Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Нощен клуб "Crystal"

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джесика
Мажоретка

Брой мнения : 26
Местожителство : Кварталът на богатите

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   Чет Авг 11, 2011 10:03 pm

Забелязах че нощта наближава.А аз нямам никакво намерение да стоя цяла вечер сама.Затова облякох една секси рокличка,обух едни високи обувки и си направих косата.След това взех ключовете от колата си и излязох.След броени минути се оказах пред Нощен клуб "Crystal".Влязох вътре и забелязах че е доста пълно.Надявам се да срещна някое хубаво момче.Едвам се добрах до бара.Седнах и си поръчах едно мухито.Щом бармана ми го даде отпих една глътка.След това забелязах че до мен седи един сладур.Изчаках да видя дали е сам.Щом разбрах че е сам веднага го заговорих.
-Здравей красавецо.Сам ли си?
Върнете се в началото Go down
Денис Торио

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   Чет Авг 11, 2011 11:28 pm

Седях сам на бара и пиех уиски.Изеднъж чух приятен женски глас да казва ''-Здравей красавецо.Сам ли си?''
Веднага се обърна и видях едно красиво момиче до мен.Учуден ,че заговаря точно мен отвърнах.
-Да,сам съм.И си търся компания.- след малко допълних-Аз съм Денис.Приятно ми е!
Джесика
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   Пет Авг 12, 2011 12:30 am

Когато каза че е сам се зарадвах.Това означава че си намерих момче за вечерта или може би за по дълго.Никой не знае но ще е яко да разбера.След това той се представи.Реших да направя същото и после да продължа с флирта.
-Аз пък съм Джесика.И на мен ми е приятно.
След това отпих от коктейла си и продължих.
-Колко хубаво че си сам.Тъкмо ще ми правиш компания.Искаш ли да потанцуваме сладурче.
И го погледнах с един секси поглед.
Денис Торио

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   Пет Авг 12, 2011 9:24 pm

Джесика ми предложи да танцуваме.Да си призная не обичах да танцувам ,но на такова момиче нямаше как да откажа.
-Добре,но не ме бива в това!-засмях се и двамата станахме от бара и се сляхме с тълпата.До като танцувахме реших да я опозная малко повече.
-Та ..в гимназията ли учиш?
Джесика
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   Нед Авг 14, 2011 4:04 pm

Щом се съгласи да танцуваме това означава че ми е в кърпа вързан.Или просто ме харесва.Не ме интересува кое от двете е.Щом започнахме да танцуваме той явно искаше да ме опознае.И затова зададе този въпрос.
-Та ..в гимназията ли учиш?-попита той.
И аз бързичко отговорих.
-Да там уча.Страшно готино е.Но като те гледам ти не си ученик в гимназията.Иначе до сега да съм забелязала такова страхотно парче като теб.Ти студент ли си?
След тези думи се приближих към него,като разстоянието между нас е едва няколко сантиметра и прошепнах в ухото му:
Надявам се да се случи нещо тази вечер.
И после пак се отдръпнах.
Денис Торио

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   Нед Авг 14, 2011 6:40 pm

-Да там уча.Страшно готино е.Но като те гледам ти не си ученик в гимназията.Иначе до сега да съм забелязала такова страхотно парче като теб.Ти студент ли си?-отвърна тя на въпроса ми и все повече започваше да ми харесва...
-Да.-отвърнах кратко и ясно като разбрах ,че сега не беше времето за излишни разговори.
По принцип съм мълчалив и дори срамжлив,но в компания като тази на Джесика доста лесно се отпуснах.
Изведнъж тя се приближи към мен, разстоянието между нас стана едва няколко сантиметра и тя прошепнахв ухото ми:
-Надявам се да се случи нещо тази вечер.
Думите й ме накааха да се разгорещя и усмихна широко.Нещата вече бяха ясни.Нямаше какво повече да овъртаме.Дръпнах я отново към себе си и я целунах.
Джесика
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   Нед Авг 14, 2011 10:09 pm

Щом разбрах че е студент ми хареса.Това означава че е по-голям и зрял.И също така знае други неща за които момчетата на мойта възраст дори не подозират.Както си мислех това той ме дръпна към себе си и ме целуна.Целувката беше много страстна и нежна.До сега никой не ме е целувал така,а съм излизала с страшно много момчета.И тази целувка доста ме грабна.Щом се отдръпнахме един от друг реших да действам още по-смело що и той изпитва нещо към мен.
Първоначално започнах да танцувам много секси,а след това когато видях че се е разгорещил от танца се приближих и го целунах страстно и продължително.След това се отдръпнах и прошепнах в ухото му с нежен глас:
-Искаш ли да отидем някъде където да се усамотим?
Денис Торио

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   Сря Авг 17, 2011 6:15 pm

-Искаш ли да отидем някъде където да се усамотим?-отново с нежен глас прошепна в ухото ми.
Без да се замислям дори ,мигновено отвърнах на въпроса й:
-Да,разбира се!

Джесика
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   Сря Авг 17, 2011 6:35 pm

Щом се съгласи това беше знак че нещо ще се случи.
Започнах да се чудя къде да отидем и веднага се сетих къде ще е най-добре.
Ами разбира се че в нас.
После отидохме до бара изпихме си питиетата,платихме всичко и си тръгнахме.

ПП.Пиши направо в моята къща.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Crystal"   

Нощен клуб "Crystal"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2