Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Bar night...

Go down 
АвторСъобщение
Интригантката

Интригантката


Брой мнения : 5
Join date : 03.06.2011

Bar night... Empty
07062011
ПисанеBar night...

Здравейте мои любими приятели. Как сте? Аз съм добре и това е по-важното.. Тук съм, за да ви разкажа най-пикантното за днес, което всъщност е съвсем около вас, но дали го виждате?
Както Вики не видя например това, което Чък Бас сипа в чашата и снощи в "Crystal". След като Уилям и Рокси безследно изчезнаха някъде (хм, мръсни мисли минават през главата ми..), идеята беше просто малко да се поотпусне и да се.. хм.. така да се каже... сближат. Чък, ах ти, лошо момче такова! Той просто би искал да се позабавлява, но парашута му не се отвори - Суперник дойде навреме! Изглежда мистър Спаркс не оставя любимата си в опасност. Трябва най-накрая да му се отблагодариш, Ви, не мислиш ли?
Но Интригантката мисли Чък Бас не за човек с нисък морал, а за голям късметлия - остави една, но получи две! Истинско щастие - две нови, непознати момичета с оскъдно бельо и мръсни мисли в главите си.. хм, какво повече му трябва на човек!
Като стана дума за тройки... май не само Чък Бас е късметлията тук. Тайлър Грей, новият секси спортист в града, е като магнит за жените очевидно!! Забелязано: Тайлър Грей черпява текила не една, ами цели две красавици в "Плаза".. Лейтън, Катерина,..бързо напредваш, Тай, дали ще се превърнеш в новия секссимвол?
И явно тук обичате баровете и нощните забавления. Това не е лошо - интригантката също ги обича - там се случват най-непредвидимите неща! В "Beach night" Ерик и Мелани разгорещяват страстите с по един плажен коктейл. Тя се чувства щастлива с него, но дали той не си играе с нея само? Все пак всички знаем кой е Ерик Уолбърк..
И въпреки всичко, има нещо, което трябва да си призная пред вас. Озадачена към около непознатата личност ДиДи Алекзандър.. След като бе забелязана да забива бармана в "Joyce", едва ли ще се спре дотук.. Високо вдига летвата, но коя е тя всъщност? Малко знаем, но предстои да научим, нали? За интригантката няма нищо скрито!
Вечер, прекарана изцяло по баровете. Чаши, пресушени до дъно. Страсти, разгорещени на макс. Добре се забавлявате тук.. Но внимавайте на сутринта да не ви боли главата!
Знаете, че ще съм тук. И ще ви наблюдавам. хохо
Върнете се в началото Go down
Share this post on: reddit

Bar night... :: Comments

Ерик Уолбърк
Re: Bar night...
Писане Вто Юни 07, 2011 2:15 pm  Ерик Уолбърк
хех... тва ми хареса cheers
Рокси Билсън
Re: Bar night...
Писане Вто Юни 07, 2011 4:42 pm  Рокси Билсън
"Но внимавайте на сутринта да не ви боли главата!" това май беше сериозно предупреждение ...
Candice Swanepoel
Re: Bar night...
Писане Вто Юни 07, 2011 5:46 pm  Candice Swanepoel
хохо...хДД интересно...
Изабел Мартин
Re: Bar night...
Писане Вто Юни 07, 2011 5:53 pm  Изабел Мартин
ха ха хД
Никълъс Спаркс
Re: Bar night...
Писане Вто Юни 07, 2011 6:00 pm  Никълъс Спаркс
хах май вече всеки си мечтае за една такава тройка Wink
Изабел Мартин
Re: Bar night...
Писане Вто Юни 07, 2011 6:01 pm  Изабел Мартин
Ха ха ха ха всички ни коментират rolleeys Значи добре си въшим работата
Candice Swanepoel
Re: Bar night...
Писане Вто Юни 07, 2011 6:02 pm  Candice Swanepoel
Изабел Мартин написа:
Ха ха ха ха всички ни коментират rolleeys Значи добре си въшим работата

Хехе
Вики Роуън
Re: Bar night...
Писане Вто Юни 07, 2011 6:35 pm  Вики Роуън
Хм.. интригантката си знае работата xDD
Катерина Браун
Re: Bar night...
Писане Вто Юни 07, 2011 6:59 pm  Катерина Браун
Забавно .... bravo браво на интригантката ...
Джеймс Купър
Re: Bar night...
Писане Сря Юни 08, 2011 12:56 am  Джеймс Купър
Чък е ГОЛЯМ КЪСМЕТЛИЯ!
DeeDee Alexander
Re: Bar night...
Писане Сря Юни 08, 2011 3:00 am  DeeDee Alexander
Скъпата ни интригантка изкарва доста кирливи ризи и повдига много въпроси ...даже бих казала твърде много, но ето и един от мен "А кой е тоз, който тъй зорко нашите дела следи, итриги и сплетни върти, а себе си зад тез отровни думи крие?"

PS И скъпи Никалъс, всеки си мечтае за такава тройка ...
Изабел Мартин
Re: Bar night...
Писане Сря Юни 08, 2011 3:03 am  Изабел Мартин
Джеймс Купър написа:
Чък е ГОЛЯМ КЪСМЕТЛИЯ!

Може и ти да станеш некой път Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Изабел Мартин
Re: Bar night...
Писане Сря Юни 08, 2011 3:03 am  Изабел Мартин
DeeDee Alexander написа:
Скъпата ни интригантка изкарва доста кирливи ризи и повдига много въпроси ...даже бих казала твърде много, но ето и един от мен "А кой е тоз, който тъй зорко нашите дела следи, итриги и сплетни върти, а себе си зад тез отровни думи крие?"

PS И скъпи Никалъс, всеки си мечтае за такава тройка ...

еми как иначе без тройка не може! bounce
Чък Бас
Re: Bar night...
Писане Сря Юни 08, 2011 4:53 am  Чък Бас
Според мен и на Интригантката й се прави една такава тройка! Twisted Evil
Re: Bar night...
Писане   Sponsored content
 

Bar night...

Върнете се в началото 

Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Бар "Beach night"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Gossip Blog-
Идете на: