Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Love is everywhere !

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Love is everywhere ! Empty
ПисанеЗаглавие: Love is everywhere !   Love is everywhere ! EmptyПон Юни 06, 2011 4:18 am

Ако на някой случайно му се чете нещо по-дълго.... Ето един разказ. Автор: Аз !

Сън
Тишина. Тъмнина. Лежа безмълвно на леглото си, въртя се и вече от час се опитвам да заспя. Безуспешно разбира се, както всяка предишна вечер. Полунощ отдавна е преминал, чувствам се изморена, което е нормално след дълъг и труден ден като този, но сън не ме хваща. Чудя се какво да правя, как да сложа край на това упорито безсъние, което допълнително ме изтощава. Минават двайсет, трийсет минути, усещам как започвам да се унасям. „Еврика” – помислям си и затварям очи, доволна от най-сетне спечелената битка с безсънието.
- Здрасти, Шер! – някой се провиква силно. Мамка му, сега ли точно някой се сети за мен, тъкмо бях започнала да се унасям.
- Как си, Шер? – познат приятен мъжки глас с лек шеговит оттенък в тона си.
- По дяволите, разкарай се от ума ми, досадник такъв!
- Какво има Шер, пак ли мислиш за мен – долавям иронията в гласа му.
- Аз ли? Как ти хрумна.. Никога!
- Знам, че е така. И да отречеш, знам че не излизам от главата ти. Че с нетърпение чакаш двата дни от седмицата, през които се засичаме, за да ме видиш. Дори за секунди, дори без да ми кажеш нищо. Знам, че свързваш всяко свое начинание с мен. – изрича това предизвикателно, същевременно подигравайки ми се.
- Защо си мислиш, че.. – гневно отричам.
- Обичаш ме, Шер, много ме обичаш – машинално се приготвям за поредното отрицание, но не го изричам, усещам как тонът му става сериозен – Но знаеш ли, харесва ми това. Защото ти си очарователно момиче. Рядко ти го казват, но.. си красива, чаровна си, Шери. Не вярваш, но аз също всеки път нетърпеливо очаквам да те зърна. Дори за секунди, дори без да ти кажа нищо. Само за да видя усмивката ти и слънцето в твоите очи. Харесвам очите ти, топли и нежни, а усмивката ти, естествена и грееща, обичам Шер. Странно е, но.. ОБИЧАМ ТЕ, малката! Винаги съм те обичал, още от първия ден. Знам, не съм ти го казвал преди, не съм давал знак на чувствата си. Но това не значи, че ги няма.
- Никога не съм предполагала, че..
- Знам, момиче. Но не се учудвай, защото си невероятна. – последва колебание за пръв път, откакто той дойде в стаята ми. – Трябваше да ти го кажа, от много време се каня, но.. Настъпи крайно време.
Отново пауза. Чудя се как да отговоря, но нищо не успявам да изрека. Стоя безмълвна и гледам сивите му очи, които изведнъж придобиват странен вид – ентусиазиран блясък, но едновременно и леко мрачен.
- Заминавам. Напускам това място, то ме депресира. Ела с мен, Шери! Там, където ще изживеем сами любовта си и нищо няма да ни раздели. Ела с мен!
- Къде, къде? – питам. Улавям се, че викам, но това е защото той започва да се отдалечава.
- Ела с мен накрай светаа! – гласът притихва, заглъхва.
Той бяга на далеч, тича бързо към гарата. Иска да го последвам, да заминем с влака заедно. О, Господи, невероятно е! Сърцето ми бие лудо, в радост от неочакваното признание и в нетърпение да поема по пътя на щастието. „Идвам” – чувам се да крещя към отдалечаващия му се образ. Той се обръща и ми се усмихва. Понечвам да тръгна, да го последвам, но краката ми отказват. По дяволите, не ги чувствам! Къде са краката ми, защо ме предават в този важен момент?! Напрягам всичките си сили, за да се задвижа. Никакъв резултат, а образът избледнява и се превръща в далечен силует. Изпотявам се, започвам да движа цялото си тяло в опит да помръдна краката си, които сякаш са в клетка. Кръвта ми пулсира, ще се пръсна от напрежение и изведнъж.. Туп! Образът пред мен изчезва, виждам само тъмнината. В следващия момент зрението ми се прояснява и забелязвам до мен леглото си, от което очевидно съм паднала. Мамка му, било е сън!

Тялото ме боли от падането, но повече ме боли сърцето от разочарование. Усмихвам се на себе си, докато в главата ми се върти сънят. Надеждата не ме напуска, може би той е там, на гарата, и ме чака да заминем сега, през нощта, докато всички още спят! Хуквам към гарата, която впрочем е наблизо до дома ми. Не ме интересува часът, нито това че съм по пижама, нито това че няма как да се сбогувам с някого, просто тичам с всичка сила.. Затварям очи, за да мога пак да го видя както в съня. Той ми се усмихва, маха ми с ръка да дойда, а аз тичам ли, тичам по релсите.. Сега, когато краката ми са свободни, е много по-добре. Разпервам и ръцете си в знак на свобода и безгрижие. Редувам бягането със скачане, радвам се. Той също ми се радва. Не смея да отворя очите си пак, защото знам, че това би развалило всичко. А ми е толкова хубаво така.. Не обръщам внимание на околния свят, наслаждавам се на волността си. Вероятно съм луда, полудявам ли? Да, луда съм, от любов съм луда.. всичко това ме прави една голяма ненормалница! Чувам влака идва, още малко остава, заминаваме към края на света, където ще бъдем щастливи! „Идваам” – крещя и в еуфория неволно отварям очите си. За радост нищо не се променя – все още съм на гарата, влакът идва, но.. къде е той? Заоглеждам се наоколо и усмивката ми замръзва, него го няма! Спирам се на място, търся го с поглед, оглеждам се на всички посоки. Последното, което виждам е влакът, летящ със страшна сила право срещу мен и тази ослепително силна бяла светлина …
Отново потъвам в сън, спокоен и блажен, вечен сън..
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 82
Join date : 06.06.2011

Love is everywhere ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Love is everywhere !   Love is everywhere ! EmptyВто Юни 07, 2011 7:58 pm

Много е яко! lol! lol! Имаш талант
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

Love is everywhere ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Love is everywhere !   Love is everywhere ! EmptyСря Юни 08, 2011 12:37 pm

Ей, благодаря! kiss
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Love is everywhere ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Love is everywhere !   Love is everywhere ! EmptyСря Юли 27, 2011 3:38 am

Супер! bravo
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Love is everywhere ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Love is everywhere !   Love is everywhere ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Love is everywhere !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Извън играта :: Свободна зона :: Лично Творчество-
Идете на: