Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Summer.. Kisses time !

Go down 
АвторСъобщение
Интригантката

Интригантката


Брой мнения : 5
Join date : 03.06.2011

Summer.. Kisses time ! Empty
20062011
ПисанеSummer.. Kisses time !

Здравейте мои любими приятели. Къде се скрихте? Трудно откриваеми сте напоследък, което кара Интригантката да страда... Покажете ми, че сте активни тук, за да ви покажа как да стане интересно! Лято е и жегата събужда у хората ленивото желание за почивка. Разбирам ви, но има и по-приятен начин за прекарване на летните горещини и той е... чрез още по-голямо, МАКСИМАЛНО разгорещяване...
Знаеш за какво говоря, нали Изз, малка мръснице? Добре си го хванала Чък Бас, не го оставяй да ти се изплъзне. Чаша вино и целодневни страсти могат наистина да нажежат обстановката.. Добре се справяш, Интригантката положително се гордее от уменията ти за прелъстяване на мъжете.. Пък и Чък Бас е изтънчен ценител на женската красота, така че връзката на тези двамата наистина буди интерес сред нас..
Страсти и на плажа се развиват тук.. типично като за лятото! Морски целувки, пясъчни прегръдки, коктейли Мохито - как да не искаш да ти е горещо?! Във всеки случай малката Мелани Суанпоул изцяло се наслаждава на началото на лятото с приятна компания като красавеца Ерик. А той определено знае как да накара всяко момиче да припада по него.. Горещите целувки, които така щедро раздава, биха действали пристрастяващо за всеки !!
Но не само неговите целувки пристрастяват. Попитайте г-ца Вики Роуън и тя ще ви каже с каква жажда изпиваше устните на СуперНик, след като той геройски я измъкна от неприятности в бара. И най-накрая любовта възтържествува над приятелството при тези двамата. Интригантката е наистина щастлива от това, защото в подобно приятелство няма нищо пикантно, нали?
Явно лятото е синоним на нови страсти за вас, което наистина ме радва. След дългата среднощна игра, двамата студенти Катерина и Тайлър най-накрая показаха един на друг какво искат от себе си. Въпреки че не е романтик, Интригантката бе впечатлена от майсторските умения за свалки, които тези двамата притежават. Поздравления, определено се очертавате интересна двойка за мен !!!
И след като всеки сам по себе си открива сезона с ново гадже и цяла дузина летни страсти, не знам какво се очаква за по-напред.. Във всеки случай продължавам да следа и съм сигурна, че първа ще разбера... и ще споделя с вас, естествено - нищо да не остава скрито-покрито, нали?
Знаете, че ще съм тук. И ще ви наблюдавам. хохо
Върнете се в началото Go down
Share this post on: reddit

Summer.. Kisses time ! :: Comments

Вики Роуън
Re: Summer.. Kisses time !
Писане Пон Юни 20, 2011 4:25 pm  Вики Роуън
Интересно откриване на сезона! bravo
Ерик Уолбърк
Re: Summer.. Kisses time !
Писане Пон Юни 20, 2011 5:14 pm  Ерик Уолбърк
"красавеца Ерик".... йейй !! rolleeys
Никълъс Спаркс
Re: Summer.. Kisses time !
Писане Съб Юли 23, 2011 6:53 pm  Никълъс Спаркс
''СуперНик'' laugh2
Re: Summer.. Kisses time !
Писане   Sponsored content
 

Summer.. Kisses time !

Върнете се в началото 

Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Party time..!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Gossip Blog-
Идете на: