Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Плажна ивица

Go down 
+10
Рейчъл Кроу
Ерик Уолбърк
Маделин Салваторе
Амбър Фостър
Каролина Салваторе
Бил Стивънс
Джеймс Купър
Вики Роуън
Емили Грейс
Рокси Билсън
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:25 am

Маделин явно се притесняваше и аз се опитах да я поотпусна.
-Както искаш.Не стоиш пред Пикасо. :D Може да си сложиш някак си ръката на лицето.
Почти половин час аз я рисувах,а тя ми позираше.Най-накрая почти се получи нещо и реших да й го покажа.
-Ето,виж какво за сега се получи.

Плажна ивица - Page 3 Natalia_Oreiro_4_by_ceres86


Последната промяна е направена от Никълъс Спаркс на Съб Окт 09, 2010 3:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 34
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:27 am

Когато ми показа творението си си останах с отворена уста...Изглеждаше супер и то само с молив!
-Рисуваш страхотно!-казах възхитено, докосвайки рисунката.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:30 am

-Радвам се,че ти хареса.-усмихнах се широко и после казах-Подарявам ти я!
Винаги се чувствах щастлив когато някой оценяваше творенията ми.
-А какво е твоето хоби?
Върнете се в началото Go down
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 34
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:34 am

Толкова се изненадах когато каза, че ми я подарява!
-Свиря на китара...и донякъде пея...-беше си доста смешно, всъщност. Имаше представление в Джърси на което отидох и някак си Каролина, сестра ми, бе накарала хората да пуснат песен, на която да пея...Бях доста нервна, но когато всичко свърши душа беше моята сцена за постоянно....което подлудяваше Кар :lol:
-Е, запозна ли се с някого от града, срещна ли някоя сладурана?-усмихнах се игриво. Имаше добри парчета в градчето...Викс, Рокси, сестра ми...дам, но трябваше да се действа бързо.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:42 am

Изненадах се когато Маделин ми каза,че свири на китара и пее.
-Е,трябва и на мен да ми попееш.
-Е, запозна ли се с някого от града, срещна ли някоя сладурана?-Имаше добри парчета в градчето...Викс, Рокси, сестра ми...дам, но трябваше да се действа бързо.-попита ме тя.
-Мда,запознах се с доста забавни и интересни момичета.С някои за жалост нищо не се получи с други пък се случиха странни неща,но общо взето не ми върви в тези неща.-отвърнах замислено и попитах-Ами ти?
Върнете се в началото Go down
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 34
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:45 am

-Може и да ти попея някой път, но трябва да си взема китарата. А за връзка не, само приятелства.-усмихнах се отново. Това бе най-хубавото време от вечерта, сякаш въздуха бе по-чист и свеж.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyСъб Окт 09, 2010 5:13 pm

Вече ставаше време да тръгвам за работа и се обърнах към Маделин:
-Аз трябва да тръгвам за работа.Работя в Riot като барман.Искаш ли да дойдеш с мен?-после се усмихнах и шеговито добавих - Хайде,ще те черпя нещо!
Върнете се в началото Go down
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 34
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyСъб Окт 09, 2010 11:48 pm

-Едва ли ще пуснат Максюел вътре.-казах и взех непослушника на ръце. -Пък и не пия, но мерси за поканата. Може би някой друг път ще доведа някя от момичетата с мен и ще минем.
Казахме си довиждане.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уолбърк
Баскетболист
Ерик Уолбърк


Брой мнения : 109
Join date : 20.07.2010
Age : 33
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПон Юни 06, 2011 4:30 am

***
Беше късен следобед, някъде към 5-6 часа. От онези моменти, когато се чудиш как ще прекараш вечерта си и установяваш, че не си се уговорил с нито един приятел и реално оставяш сам. Такава вечер предстоеше за мен. Търсех разнообразие, забавление. Нямах намерение да прекарам времето си у дома, пред телевизора.
След кратък размисъл реших, че ще намина към плажа. Освен, че там винаги беше пълно с хора, имаше и страхотен бар, в който евентуално можех да пийна нещо. Съвсем скоро след като взех решението си, бях на плажа. Заразхождах се бавно по брега на морето. Не бях от хората-любители на залеза и романтиката в него, просто търсех компания... Но тук бе необичайно пусто, явно нямаше да имам късмет с това...
Върнете се в началото Go down
Мелани Суанпоул
Мажоретка
Мелани Суанпоул


Брой мнения : 33
Join date : 31.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПон Юни 06, 2011 4:40 am

Обичах да се разхождам по плажа.Приятните и красиви вълни,съчетани с лек и нежен полъх ме караха да се чувствам вълшебно.Днес времето беше слънчево и затова нямаше как да пропусна шанса си за една такава прекрасна разходка.Ходех се боса по пясъка,близо до вълните когато на няколко метра от мен забелязах Ерик.И той като мен се разхождаше самотен по плажа.
-Ерик!-извиках щастливо тичайки към него.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уолбърк
Баскетболист
Ерик Уолбърк


Брой мнения : 109
Join date : 20.07.2010
Age : 33
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПон Юни 06, 2011 4:46 am

- Ерик! - някой извика името ми и с лека доза вълнение се обърнах. Изглежда тук не беше толкова пусто.
Гласът беше женски и в далечината веднага разпознах Мелани, тичаща към мен. През главата ми премина споменът за странното ни запознанство и се усмихнах широко:
- Хей, Мел! Радвам се, че те виждам! - поздравих я, когато се спря до мен. - Какво правиш, красавице! Не сме се виждали наскоро. Как върви?
Върнете се в началото Go down
Мелани Суанпоул
Мажоретка
Мелани Суанпоул


Брой мнения : 33
Join date : 31.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПон Юни 06, 2011 3:10 pm

-Да от доста време!Ами аз съм добре...доста добре всъщност.Ами ти??-отвърнах с широка усмивка
Радвах се да видя Ерик,той беше толкова сладък и мил.
Докато си говорихме вървяхме по брега а,слънцето бавно залязваше пред очите ни.Гледката беше невероятна!
Върнете се в началото Go down
Ерик Уолбърк
Баскетболист
Ерик Уолбърк


Брой мнения : 109
Join date : 20.07.2010
Age : 33
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПон Юни 06, 2011 3:14 pm

Мелани изглеждаше доста щастлива и се радваше на пейзажа докато вървехме по плажа.
- Аз също съм добре... - започнах да говоря - Чудех се как да прекарам вечерта си и.. ето ме тук. Всъщност съм много доволен, че реших да мина..
Усмихнах се като и казах това и тя се зарадва. Вървейки, стигнахме до бара "Beach night". Хрумна ми чудесна идея.
- Хей, искаш ли да отидем в бара? - попитах я спонтанно - Да пийнем по нещо. Хайде, ще бъде забавно!
Върнете се в началото Go down
Ерик Уолбърк
Баскетболист
Ерик Уолбърк


Брой мнения : 109
Join date : 20.07.2010
Age : 33
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юни 10, 2011 12:53 pm

...И въпреки че в бара беше приятно и интересно, наистина беше дошло време да тръгваме от там. Мелани бая се беше развеселила, от коктейла може би. Усмихваше се постоянно и се смееше на всяка моя глупава шега. Какво лъчезарно момиче! Предложи да се разходим още по плажа, на чист въздух. Вече беше доста тъмно и така морето ми допадаше повече. Докато вървяхме, Мелани говореше нещо, което не успявах много да чуя и разбера, но показвах признаци на заинтересованост. Държахме се непринудено за ръце..
Върнете се в началото Go down
Мелани Суанпоул
Мажоретка
Мелани Суанпоул


Брой мнения : 33
Join date : 31.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyНед Юни 12, 2011 11:00 pm

Беше ми наистина приятно да се разходжам с Ерик по плажа,държейки се за ръце.И двамата непрекъснато се усмихвахме един на друг.Нощта беше хладна затова почти нямаше хора на около.Тъй като бях леко облечена, ми стана студено.Ерик усети това и грижовно ме стопли с прегръдка.Сега вече вървяхме прегърнати и въпреки че се познавахме съвсем от скоро, това не ни пречеше.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уолбърк
Баскетболист
Ерик Уолбърк


Брой мнения : 109
Join date : 20.07.2010
Age : 33
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyНед Юни 12, 2011 11:36 pm

Доста дълго ходихме по плажа, трябва да сме стигнали далеч. Близостта, която имахме с Мелани, ми харесваше. Очевидно беше удобно и за двама ни. Разказвах и тъпи вицове, докато вървяхме, а тя се смееше щастливо. Изглеждаше много нежна и сладка на слабата лунна светлина.
Стигнахме до място, където нямаше много хора, вероятно към края на плажа. Решихме да поседнем близо до брега, на пясъка. Аз седнах и я придърпах в скута си. Осетих как потръпна цялата щом я обвих с ръце. Целунах я нежно и тъй като тя жадно ми отвърна, целувката беше дълга...



След известно време преценихме, че е време да се прибираме, тъй като минаваше полунощ. Изпратих Мелани до дома и, след което аз също се прибрах в своя.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 3:10 am

Беше странно да бъда тук, нов град, далеч от всичко което познавах и обичах, но също така беше и невероятно вълнуващо. Нанесох се бързо в апартамента, разопаковах всичко, но нямах времето да подредя исках да изляза и да разгледам наоколо. Преоблякох се, взех айпода и заедно с Арес излязохме, бях сигурна, че града ще ми хареса, но преди всичко друго исках да видя плажа. Обожавах океана и това, че щях да живея само на няколко минути от плажа ми действаше като опиат. Когато стигнах до плажа, свалих обувките си и тръгнах да се разхождам, кучето тичаше покрай мен, а музиката звучеше в ушите ми, беше невероятно, гледката беше просто уникална. Започна една от моите песни и аз заподскачах и започнах да се въртя с разперени ръце по плажа, чувствах се толкова превъзбудена и ентусиазирана, че не ми пукаше особено дали някой ще ме види и дали ще си помисли, че съм луда.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 3:31 am

Беше отново един слънчев и летен ден ,който нямаше как да пропусна седейки вкъщи.Отидох на брега за разходка.Оставаха няколко часа до партито и нямах търпение.
Пред мен подскачаше едно весело момиче и едно рошаво бяло кученце.Кучето се запъти към мен и аз го погалих по вратлето.Явно доста му хареса,а неговата стопанка продължи с подскоци напред.
-ХЕЙ..-извиках напразно,тя беше със слушалки.
Настигнах я и леко я побутнах;
-Хубаво куче.Има ли си име?
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 3:41 am

Определено се бях отнесла твърде много, пеейки си и подскачайки, стори ми се странно, че Арес не скачаше около мен и тогава някой ме побутна по рамото обърнах се и се усмихнах леко
- Упс - казах сваляйки слушалките си и го чух да пита за името на кучето
- Арес - казах простичко и намигнах на бялата топка. Баща ми доста се смя когато му казах, че ще кръстя този сладур на бога на войната мислеше, че не му подхожда, но на мен си ми харесваше. Преметнах слушалките през врата си и погледнах към момчета
- Мм къде са ми обноските извинявай Алесандра приятно ми е - казах подавайки му ръка с усмивка. Беше симпатичен, висок със сини очи, този град определено щеше да ми хареса...
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 3:53 am

-Аз съм Джеймс,на мен също ми е приятно.-усмихнах се широко и подадох ръка.
-Е,Алесандра трябва да обръщаш повече внимание на този красавец. Голям е сладур..Е не толкова колкото стопанката си..-рекох и двамата се засмяхме.
-Предполагам вече си завършила училище?Учиш или работиш?-попитах я и продължих да галя ''Рошко''
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 4:00 am

- Малко съм отнесена - признах си свивайки невинно рамене
- Но той знае, че го обичам, нали така топчо - казах и клекнах до кучето галейки го зад ушите
- Ако питаш дали съм пълнолетна, пълнолетна съм - казах разсмивайки се
- Но все още уча, студентка съм - допълних поглеждайки го и му намигнах
- Ами ти? - попитах любопитно
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 4:11 am

-Ахх,все още ученик..Но не е чак толкова лошо.Даа училището е скучно,но стават яки купони в останалото време.Например довечера има парти у нас.Свободна ли си??
Надявах се да каже ДА..тя изглеждаше интересна,искаше ми се да се опознаем повече.
-Какво ще кажеш,Пълнолетната??-шеговито казах и й намигнах закачливо.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 4:23 am

- Понякога наистина липсва, училището имам предвид - казах свивайки рамене. Макар живота ми да изглеждаше и да се подреждаше добре, имаше моменти в които бих дала всичко за да можех да се върна в училище.
- Парти.. звучи страхотно - казах усмихвайки се широко
- Сигурен ли си, че искаш откаченото подскачащо по плажа момиче на купона си? - попитах повдигайки вежда и избухнах в смях на обръщението му, добре бяха ме наричали по доста начини, но за първи път, някой използва "Пълнолетна" за тази цел
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 6:47 pm

-Сигурен ли си, че искаш откаченото подскачащо по плажа момиче на купона си? -попита ме повдигайки вежда
Аз се за смях и отговорих:
-Амии..трябва да помисля...Да определено искам това откаченото подскачащо по плажа момиче на купона си!!Чакам те довечера в пет-и понеже къщата ми се виждаше от тук я посочих с ръка-в ето онази къща.. всъщност ако искаш ела още сега.Имам нужда от помощ,а и ''Рошко'' ще е с нас? ?
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 7:55 pm

Усмихнах се широко и погледнах
- С удоволствие ще помогна - казах свивайки рамене и тръгнахме към къщата му
- Но преди купона ще отскоча до вкъщи за да се преоблека - казах сериозно, определено не бях облечена като за купон
- Е какво си намислил за купона? - попитах любопитно, повечето купони от училищните ми готини бяха свързани с много музика и алкохол и в повечето случай никакви спомени на сутринта за по - голямата част от гостите
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Плажна ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажна ивица
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Плаж-
Идете на: