Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хранителен супермаркет

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Хранителен супермаркет Empty
ПисанеЗаглавие: Хранителен супермаркет   Хранителен супермаркет EmptyСъб Юли 24, 2010 4:16 am

Тук хората си купуваха храна и продукти за вкъщи. Маркетът беше голям и имаше голямо разнообразие на стоки

Хранителен супермаркет 519x344
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Хранителен супермаркет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хранителен супермаркет   Хранителен супермаркет EmptyВто Юли 27, 2010 12:51 am

След акто изинаха няколко дни от пристигането си в градчето,Даниел реши да се заеме с по-сериозна работа и като начало късно следообяд отиде до големия хранителен магазин,за да си накупи пордукти за дома.Магазинът се намираше на улица Флийстрийт и след няколкон напътствия успя да го намери и влезе вътре.
Имаше списъкът с нещата,който трябваше да си вземе,така че като тамало реши да започне с щанда за плодове и зеренчуци.Супермаркетът работеше цяла вечер и беше на разположение на местните жители,който винаги идваха тук,защото знаеха,че тук е най-качестеваната стока.
Момечто си взе торби и в тях сложи един килограм банани,два килограма красатвици и добавка половин килограм кратофи,след което ги измери,сложи талона с цената и се отпарви нататък.
Той живееше заедно с сеестра си в една то къщите в техния квартал,но тя имаше доста работа и затова реши тойда пазарува,което му доставяше истинско удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Хранителен супермаркет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хранителен супермаркет   Хранителен супермаркет EmptyВто Юли 27, 2010 3:54 am

След училище имах малко работа, така че вкъщи знаеха че ще се забавя. Забавих се доста и за компенсация реших да взема някои неща от супермаркета - нашите щяха да останат доволни. Бях наблизо, така че не представляваше трудност за мен. Мислех си и да сготвя вкъщи, ако не е вече прекалено късно. Брат ми обичаше деликатесите, които приготвях, а аз обичах да го радвам. Той беше по-малкият ми брат, и въпреки че често като такъв се карах с него, не ми беше все едно. Докато мислех се оказах пред супермаркета на улица "Флийтстрийт". Влязох вътре и тръгнах по щандовете. Избирах какво да купя, докато не се спънах в една количка. Господи, колко съм заблеяна!
- Извинете, не гледах.. - побързах да се извиня на човека.. но той беше брат ми! - Даниел? Ти си тук?!
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Хранителен супермаркет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хранителен супермаркет   Хранителен супермаркет EmptyВто Юли 27, 2010 12:06 pm

Тъкмо щеше да си вземе от хубавото английско сирене,което много обичаше и смяташе да го използва за сутрешнаат закуска,когато най-неочаквано някой се блъсна в количката му и едва не събори закупените неща.Това го подразни силно и сега щеше да научи този нахалник на обноски,но когато се обърна се втрещя,защото това беше сестра му.
Двамата бяха толкова изненадани,че не можаха да кажат и една дума,просто се гледаха учудено и нищо не казваха.
Вики изглеждаше потресена,явно не смяташе,че ще го види тук и тормално да попита какво прави:
-Сестричке,мислех,че си тук нали имаше много работа или поне така беше казала?- с леко възмушение в гласа я попита,защото знаеше,че днес нямаше много време за запълване на времето си в забавления.
-Доколкото до мен,както виждаш реших малко да се поразходя и влязох тук,за да си кухя някой неща.Само не ми казвай,че не си предполагала,че твоя малък брат може да пазарува домакински неща?
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Хранителен супермаркет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хранителен супермаркет   Хранителен супермаркет EmptyВто Юли 27, 2010 3:33 pm

Засмях се. Наистина не го бях виждала досега. Беше наистина интересен с количката при щанда за сирена..
- Не, разбира се, това е супер - наистина беше. Така можехме да си разделяме задълженията
- А относно задълженията.. част от тях се отложиха и вечерта ми е свободна. Можем да гледаме филм вкъщи. - отговорих аз на предното му запитване, докато продължавахме към касите - Е, има ли още нещо за купуване? Нищо, което сме забравили? - замислихме се и двамата
- Мисля, че не, взел съм всичко от списъка
- Чудесно, да вървим към касите!
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Хранителен супермаркет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хранителен супермаркет   Хранителен супермаркет EmptyВто Юли 27, 2010 10:10 pm

Всъщност това си беше като сестринско-братска среща в магазина и въпреки,че беше доста изненадваща и странна за някой как гледа момче да бута количка пред себе си,за Даниел беше доста хубаво,че сестра му е тук и успяха да си поговорят.Едва ли щяха да имат повече време заедно,заради предстоящите часове в гимназията,пък и имаше други планове,който щяха да запълнят времето.
-Щом сме двамата,осевн че ще си поделяме семейните работи,може и да плащаме отделно-предложи момчето когато стигнаха до касата и почнаха да вадят накупените неща.
-Ако искаш,аз мога да платя имам пари в себе си-отвърна му Вики,въперки че знаеше,че няма да приеме.Радваше се,че имаше такъв брат и независимо от техните караници,тя си го обичаше.
-Благодаря ти все пак,но аз ще си платя моята част-любезно отвърна Дан и извади покупките си.
Жената зад щанда беше доста сръчна и за нула време успя да го обслужи.Освен друго,тук цените бяха досат ниски той плати една 17 долара.Измести се встрани и отстъпи ред на сестра си,за да си плати закупените неща.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Хранителен супермаркет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хранителен супермаркет   Хранителен супермаркет EmptyСря Юли 28, 2010 9:48 pm

След като платих и своята част и пожелахме на касиерката приятен ден, с брат и тръгнахме към вкъщи. Супермаркета ми беше далеч, но трябваше д повървим 5-10 минути. С него си говорихме, когато телефонът ми звънна. Беше Джеймс, гаджето ми.
- Здрасти Джеймс! Значи си вече тук? - попитах го, защото знаех че е на почивка за уикенда и се изненадах да го чуя.
- Хей Вики! Да излезнем някъде? - предложи ми той и аз приех с удоволствие. Не го бях виждла скоро и не можех да му откажа. Пък и имах нужда да го видя.
- Бар "Beach night" звучи ли ти добре? - казах аз и той беше съгласен да се срещнем там довечера. Затворихме.
- Джеймс Купър ли беше? - попита ме Дан
- Да, ще изляза с него.. Знам че вечерта ми беше свободна, но.. не предвиждах това Дани. Скоро стигнахме вкъщи и аз побързах да се приготвя.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Sponsored content





Хранителен супермаркет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хранителен супермаркет   Хранителен супермаркет Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хранителен супермаркет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: ул. "Флийтстрийт"-
Идете на: