помогна с опознаването на града и аз естесвено веднага се съгласих:
-Да,разбира се!Още тази вечер,ако си свободен ще те разведа на някои интересни местенца.
После продълижихме разговора си като му обяснявах разни неща свързани с магазина.В това време той ми помогаше за подредбата на албумите.
Стана 18:00 и трябваше да затваряме.Удовлетворена от работата ни ведро предложих:
-Е,Бил!Свършихме добра работа!Искаш ли,ако си свободен да отидем някъде?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Бил Стивънс

Бил Стивънс


Брой мнения : 65
Join date : 29.07.2010

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyНед Авг 01, 2010 5:21 pm

Рокси ми предложи да отидем някъде и аз веднага се съгласих,защото бях свободен,а и щеше да ми е приятно да изляза с нея:
-Да!Разбира се!Имаш ли предложение къде да отидем?!
Рокси се зачуди и после предложи:
-Какво ще кажеш да отидем на кино??Ще дават интересна комедия.
Обичах да ходя на кино,а и това беше шанс да се опознаем с Рокси.
-Чудесна идея!Обичам да ходя на кино!-усмихнато отговарих аз и после попитах шеговито:
-Рокси!?А това като среща ли да го приемам?!?
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyНед Авг 01, 2010 5:57 pm

Разбрахме се да отидем заедно на кино и тово много ме зарадва.
-Рокси!?А това като среща ли да го приемам?!?-изненадващо ме попита Бил.
Аз се размях и отговорих...-Ами да!!
След няколко минути вече бяхме готови,затворихме магазина и се запътихме към киното.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Бил Стивънс

Бил Стивънс


Брой мнения : 65
Join date : 29.07.2010

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyВто Авг 03, 2010 6:06 pm

***

Днес беше първият ми официален работен ден.Отворих точно в 10:00.Но нямаше още клиенти,а и нямах друга работа затова взех да чета някакво музикално списание.
Чаках Рокси да дойде,защото нямах търпение да я вида.Вече мина половин час...неочаквано вратата се отвори...
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyВто Авг 03, 2010 8:19 pm

Зарадвах се,че Вики идва с мен и,че ще и покажа моя магазин.Щом застанахме пред врата,аз се обърнах към нея:
-Какво ще кажеш??Харесва ли ти?
Влязохме вътре и Бил ни посрещна.Поздравих го и му представих Вики:
-Здравей Бил!Доведох моята приятелка Вики.Запознайте се!
Знаех,че Вики се интересува от музика и затова й показах някои нови албуми.Тя любознателно ги разглеждаше и затова аз усмихнато и казах:
-Харесай си някой,защото искам да ти подара нещо от моя магазин!
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyВто Авг 03, 2010 9:29 pm

- Невероятен е - успях само това да кажа. Наистина беше готин. Градът ни се нуждаеше от подобен магазин с наистина хубави неща.
Рокси ме запозна с помошника си Бил Стивънс, леко странен и загадъчен, но иначе приятен тип. Забелязах как го гледа, докато му говори. Определено го смяташе за повече от приятен. Зарадвах се на мислите си.
- Вики Роуън, приятно ми е! - казах аз с усмивка когато той ми попаде ръка
- Харесай си някой,защото искам да ти подара нещо от моя магазин! - усмихна ми се Рокси, аз на нея също. Определено щях да си купя някой албум, но жеста, който тя реши да ми направи, ме зарадва истински
- С удоволствие - казах аз - Тук определено има какво да ми хареса, благодаря ти!
Докато преглеждах албумите в магазина, които наистина бяха доста, подредени по жанр и изпълнител, Рокси и Бил се говореха неща, свързани не само с работата. Той флиртуваше с нея и това ме накара отново широко да се усмихна. Бяха толкова взаимно подходящи!
- Ето, харесах си този - неочаквано извиках аз, прекъсвайки разговора им. Рокси се приближи до мен, аз държах страхотния албум на Queen с най-великите им хитове - Знам, че са вече старички, но за мен са класика!
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyВто Авг 03, 2010 9:57 pm

Докато Вики разглеждаше с интерес албумите,аз не пропуснах да си говоря с Бил.Той беше забавен,а и аз си падах по него... Twisted Evil
Когато Вики извика и ми показа кой албум си е харесала,аз веднага отидох при ния.Беше избрала албумът с най-великите песни на Queen,явно си падаше по рока от 70-те.Усмихнато добавих:
-Мм,Queen!И аз ги харесвам.
Тримата започнахме да обсъждаме и други групи,а Бил ни разказа интересни неща свързани с неговата бивша банда.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Бил Стивънс

Бил Стивънс


Брой мнения : 65
Join date : 29.07.2010

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyВто Авг 03, 2010 10:34 pm

Когато Рокси пристигна,водеше със себе си една нейна симпатична приятелка-Вики.Запознах се с нея и бях щастлив да опозная някой от приятелите на Рокси.
Тримата си говорехме изключително дълго.Интересното беше,че постоянно намирахме нови и нови теми за разговор.
Докато си приказвахме,влязоха няколко клиента,които ние обслужихме доста бързо и Вики също помагаше.
Направихме лека пауза в разговора ни и аз реших да се въэползвам от нея:
-Хей,Рокси!Тази вечер свободна ли си!?Искаш ли да излезнем някъде?
Рокси ми отгори положително с усмивка...
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyВто Авг 03, 2010 10:45 pm

-Да,свободна съм!-весело подхвърлих аз-Благодаря за поканата!
Сетих се за една чудесна идея и веднага попитах Вики:
-Вики,ти искаш ли да дойдеш с нас?Може да забереш и Джеймс,ако той е свободен?? Ще сме по двойки.Четиримата ще се забавляваме много.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyСря Авг 04, 2010 1:55 am

- Идеята е чудесна, но не знам.. - поколебах се, защото не исках по никакъв начин да им досаждам, особено като са заедно, но срещайки одобрителния поглед на Рокси, м дойде на ум че може четиримата да ни е супер яко.
- Кой е Джеймс? - попита Бил докато се колебаех
- Гаджето на Вики - отговори му Рокси и побърза да попита - Е, навити ли сте?
- Да - отговорихме и двамата в един глас
- Ще бъде забавно - допълних аз - само трябва да звънна на Джеймс. Имам малко работа, така че сега трябва да тръгвам. Да се чакаме довечера в осем.. но къде?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyСря Авг 04, 2010 6:11 pm

Много се зарадвах когато Вики се съгласи.Тогава казах:
-Страхотно!Довечера в седем съгласна ли си да дойдеш с Джеймс тук??
Вики одобри времето и мястото и си тръгна.
Силно се надявах и Джеймс да се присъедини.Предполагах,че ще бъдем добра компания.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Бил Стивънс

Бил Стивънс


Брой мнения : 65
Join date : 29.07.2010

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyСря Авг 04, 2010 6:30 pm

Рокси покани Вики и гаджето й да се присъединят към нас и тя се съгласи.
"-Вики,ти искаш ли да дойдеш с нас?Може да забереш и Джеймс,ако той е свободен?? Ще сме по двойки.Четиримата ще се забавляваме много."
След това се уговориха кога и къде и Вики си тръгна.Останахме само двамата.
Идеята и на мен ми хареса,но обърнах внимание на думите на Рокси "Ще сме по двойки".Тогава реших,че сега е най-подходящият момент да и призная,че съм влюбан в нея...
-Хей, Рокси!-почнах аз малко неуверено-Какво имаше предвид "Ще сме по двойки"??
Тя се засмя и започна да обяснява:
-Ами...-но аз я прекъснах:
-Двойка са Вики и гаджето й Джеймс.А ние не сме точно..но си мислих да те питам дали ще искаш и ние да станем….-и тук запецнах беше ми притеснено,след секунди мислене и мълчание казах увероно...двойка!!??
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyПет Авг 06, 2010 4:38 pm

След предложението на Бил бях доста изненадана,но имах отговор.Радостно казах:
-Да!Съгласна съм!
Говорехме си много,той също се надяваше довечера четиримата да си прекараме добре.Мислехме си къде ще отидем,явно щеше да е в някакво заведение.Но това нямаше значение,тъй като бяхме добра компания.
Работният ден почти мина и вече наближаваше 7 часа,във всеки момент очаквах Вики и Джеймс.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyПон Авг 16, 2010 5:20 pm

Заедно с Вики се запътихме към магазина на нейната приятелка-Рокси.По пътя тя ми обясняваше какво са се разбрали и ми разказваше за тях.Когато стигнахме и влязохме в магазина,те бяха там и веднага щом ни видяха ни посрешнаха.Запознах се с тях,изглеждаха свесни и смятам,че ще си доподнем много.
-Добра компания се събрахме!А сега къде ще ходим?-попитах аз
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyПон Авг 16, 2010 5:46 pm

Вики пристигна заедно с нейния приятел Джеймс.Двамата изглеждаха наистина добра двойка.Запознах се с него,той беше приятен и забавен.
-Добра компания се събрахме!А сега къде ще ходим?-попита Джеймс.
Спогледахме се,явно никой нямаше идея и затова казах:
-Както каза Джеймс-добра компания сме затова където и да отидем ще ни е забавно!Аз ви предлагам в някое заведение...






-
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyВто Авг 17, 2010 5:40 pm

- Да, наблизо има добър италиански ресторант. Нов е, но пицата им е страхотна! - това беше първото заведение, за което се сетих, тъй като на идване към магазина бяхме минали към него - Какво ще кажете?
- Чудесно, но дали ще има свободни маси? - почуди се Бил
- Не се притеснявайте, имам познати там. Е, навити ли сте?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyВто Авг 17, 2010 6:37 pm

Вики предложи да отидем в новата пицария,която е съвсем на близо.Аз се съгласих и добавих:
-Мда,супер!Аз не съм ходила,но предполагам,че ще ни хареса.А после като вечеряме може да отидем някъде другаде.Вие момчета какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Бил Стивънс

Бил Стивънс


Брой мнения : 65
Join date : 29.07.2010

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyВто Авг 17, 2010 8:22 pm

Идеята за пица беше страхотна,а и без това бях гладен като вълк.
-Да,добре!Ужасно съм огладнял.
Джеймс също беше съгласен и четиримата се запътихме към близката пицария.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyНед Авг 22, 2010 8:50 pm

***

На следващия ден след чудесната вечеря с Вики и Джеймс,ние с Бил имахме почивен ден.Но въпреки това на мен ми се наложи да отида в магазина,за да избера подходяща музика за партито у Джеймс.Започнах да преглеждам албумите,които ми се струваха най-подходящи.През това време ми хрумна да се обадя на Бил.
-Хей,Бил!Какво правиш?
-Здравей,Рокси!Сега се размотавам..а ти?
-Тук в магазина съм.Понеже снощи Джеймс ме помоли да му помогна с музиката за довечера.И... си мислих,ако си свободен да дойдеш да я изберем заедно?А после да отидем у тях.
-Ами да,ще дойда и ще тръгнем заедно!Идвам след 10минути.Чао!
-Чао!
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Бил Стивънс

Бил Стивънс


Брой мнения : 65
Join date : 29.07.2010

Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин EmptyНед Авг 22, 2010 9:52 pm

С Рокси се разбрахме да мина да я забера от магазина и да отидем заедно на партито.
Към 16:30 престигнах в магазина.Рокси още търсеше подходящи дискове.Тя ме поздрави и отново продължи със задачата си.Аз отидох при нея и погледнах какви дискове е взела.
-Мм,добър избор!Ставаш за DJ.-шеговито казах аз,а тя с усмивка ме побутна с лакътя си докато ровичкаше албумите.
-Готова съм.Според теб достатъчно ли са?-попита тя.
-Абсолютно!
-Добре,тогава да тръгваме!-каза тя и ние се запътихме към къщата на Джеймс.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Музикален магазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музикален магазин   Музикален магазин Empty

Върнете се в началото Go down
 
Музикален магазин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Магазин за обувки "Джорджия"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: ул. "Роувъри хол"-
Идете на: