Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хижа ''The secret forest''

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Хижа ''The secret forest'' Empty
ПисанеЗаглавие: Хижа ''The secret forest''   Хижа ''The secret forest'' EmptyЧет Авг 04, 2011 4:46 am

Хижа ''The secret forest'' Forest-home-natural-house-1

стая 1
Хижа ''The secret forest'' Ravine-Luxury-Residence-bedroom-lighting-588x391
стая 2
Хижа ''The secret forest'' 4bedroom_bedroom_residences
стая 3
Хижа ''The secret forest'' Bedroomcarribeanbydanur
бар/столова
Хижа ''The secret forest'' 4173399goroganin16
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Хижа ''The secret forest'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хижа ''The secret forest''   Хижа ''The secret forest'' EmptyВто Авг 09, 2011 5:40 pm

Хижата не беше толкова близо до вилата ни,но вървяхме бързо и стигнахме преди 10 часа.Влязохме вътре и хижарите ни заведох до столова.Седнахме всички на една маса.
-На мен ми се ядат гофрети- усмихнато възкликнах -и за пиене може би някакъв сок..
Щом дойде сервитьорът бързо си дадохме поръчките и зачакахме.
-Е,каво смятае да правим днес...
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Хижа ''The secret forest'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хижа ''The secret forest''   Хижа ''The secret forest'' EmptyВто Авг 09, 2011 5:49 pm

Някога често идвахме с родителите ми тук, но никога не ми е било толкова приятно колкото сега, предполагам се дължеше на добрата компания. Поръчах си палачинки с кленов сироп, портокалов сок и огромна чаша кафе и се облегнах удобно на стола си
- Ами защо не се разходим, планината е страхотна може да си направим един преход, да си направим пикник - предложих поглеждайки ги с надежда, не бях правила подобно нещо от дете и наистина ми се искаше да го направя
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Хижа ''The secret forest'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хижа ''The secret forest''   Хижа ''The secret forest'' EmptyЧет Авг 11, 2011 4:49 pm

-Звучи чудесно!Може и да спим в гората.Мисля че и аз имам някаква палатка.-заговорих ентусиазирано.
След като закусихме и си платихме излязохме от хижата.Надявах се всички да са съгласни с идеята и бързо да се организираме.
Скоро и тримата се върнахме във вилата.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
DeeDee Alexander

DeeDee Alexander


Брой мнения : 27
Join date : 05.06.2011
Age : 34
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Хижа ''The secret forest'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хижа ''The secret forest''   Хижа ''The secret forest'' EmptyПет Авг 12, 2011 3:55 am

Последните дни, дори седмици, бяха изключително натоварващи. Винаги съм смятала , че няма нищо по-хубаво от новото начало на чисто, но трябва да си призная, че е и страшно уморително. Един чудесен начин за отдих е да се загубиш в един друг свят... на някоя малка хижичка, например, а трябва да отбележа, това място е невероятно.
Така вчера, като пристигнах не успях много да го разгледам мястото, но пък се наспах чудесно, а сега слизам да хапна набързо и ще се отдам на приятна разходка из планината, пък кой знае, я да си звема и някоя книжка и ще седна на някоя полянка да почета.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хижа ''The secret forest'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хижа ''The secret forest''   Хижа ''The secret forest'' Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хижа ''The secret forest''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Планинска местност-
Идете на: