Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Салон за красота "Мелбърк"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyВто Авг 17, 2010 2:50 am

Салон за красота "Мелбърк"


Салон за красота "Мелбърк" 002653089

Салон за красота "Мелбърк" 002653092


Собственик: Амбър Фостър
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 7:05 pm

Днес беше първият ми ден в Салона! Очаквах Каролина и Рейчъл да пристигнат скоро. Преди това искарах лакове, четки и всичко необходимо от кашоните. Разопаковах уредите и ги подредих. Включих телевизора. Поставих огледалата и масите. Наредих всичко по равтовете и се приготвих за клиентите.
Върнете се в началото Go down
Каролина Салваторе

Каролина Салваторе


Брой мнения : 41
Join date : 25.08.2010
Age : 33
Местожителство : Испания

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 7:45 pm

Вече в салона и готова , очаквах клиентите . Заговорихме се с Амбър :
-Салона е станал чудесен ! Прекрасна работа си свършила !
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 8:16 pm

Кари ме похвали за подретбата на салона. Още нямаше никой, така че се заговорихме.
-Е, ти си нова, нали?
-Да!
-Къде живееш? - полюбопитствах аз.
-В квартала на богатите.
-Искаш ли като свършим да отидем у нас. Имам страшно много списания, филми, а и имам том 10 най-секси момчета!
Реших да я поканя, за да може да се отпусне и да се сприятелим повече. Чувствах Кари някак си много близка. Усещах, че ще станем добри приятелки, а може би и най-добри!
Върнете се в началото Go down
Каролина Салваторе

Каролина Салваторе


Брой мнения : 41
Join date : 25.08.2010
Age : 33
Местожителство : Испания

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 8:23 pm

О , супер . Но преди това се надявам някой все пак да посети новия салон
Върнете се в началото Go down
Каролина Салваторе

Каролина Салваторе


Брой мнения : 41
Join date : 25.08.2010
Age : 33
Местожителство : Испания

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 8:25 pm

О отивам да извикам Анна . Тя може да ни е първата клиентка
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 10:55 pm

Докато Кари отиде да доведе Анна, аз продължих да оправям салона. Тук имаше още малко работа. След малко Кари се върна и каза:
-Анна може да дойде след малко.
-Добре! Виж това е твоето работно място.- посочих й аз огледалата. - Там съм изкарала всичко необходимо. Преси, четки, лакове... Виж какво ще ти трябва и го изкарай. След малко може да дойде Рейчъл. Тя... ами ще видим с какво ще се заеме.
-Добре! Слушам шефе!- пошегува се тя, а после и двете се засмяхме. След като оправи седнахме от двете страни на масата за маникюри и започнахме да си говорим.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 11:09 pm

Както и предполагах на сутринта след партито в къщата на Джеймс се успах. Очаквах го - партито освен яко, беше и доста дълго.. Побързах към салона, часовникът показваше 9 и 45. Леле, трябваше да съм там преди час! Дано Амбър ми прости, не започвах добре работата си!
Когато влязох в салона, Амбър си говореше с някакво момиче, вероятно моя бъдеща колежка.
- Здравей, Амбър! Сори че закъснях, успах се и..
- Здрасти Рейчъл! Няма проблем, нали и аз бях на партито - тя се засмя и аз също се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 11:16 pm

И точно като по часовник Рейчъл пристигна. Изглежда много е бързала. Горката! Подкрепям калзата " Нека спим в работно време! На парти бяхме все пак.". Извини ми се, че е закъсняла, а аз насмешливо и отвърнах.
-Няма проблем! Нали и аз бях на партито.
След това се усетих, че Кари и Рейчъл още не се понават. Ама разбира се, че ще забрвая! Та нали мозъкът ми още помирисваше възглавницата.
-Е, Рейчъл! Това е Кари! Нова е в града. Спомняш ли си Мадисен? От партито вчера? Тя е нейна сестра!
-Приятно ми е !-поздрави Рейчъл.
-И на мен! - отвърна Кари.
-Добре, Рейчъл!- започнх с такъв властен то, че чак ме досрамя да говоря на приятелките си така.Запънах се, а после повторих с приятелски глас.-Добре Рейчъл! Кари ще прави прически! Ти с какво ще се занимаваш?
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 11:26 pm

- Предполагам, че съм добра в маникюрите. Мога да се заема с това
- Чудесно
- Но трябва да знаеш, че не съм работила в салон досега. Обичам да се занимавам вкъщи..
- Няма да е проблем. Ела да ти покажа работното ти място - повика ме тя с "шефски" тон, на което се усмихнах. Трябва да призная, че и се получаваше, е не че не полагаше никакви усилия..
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyСря Авг 25, 2010 11:45 pm

Рейчъл започна да подрежда работното си място, а ние с Кари и помагахме. Когато приключихме с всичко се разбрахме кога ще работи салона и такива неща...
-Е, ще бъде голямо забавление.-казах аз.
-Ако питаш мен ти вече си го изживяла.-каза Рейчъл като леко се подсмихна.
-А?-попитах аз недоумяващо.
- Имам предвид.. Нали обичаш да пазаруваш!
-АААА! - засмях се аз.
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyЧет Авг 26, 2010 1:08 am

-Кари! Чух за купона по случей рожденият ти ден! Къде ще бъде?-попитах аз.
Кари скоро имаше рожден ден и аз нямаше как да го пропусна.Но нямах представа място, дата и час, така че се поинтересувах.
Върнете се в началото Go down
Каролина Салваторе

Каролина Салваторе


Брой мнения : 41
Join date : 25.08.2010
Age : 33
Местожителство : Испания

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyЧет Авг 26, 2010 1:54 am

- плажа - днес в 22 00 . Но не знам дали някой ще дойде .
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyЧет Авг 26, 2010 1:56 am

Салонът затваряше!
-Рейчъл! Искаш ли да отидем заедно на партито?
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" EmptyЧет Авг 26, 2010 3:02 am

- Окей, ще те забера довечера. Чао
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Салон за красота "Мелбърк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон за красота "Мелбърк"   Салон за красота "Мелбърк" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Салон за красота "Мелбърк"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Физкултурен салон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: ул. "Реджина"-
Идете на: