Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Джеймс Купър

Go down 
+12
Никълъс Спаркс
Маделин Салваторе
Бил Стивънс
Даниел Роуън
Стийв Стоунър
Амбър Фостър
Рейчъл Кроу
Рокси Билсън
Анна Монгомъри
Вики Роуън
Емили Грейс
Джеймс Купър
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyПет Юли 22, 2011 10:53 pm

- Радвам се, че уцелих - казах разсмивайки се, той напълни чашата си с водка и тръгна да пълни моята
- Мм за мен уиски - казах с невинна усмивка.
- Мерси, не е нищо особено, първото което ми попадна - казах отпивайки от напитката си, Джеймс предложи да танцуваме и аз се съгласих. Оставих чашата си и двамата се задвижихме в ритъма на песента, забавлявах се, което не се беше случвало скоро, но ми харесваше
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:15 pm

Алесандра беше много чаровна и лъчезарна.Освен това си я биваше и в танците.
-Искаш ли излезем малко на чист въздух??Тук е много шумно.-предложих и отново налях чашите ни.
Наистина се радвах,че тя е тук.Ако не беше щеше да бъде ужасно скучно.
Върнете се в началото Go down
Никол Буш
Мажоретка
Никол Буш


Брой мнения : 31
Join date : 30.07.2010
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:29 pm

Бях доста закъсняла за партито,но това го правех често.Джеймс сега ходеше с най-добрата ми прителка и й бях обещала да дойда.Когато влязох вътре не видях Лейтън нито пък Джеймс.Това беше странно.Затова просто седнах сама на бара и си налях водка.Оглеждах се наоколо и отчаяно се надявах да си намеря компания.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 8:34 pm

Купона беше забавен, а Джеймс наистина го биваше, беше добър партньор за танци. По някое време предложи да излезем и аз се съгласих, наистина музиката беше прекалено шумна и главата ми беше започнала да пулсира. Той напълни отново чашите и излязохме отвън, седнах на парапета и отпих от чашата си
- Гаджето ти няма ли да се сърди, че прекарваш вечерта с мен? - попитах любопитно, повдигайки вежда и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСъб Юли 23, 2011 9:10 pm

-Ами,не знам.Едва ли.Честно казано нещата при нас не са сериозни.-говорех тихо и през цялото време гледах в чашата си и най-накрая отпих дълга глътка.
-А ти имаш ли си някого?Не може да не си имаш.-казах усмихвайки се и гледайки закачливо.
Навън беше тъмно,чуваше се музиката отвътре и весели,пиянски викове.

Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyНед Юли 24, 2011 12:32 am

- Ученическа любов... - казах поклащайки глава и се разсмях, не че моите връзки бяха нещо по - сериозно, но както и да е
- Ноуп, напълно свободна - казах свивайки рамене, стори ми се, че това го шокира, но беше прекалено тъмно, че да бъда сигурна. Повечето вече бяха пияни, но за моя изненада все още нямаше големи изцепки, също и от това, че аз все още не бях дори и замяна. Май многото купони в гимназията си даваха своето, това беше добре да се знае.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyПон Юли 25, 2011 11:35 pm

Докато разговаряхме изведнъж ми се прииска да я целуна.Но не бях сигурен ... имайки предвид,че може да ме отблъсне.Но поех този риск като допрях устните си до нейните.
Вече беше тъмно,а и всички се забавляваха вътре.Никой не ни наблюдаваше.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyВто Юли 26, 2011 12:50 am

Както си говорехме изведнъж той ме целуна, моменталната ми реакция беше да отвърна. Но след малко се откъснах и се усмихнах леко
- Съжалявам, но не мога - казах усмихвайки се отново и прехапах устна
- Не е справедливо спрямо приятелката ти, макар да не сте сериозни - допълних, отпих от уискито си и погледнах към небето.Колкото и готин да беше Джеймс и колкото и да ми беше забавно с него, всичко в мен крещеше, че това не е редно и определено разума ми надделяваше. Една целувка винаги значеше нещо, а когато говорим за купон и малко повече алкохол никога не свършваше просто с целувка.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 1:51 am

-Даа,права си....Извинявай.-донякъде засрамен погледнах надолу.След това продължих;
-Може би трябва да отидем при другите.-и влязох вътре.Съзрях Лейт и се запътих към нея.
-Хей,забавляваш ли се?-усмихнато я попитах.
Върнете се в началото Go down
Лейтън Лайвли
Мажоретка
Лейтън Лайвли


Брой мнения : 78
Join date : 26.11.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 2:16 am

Стоях безмълвно и отпивах от чашата си. Джеймс беше навън с онова момиче.Изведнъж чух неговият глас и се обърнах..
-Хей,забавляваш ли се?-попита ме той.
-Предполагам аз трябва да задам този въпрос.-отвърнах студено и продължих–Или да не би на новата ти приятелка да не й допаднаха твоите любовни техники?
-Какво ??–попита той правейки се,че не разбира.
-Търсех те.И когато излязох на вън ви видях да се целувате.-поясних.
-Виж...-започна той.
- Джеймс,нее.Няма значение.И без това се усещаше,че връзката ни не е сериозна.Ще тръгвам.Забавлявай се.
Излязох през вратата и се запътих към вкъщи.Наистина не бях разтроена,защото не го обичах.Просто се забавлявах с него.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 2:48 am

Лейтън не ме остави да й обясна.Въпреки че нямаше какво толкова да се обяснявам..Тя беше права нещaта не бях сериозни.След думите й отново се почувствах свободен.Тя си тръгна,а аз пак си напълних чашата,но този път с уиски.
Няколко човека си тръгнаха и останахме малко.Явно партито беше към края си.
Мислех за Алеса,но нямаше как да отида при нея.Чувствах се неловко.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 4:46 am

Джеймс предложи да влезем и тръгна навътре, а аз останах още известно време отвън загледана в звездите. Не след дълго забелязах момичето което го чакаше, когато дойдохме да си тръгва и нещо ми подсказваше, че аз имах пръст в това. Разбира се винаги имаше някакво разумно обяснение, но едва ли щеше да изчака и да го изслуша, а да не говорим да го приеме. Допих си уискито и влязох вътре, напълних си нова чаша и се смесих с малкото останали хора, компанията беше забавна и партито си го биваше. По някое време докато танцувах забелязах Джеймс усмихнах му се и продължих да се движа в ритъма на танца припявайки си леко.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 4:29 pm

Намирах Алесандра за доста привлекателна.Освен,че беше секси имаше и много нежна усмивка,а и беше готина по характер.Докато мислех за нея,изведнъж я видях пред очите си.Тя танцуваше и ми се усмихна.В този момент си казах ''Какво пък толкова,вече съм свободен.'' ,оставих чашата си и отидох при Алеса.Без да казвам нещо започнахме да танцуваме заедно.
Тя все още не знаеше,че скъсахме с Лейтън,но се чувствах неловко да й кажа и не исках да развалям момента.Беше ни твърде хубаво,за да говорим.
Върнете се в началото Go down
Никол Буш
Мажоретка
Никол Буш


Брой мнения : 31
Join date : 30.07.2010
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 4:45 pm

Видях ,че Лейтън е тук .Но тя май не ме забеляза.Говореше с Джеймс,а след това веднага си тръгна.Чудих се какво ли има.Сега той танцуваше с едно момиче.Помислих си,че може би са се скарали.Иначе защо той ще танцува с друга.Реших да го попитам.
Приблежих се до тях потупах го по рамото и запитах:
-Къде е Лейтън?Тръгна ли си?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 5:27 pm

Изведнъж някой ме потупа по рамото.Обърнах се –това беше Никол ,която веднага ме атакува с въпроса ''-Къде е Лейтън?Тръгна ли си?''
-Да тръгна си-отвърнах и допълних – всъщност ние скъсахме.
Алесандра чу всичко и нямах търпение да разбера как ще го приеме и реагира.Не исках да остава с лоши впечатления. Просто всичко се разви бързо.
Върнете се в началото Go down
Никол Буш
Мажоретка
Никол Буш


Брой мнения : 31
Join date : 30.07.2010
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 5:46 pm

-Скъса ли сте??-учудено възклинах.Не исках да разпитвам повече.Вече беше късно и бяха останали много малко хора.Реших да тръгвам.
-Аз ще тръгвам.Беше добро парти,Джеймс!Чао!
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 6:11 pm

След малко Джеймс се приближи и продължихме да танцуваме заедно, наистина ми беше приятно в компанията му, но не можех да си избия от главата мисълта, че аз съм виновна русокоската да си тръгне. Така и нямахме възможност да се запознаем, а не ми се искаше да си създавам врагове и неприятности още от първият ми ден тук. По едно време друго момиче се появи и зададе въпросите които аз се чудех, а Джеймс най - спокойно отвърна, че са се разделили което ми дойде като гръм от ясно небе. Супер бях в града едва от ден и вече разделих една двойка макар и неволно. Оставих ги да си поговорят, а аз си налях нова чаша уиски, това си беше нещо наистина неочаквано за мен и искрено се надявах да не съм аз причината, но едно гласче в главата ми определено не мислеше да остави нещата така и ми натякваше за целувката, ами ако ни е видяла и си е помислила нещо? Мамка му! Браво Сандра страхотно се справи - помислих си саркастично на ум.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 7:08 pm

Щом Никол си тръгна се обърнах към Алесандра.
-Нали не си мислиш,че се разделихме заради теб?
В никакъв случай не исках тя да се чувства виновна,защото наистина не беше.
Докато разговаряхме и останалите гости си тръгнаха казах им по едно Чао! и отново й заговорих:
-Хей,ти постъпи много правилно за едно откаченото подскачащо по плажа момиче!-пошегува се,за да разведря обстановката-Сериозно,Сандра радвам се,че ме отблъсна ,за да разбера колко си честна.
Сега бяхме сами и можехме да разясним нещата спокойно.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 7:28 pm

Той ме попита дали мисля, че аз съм причината за раздялата им и аз свих объркано рамене определено не знаех какво да мисля. След като всички си тръгнаха той заяви, че съм постъпила правилно за подскачащо по плажа момиче, а аз леко се усмихнах. Взех възглавницата от близкия диван и го цапардосах с нея
- А това как ти се струва за откачено подскачащо по плажа момиче ? - попитах и избухнах в смях, определено бях от лудите, това не можеше да ми се отрече, но всичко си имаше граници особено когато ставаше дума за чувства. С него ми беше забавно, можех да се държа детински както обичах в повечето случай което си беше голям плюс в негова полза. И макар да се различаваше доста от бившите ми гаджета Джеймс притежаваше някакъв чар, който те кара да се чувстваш добре в компанията му.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 8:02 pm

Аз също взех възглавница и я ударих леко.И двамата избухнахме в смях.Боят с възглавници определено ни харесваше и забавляваше.Последваха още няколко удара върху мен и извиках:
-Добре,добре! Предавам се.Ти печелиш!-засмях се,хвърлих възглавницата на пода и вдигнах ръце.
След целувката тя навярно вече беше наясно,че си падам по нея.Нямаше какво повече да направя.Може би тя просто искаше да сме само приятели.
Беше късно затова й преложих:
-Хей,ако ти се спи може да останеш тук за през нощта.Аз ще спя на дивана.

Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 8:51 pm

Накрая след още няколко удара той заяви, че се предава и, че аз печеля
- Много лесно се отказваш - казах поклащайки глава и отпих от чашата си
- И впрочем аз винаги печеля - допълних свивайки рамене, това си беше истина обичах да печеля и определено знаех как да го правя което дразнеше повечето хора, но на мен не ми пукаше особено. Джеймс предложи да остана тук за през нощта, но на мен все още не ми се спеше
- Още не ми се спи, но колкото и да ми харесва компанията ти трябва да се прибера, защото ме чакат - казах, а той направи странно изражение на последните ми думи
- Арес? - попитах повдигайки вежда, май беше забравил за бялата топка козина, която му беше привлякла вниманието на първо място
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyСря Юли 27, 2011 9:47 pm

-А даа Арес. Май започна да не ми харесва този рошко.-казах усмихвайки се въпреки че бях разочарован.
-Жалко...но хей дължиш ми реванш.-погледнах я с обедителн поглед.-И искам пак да видя този мой приятел -бялата топка козина.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyЧет Юли 28, 2011 12:02 am

Явното му разочарование ме накара да се разсмея, след което заяви, че му дължа реванш
- Скъпи когато играеш игра в която нямаш шанс за победа тогава не е реванш, но щом искаш нямам нищо против - казах с лукава усмивка и се приближих леко към него.
- Защо не дойдеш ти в моя апартамент и може да помислим върху втори рунд бой с възглавници - допълних повдигайки вежда и се усмихнах невинно. Познавах се добре и макар, че бях изпила доста тази нощ нямаше да се случи нищо повече, от още някоя и друга целувка, просто защото бяхме пили твърде много. Но когато действието на алкохола отминеше не бих обещала да съм толкова благоразумна...
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 EmptyЧет Юли 28, 2011 3:11 am

-Веднага ме обеди.Добре,но ще взема и това с нас.-казах и грабнах бутилката с уиски.
Тя се засмя дяволито.Погледнах я и я предупредих:
-И този път ще загубиш! ! !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Купър   Къщата на Джеймс Купър - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джеймс Купър
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Къщата на Изз
» Къщата на Бил Стивънс
» Къщата на Джесика
» Къщата на Рейчъл Кроу
» Къщата на Емили Грейс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Плаж-
Идете на: