Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Плажна ивица

Go down 
+10
Рейчъл Кроу
Ерик Уолбърк
Маделин Салваторе
Амбър Фостър
Каролина Салваторе
Бил Стивънс
Джеймс Купър
Вики Роуън
Емили Грейс
Рокси Билсън
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 3:53 am

- Аз съм все още в гимназията.
Тя беше много лъчезарен човек и добре се общуваше с нея. Реших да я питам за хоби
- Освен с колежа, с какво друго се занимаваш? Имаш ли хоби?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Каролина Салваторе

Каролина Салваторе


Брой мнения : 41
Join date : 25.08.2010
Age : 33
Местожителство : Испания

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 3:57 am

Ами , да . Обожавам да слушам музика . Извинявай ако съм нахална , но ми е любопитно . За Рейчъл и Ерик .....
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 4:04 am

- Ходят от известно време. Ерик ми е съученик, баскетболист е. Нея не я познавахме преди да започна да излиза с него. Доста са близки двамата. Тя е много емоционална, влюбена е в него. За него не съм сигурна още, не си спомням да се е влюбвал досега. Хм, богат е, какво друго да ти кажа.. И не се притеснявай, не е нахално, добре е да опознаеш по-добре жителите на градчето.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Каролина Салваторе

Каролина Салваторе


Брой мнения : 41
Join date : 25.08.2010
Age : 33
Местожителство : Испания

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 4:07 am

- Просто когато каза че съм много красива , аз се почувствах много .. заинтригувана . Но тогава тя се появи и всичко развали .... Но нищо . Иначе от колко време го познаваш . Имам в предвид дали прави такива "мръсни номера"
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 4:21 am

- Всъщност не го познавам много, приятел е на гаджето ми почти самотова знам. Но вероятно щом е казал това, значи го е мислел. - замислих се дали съм права. Какво е правил Ерик, по дяволите?! - Не знам наистина, объркващо е. По-добре изчакай, виж как ще продължи държанието си, това е моят съвет.
Съвет? Познавах я от минути и вече и давах съвети? Беше добър човек, успях да го преценя веднага и мисля, че с нея можем да станем приятелки. Помислих си за Джеймс. Къде ли беше?
- Хей, виждала ли си Джеймс Купър - о, спомних си, че не се познават - Извинявай, Джеймс е гаджето ми, който много обича купони. Не съм го мяркала днес, но вероятно е наблизо.. няма значение.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Каролина Салваторе

Каролина Салваторе


Брой мнения : 41
Join date : 25.08.2010
Age : 33
Местожителство : Испания

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 4:25 am

-Ами ако искаш му пиши . Искам да се запозная с него . Всъщност искъм с всички да се познавам но това е друг въпрос . Ако искаш да си тръгваме . Ще те изпратя .
Надявах се с нея да походим до тях и да поговорим . Бях тотално изморена . Но хей - запознах се с почти всички
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 4:29 am

- Хей, това е твоето парти! Ще дойдат още хора, не се притеснявай! Та то сега започва, хайде, ела да пием по една бира - помъкнах я към бара. Не трябваше да си тръгва, още хора щяха да дойдат. Хората в града обичаха да купонясват. Трябваше да искара рожденния си ден супер - заведох я да пийнем бира.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 61
Join date : 22.08.2010
Age : 33

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 3:01 pm

Почти веднага след якия купон на Джеймс имаше рожден ден. Бях поканен, а ако трябва да съм честен не знаех какво да подаря на момиче. Купих и страхотни обеци с гердан. Бяха комплект и не се изненадвам от цената им. Наистина бяха скъпи.
Търсех рожденичката и я мернах с Вики. Приближих се до тях.
- Здравей Вики! -поздравих я. Тя ми се усмихна и отвърна:
- Здравей Стийв!
-Остава уговорката за утре, нали?
-Да, да! Остава!
-Е, здравей!-обърнах се аз към Кари.-Честит рожден ден!-подадох и подарака и тя веднага го отвори. -Извинявай! Но просто не съм на "ти" с момичешките интереси.
-Шегуваш ли се? Страхотни са!-извика тя!-Благодаря!
-Няма защо!-намигнах и а после отидох да си взема бира.
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 5:53 pm

Бях на бара! Обикновено не пия бира, каквато като забелязвам се пие на парита тук.
И така! Седях си на бара! Забелязах Кари с моята рокля в далечината. Гордея се със себе си! Роклята и прилягаше и-д-е-а-л-н-о! А и стоеше много хубаво. Беше в компанията на Вики! И Вики се беше издокарала. Не знам само къде изчезна Рейчъл. Уж бяхме заедно, пък после? scratch Но май се досещам какво се е случило. Ерик е дошъл.
Забелязах, че бара вече се препълва и ми стана малко неудобно. Дано скоро се заговоря с някого.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 8:34 pm

Постоях доста на партито, което беше супер. Успях да се сприятеля с Каролина и да се срещна с някои от приятелите си. Странното беше само, че не видях никъде Джеймс, а и той не си вдигаше телефона. Чудех се дали да се притеснявам. Послушах съвета му - писах му смс да ми звънне и реших да си ходя, ставаше късно.
Казах чао на рожденничката и се прибра изморена вкъщи.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 8:38 pm

Видях Амбър да стои на бара,но не говореше с никой.Реших да й напрвя компания.Седнах до нея и казах:
-Хей,Амбър!Как си?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Стийв Стоунър

Стийв Стоунър


Брой мнения : 61
Join date : 22.08.2010
Age : 33

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:53 pm

Купонът беше страхотен, но аз бързах, защото след малко имам уговорка с Дан. Така че отпих последната си глътка бира и тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:52 pm

И сякаш чула мислите ми към мен се приближи Рокси и ме попита как съм.
-Добре съм! Ами ти?
-И аз! -отвърна тя.
Рокси беше собственичка на музикален магазин и бях си вместила в графика да я посетя.
-Чух за салона ти.- каза ми тя.
-А, да! Ела някой път! Ще се радвам.
Видях замисленият поглед на Рокси! После беше леко натъжаване, а най-накрая ми отговори с усмивка.
-Чудесно! Ще намина.
-И аз мислех да намина в музикалния магазин.
-Е, значи ще се видим.
Ставаше късно. За съжаление вече трябваше да кажа на Рокси Чао, когато ми хрумна.
-Хей, Рокси! Имаш ли планове? Каня те у нас утре! Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyПет Авг 27, 2010 2:15 am

Амбър ме покани на гости у нея утре.Идеята ми хареса и се съгласих.
-Утре!?Да,страхотно.Благодаря за поканата!Към колко часа да дойда?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyПет Авг 27, 2010 2:22 am

-Утре в 3 става! -казах аз, станах от стола си и си тръгнах. Помахах за довиждане на Рокси и си хванах такси.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyПет Авг 27, 2010 2:28 am

Амбър си тръгна, а и Вики.Бил не беше тук и ми стана скучно.Реших и аз да си тръгвам.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyПет Авг 27, 2010 2:42 am

Партито се поопразни, вероятно защото ставаше късно. Не бях на работа утре, затова реших да поостана и да използвам възможността да се запозная с колежката си, Каролина. Тя стоеше на бара и пиеше бира. Поръчах си и аз една и седнах до нея
- Хубаво парти - усмихнах и се - Значи правиш прически, а? Отскоро ли или си се занимавала с това и преди?
Върнете се в началото Go down
Каролина Салваторе

Каролина Салваторе


Брой мнения : 41
Join date : 25.08.2010
Age : 33
Местожителство : Испания

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyПон Авг 30, 2010 12:32 am

-Ами , учех като по - малка но не съм работила . - очите ми се насълзиха , но аз бързо ги изтрих с ръка . Тръгнах си много бързо . Може би беше малко грубо . Извиках "Съжалявам" и отидох до колата. И така се отправих към къщи .
Върнете се в началото Go down
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 34
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 2:44 am

***

Разхождах се по плажната ивица с Макс, говорейки по телефона с бившия си шеф.
-Не, Джордж, няма да се върна на работа във Фриско...
-Но ни трябваш, фотографите ни са ужасни и само да чуеш какво...-прекъсна ме той, така че и аз го прекъснах:
-Казах не, така че късмет с новите ти фотографи.-затворих и седнах на пясъка, гледайки как вълните се разбиват бурно в брега.
Макс седна до мен и наостри уши, вероятно чувайки повече от мен. Е, със сигурност...
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:01 am

След прекараната странна,но пък и хубава нош с Вики,аз я заведох у тях ,а след това отидох на плажа.Там исках да разсея мислите си и може би дори да порусувам.
Вървях си спокойно и минах по края едно момиче със сладко куче,което тръна по мен.Аз го погалих и се обърнах към момичето с думите:
-Сладко куче имаш!Как се казва?
Върнете се в началото Go down
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 34
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:05 am

Макс рязко се дръпна от каишката си и се затича към непознатия мъж, който приближаваше.
Той ме попита как се казва непослушника, така че отговорих чесно:
-Имаше хиляди имена, но се спряхме на Макс...-спрях се разсеяно поглеждайки към въпросното животинче, което удобно се беше излегнало в краката на човека и ме гледаше миличко.
-Аз съм Маделин, нова съм в града.-казах, подавайки ръката си.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:09 am

-Никълъс,приятно ми е!Също съм нов в града.-и аз подадох ръка като се усмихнах.
Продължих да галя кучето и попитах момичето да ли е ученичка.Въпросът ми беше глупав,но подходящ за заговаряне.
През това време седнах до нея и играех с кученцето й.
Върнете се в началото Go down
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 34
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:12 am

-Да, тепърва ще се вписвам и така нататък...-засмях се и любопитно загледах Никълъс.
-Та, от къде си, Ник...мога ли да ти казвам така?
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:16 am

-Да,казвай ми както искаш.От Ню Йорк съм.Тук дойдох,за да уча в художествен университет.И като заговорих за това сега си нося нещата за рисуване.Искаш ли да те нарисувам за бързо?-импулсивно предложих и извадих нужните си неща.
Върнете се в началото Go down
Маделин Салваторе

Маделин Салваторе


Брой мнения : 43
Join date : 25.08.2010
Age : 34
Местожителство : Кварталът на богатите

Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 3:19 am

-Ами...-малко несигурно казах. Досега не бяха ми рисували портрет или нещо от сорта...-Добре.-реших се да кажа
-Ъм..неподвижно ли трябва да стоя..-подсмихнах се и премахнах от лицето си един непокорен кичур.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажна ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна ивица   Плажна ивица - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажна ивица
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Плаж-
Идете на: