Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Фоайе и рецепции

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Фоайе и рецепции Empty
ПисанеЗаглавие: Фоайе и рецепции   Фоайе и рецепции EmptyНед Яну 30, 2011 4:43 am

На рецепциите всеки може да си поръча стая или апартамент в хотела
Фоайе и рецепции 333241857_84d2ac7afe
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Денис Торио

Денис Торио


Брой мнения : 19
Join date : 16.06.2011

Фоайе и рецепции Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайе и рецепции   Фоайе и рецепции EmptyСъб Окт 22, 2011 10:52 pm

След страхотния ден прекаран с Джесика новото момиче , с което се запознах,сега трябваше да поопозная това място.Но като за начало първо ми бе нужно да намеря място,където да отседна.Нямах познати тук ,при които да можех да се установя докато си намеря подходящо местенце.Затова реших да си наема стая в хотел "Плаза".Тук щях да живея докато събера достатъчно пари за къща или апартамент.Не знаех колко точно време щеше да ми отнеме да събера нужните пари.Това зависеше от броя на клиентите,които щях да натрупам.Надявах се да са колкото се може повече.
влязох в хотела и веднага се запътих към рецепцията.Рецепциионистката веднага ме поздрави,но аз не обърнах никакво внимание на това направо бегло казах:
-Искам да наема стая.
Тя ми говореше,но аз не слушах думите й.Казах името си и тя ми подаде ключа.Единственото нещо,което ясно чух бе "Вашата стая е №102",грабнах ключа и се запътих към нея.
Върнете се в началото Go down
 
Фоайе и рецепции
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Хотел "Плаза"-
Идете на: