Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Далечната гора

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алесандра Инглис

Брой мнения : 67
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Чет Авг 25, 2011 6:26 pm

Да стоя и да чакам... хмм не беше от любимите ми неща, предпочитах да действам, пък дори ако стане по - лошо положението. Джеймс дори не помръдна от мястото си освен да седне под едно дърво
- Пък и все пак знаеш ли колко малко момичета имат възможността да са насаме в гората с Джеймс Купър! - казах той а аз се обърнах и светнах с телефона си в очите му
- Защо ми се струва, че си го планирал? - попитах местейки светлината по лицето му и повдигнах вежда макар да не можеше да види изражението ми. Приближих се до него и го възкрачих настанявайки се в скута му с лице към него
- И какво си запланувал след това? - попитах любопитно
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор

Брой мнения : 273
Местожителство : Плаж

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Чет Авг 25, 2011 7:38 pm

- Защо ми се струва, че си го планирал?-попита ме тя,а аз не знех какво да отвърна.Но и нямаше нужда да отговарям.Тя се приближи до мен и сядайки в скута ми попита:
- И какво си запланувал след това?
-Това!-казах и я целунах силно.Тя ми отвърна и целувката ни беше продължителна и страстна..
-И още много други неща!-казах, засмивайи се и тъй като ръцете ми бяха на кръста й леко я наклоних и тя легна на тревата.А аз бях върху нея и продължих с целувките.
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Пет Авг 26, 2011 5:09 am

Джеймс ме целуна, а аз му отвърнах и целувката се превърна в дълго блаженство.
- Така ли? - попитах повдигайки вежда, излегнах се назад на тревата, а той се настани върху мен. Плъзнах ръцете си по гърба му и отвръщах на всяка негова целувка. Захапах леко долната му устна и се подсмихнах леко, пръстите ми се заплетоха в косата му и се превъртях над него изкисквайки се леко. Прокарах устни по шията му, а ръцете ми се разхождаха по корема и гърдите му
- Нещо такова ли? - попитах на ухото му, захапвайки го леко
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 27, 2011 12:25 am

-Именно.-казах и се усмихнах самодоволно докато тя нежно хапеше ухото ми.
После тя отново ме целуна и свали блузата си.Започнах да я целувам по врата и раменете.Скоро се освободихме от всички дрехи.
Атмосферата беше необичайна,но пък с Алесандра всичко беше страхотно.
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 27, 2011 1:03 am

Не се нуждаех от много подкани, Джеймс беше сладък, макар и не точно това което бях свикнала да имам, но определено беше секси. След още една доза целувки, свалих блузката си, а той започна да обхожда с устни кожата на врата и раменете ми, което предизвика широка усмивка на лицето ми. Не ни отне много време докато се освободим от всичките си дрехи и макар да се намирахме в гората и да се въргаляхме в тревата това изобщо не ни пречеше. Продължих да обсипвам гърдите и корема му с целувки и да се наслаждавам на всяко негово докосване, а целувките му бяха страхотни
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 27, 2011 3:44 am

Алесандра знаеше как да ме подлуди.Вече не издържах ,след още няколко минути предигра бавно проникнах в нея като през това време не спирах да я целувам.Движенията ми в началото бяха бавни и ритмични, но постепенно започнах да забързвам темпото.По нежното й охкане усещах,че й харесва.
Със сигурност дълго щях да помня тази незабравима нощ.
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 27, 2011 6:51 am

Игрите бяха страхотни, но когато той проникна в мен истинското удоволствие се разля из тялото ми. Той започна да се движи бавно което ме подлудяваше и стоновете ми го показваха доста добре. Устните му продължаваха да се разхождат по тялото ми, а моите ръце се спуснаха по гърба му забивайки леко нокти, а след това заплетох пръсти в косата му. Обвих краката си около кръста му и се притиснах по - близо до него, докато устните ми се разхождаха по шията му, оставяйки следи от езика ми, или малки следи на местата на които засмуквах кожата му...
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Пон Авг 29, 2011 10:32 pm

Когато очакваното удоволствие настъпи и двамата се излегнахме на тревата.Тъй като в гората беше студено трябваше бързо да се облечем.После отново легнахме и продължихме с целувките.
-Леле,то било много удобно на тревата!-обадих се шеговито докато Сандра се беше гушнала в мен.

П.п Сори,че пиша толкова сковано.И без това не ме бива мн cool2
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Сря Авг 31, 2011 5:25 am

Всеки миг, всяка целувка ни побъркваха и докарваха все по - близо до края, а когато той дойде тялото ми се изви от конвулсиите. След това бързо се облякохме, но отново се настаних в прегръдките на Джеймс с лека усмивка на устните.
- Леле,то било много удобно на тревата! - каза той, а аз се изкикотих леко. Гората беше страхотна, макар и малко студена, но тук в прегръдките на Джеймс ми харесваше, беше ми приятно и определено не усещах студа.
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Сря Авг 31, 2011 9:04 pm

Докато лежахме така прегърнати и сами,далеч от другите,наруших мълчанието:
-Какво ли правят другите?Както са напушени,не трябваше да ги оставяме сами.
Алесандра не ми отговори затова леко я побутнах:
-Алесандра?
Отново не получих отговор..тя беше заспала.Усмихнах се като видях сладката й физиономия,която беше направила.И аз затворих очи.
Рокси Билсън
Admin

Брой мнения : 419
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Сря Авг 31, 2011 10:28 pm

-АЗЗ!-чух силния глас на Уил,който въднага сяках се изтреля и влезе в палатката падайки, върху мен.Веднага се разсмяхме.
Той беше се излегнал върху мен,но не ми пречеше.Напротив беше адски приятно и удобно.Толкова удобно,че можех да заспя на секундата.Леко притворих очи,но в този момент Уил започна да ме гаделичка.Аз пищях и се смеех едновремнно.
-Уииил!-изпищях и заритах с крака -Аххх,тиии!!!
Палатката въпреки че изглеждаше наистина устойчила започна да се клатушка.Нямах голям гъдел,но пък Уил явно беше много добър в гаделичкането,защото вече не издържах.
-Добре!Предавам се!Не мога повече.-казах пак с високи и пискливи децибели.
Той спря ,а аз продължих да се хиля.Може би защото имах чувството ,че съм в облаците,но имах нужда да легна и затворя очи.Точно това и сторих.Уилям явно изморен от това да ме тормози легна тихо до мен.

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Чет Сеп 01, 2011 5:57 am

Изведнъж се почувствах изморена и реших, че няма да е зле да поспя и без това Джеймс нямаше намерение да се лута из гората в тъмнината. Сгуших се по - удобно в него и почти бях заспала, когато чух гласа му
- Ти си виновен ти ги изостави - казах полу - заспало и не бях сигурна, колко ме е разбрал, но ми се спеше и не ми се мислеше за друго, така че няколко минути по - късно вече бях потънала в страната на сънищата, докато Джеймс беше обвил ръце около тялото ми.
Уилям Арчибалд
Баскетболист

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Сеп 03, 2011 9:30 pm

Легнах в палатката до Рокси мирно и не вдигайки шум.Усещах,че тя заспива затова не исках да й преча.Въпреки че ми беше толкова забавно и исках да се движа.Минути по-късно сънят въвлече и мен.
През цялата нощ спах дълбоко явно от цигарите на Джеймс.На сутринта,слънчев лъч през отвора на палатката светна право в очите ми.Събудих се и за момент забравих къде съм.Трябваше ми само секунда да възвърна спомените си,които не бяха напълно пълни.Ръката ми беше на бедрото на Рокси.Учудих се и се усмихнах,но веднага я махнах,за да не ме види.Леко повдигнах глава,но веднага ми се зави свят и отново легнах.УЖАС,снощи не трябваше да прекалявам!
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Сеп 03, 2011 10:04 pm

С Уил тичахме из гората...той ме гонеше,а аз търсех къде да се скрия.Пред мен се изпречи едно дърво.Обърнах глава и зад мен се задаваше той.Пулса ми се ускори!Нямах друг избор,с всички усилия бързо се покатерих и скрих в клоните.Тъкмо когато се успокоих и погледнах надолу,той също се качваше.Само докато се чудех какво да направя Уилям мигновенно се озова до мен.Изпищях,той ме хвана и паднахме на земята.Погледнах го и той ме целуна,слагайки ръката си върху бедрото ми...
В този миг отворих бавно очи...всичко е било само сън!Уау!Жалко,беше толкова реален,интересен и донякъде забавен!Още не помръдвах когато усетих Уил да маха ръката си от бедрото ми,която явно неволно беше поставил там.Поне една част от съня беше истинска..и то най-хубавата!Лека доволна усмивка се изписа на лицето ми.Усетих,че той е буден и затова отново затворих очи.Изчаках няколко минути да разбера какво ще прави.След това се обърнах към него и казах:
-Добро утро!
-Аз ли те събудих?- сякаш чувствайки се виновен веднага ме запита.
-Не,не си.Не се притеснявай. -отвърнах с усмивка и се опитах да стана.Но веднага почувствах тежка болка в главата.Сякаш беше смазана.
-Леле.Иска ми се вчера да не бях пушила от проклетите цигари.Странно как така от тях ме боли глава.-промърморих все още сънена.

Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Нед Сеп 04, 2011 1:47 am

-Леле.Иска ми се вчера да не бях пушила от проклетите цигари.Странно как така от тях ме боли глава.-промълви Рокси правейки смешна физиономия ,на която не можех да не се засмея.Веднага пулсиращата ми глава напомни какво тя имаше в предвид,спрях рязко смеха си,погледнах сериозно и отвърнах:
-На мен ли го казваш?!?
Започнах да се разтягам и прозявам.
-Е, как спа?
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Нед Сеп 04, 2011 2:11 am

Въпросът на Уил,а именно "Как спа?" ме наведе на мисълта ако не бях се събудила как ли щеше да продължи сънят ми..?!Сякаш усещах как леко се зачервявам спомняйки си го.Усмихнах се и отговорих кратко:
-Доста добре!- усмихнато отвърнах и веднага добавих измъквайки се от палатката. - Дали другите вече са се събудили??
Когато се показах навън ,слънцето ме огря и отново една натрапчива болка преряза мозъка ми.Поогледах се наоколо и съзрях Вики все още спяща на тревата.Усмихнах се широко-личеше си ,че и тя е изкарала тежка нощ.Но не виждах браговчедка ми и Джеймс.Къде по дяволите са отишли?Питах се,мислейки си дали не са слезли в хижата?!Или са се запиляли в гората?Нямах особено голямо доверие на Джеймс.Вярно не беше чак толкова лош или подъл просто го смятах за егоист.Но все пак си припомних това,в което бях най-сигурна - братовчедка ми знае какво прави!

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Нед Сеп 04, 2011 6:48 pm

На сутринта аз се събудих първи.Сандра все още беше ме гушна както преди да заспим.Леко се надигнах и тя също се събуди.
-Добро утро!-казах с лека прозявка.
Бях целия схванат сигурно ,защото прекарахме нощта на земята.В същия момент се изкихах.Явно бях и настинал.
Уилям Арчибалд
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Нед Сеп 04, 2011 11:00 pm

Рокси ми отговори и на бързо изскочи от палатката,за да провери дали другите още спят.Държеше се малко странно.Излязох след нея и видях само Вики да спи на тревата.Останалите бяха изчезнали нанякъде.
Попитах тихо Рокси къде са другите.Тя сви рамене и седна до мястото където вчера си бяхме запалили огън и купонясвахме.Настаних се до нея като Вики спеше точно срещу нас.Погледнах часовникът си ,беше почти дванадесет на обяд.Доста бяхме спали,но се очакваше така да бъде цял ден в предвид неприятното главоболие.
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Чет Сеп 08, 2011 12:43 am

Усетих движението под себе си и веднага се събудих, отне ми няколко секунди да си спомня къде съм и какво стана снощи, но бързо се съвзех и се изправих в седнало положение
- Здравей - казах усмихвайки се на Джеймс
- Наздраве - казах когато кихна. Изпънах краката си и легнах на тях в опит да раздвижа тялото си. Определено земята не беше никак удобна за спане, но път бързо успях да се раздвижа
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Пет Сеп 16, 2011 12:21 am

-Наздраве!-каза Алесандра когато кихнах ,а аз побързах да отвърна:
-Благодаря!Май съм настинал.Предлагам да се връщаме при другите докато не са се събудили.Иначе ще ни подложат на кръстосан разпит.-отвърнах усмихнато.
Тя стана и двамата лека по лека се запътихме към мястото където снощи ,преди да се усамотим,бяхме заедно с Вики,Рокси и Уилям.
Докато вървяхме през гората усмихнато й споменах:
-Снощи беше страхотна нощ!-и неволно хванах ръката й.
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Нед Сеп 18, 2011 7:20 am

Джеймс предложи да се връщаме и аз кимнах
-Мисля, че кихането ти ще ни издаде - закачих се с него докато се изправях, пооправих дрехите си и го погледнах очаквателно. Той също се изправи и тръгнахме към лагера, а аз се наслаждавах на красивата природа която снощи нямах възможност да видя
- Да беше доста добра - потвърдих усмихвайки му се и преплетох пръстите си с неговите. Жестът беше някак неочакван, но въпреки това ми хареса
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Пет Окт 07, 2011 11:41 pm

С Уил седяхме и разговаряхме до колкото ни беше възможно в предвид махмурлука ни.Внезапно пред нас се задаваха Джеймс и Алесандра хванати за ръка.Погледнах ги учудено и тъй като ги виждах от далече сметнах,че си въобразявам,но не.Двама спокойно се държаха за ръце сякаш е нещо съвсемем обичайно за тях.Бързо ни приближиха и аз с учуден поглед ги попитах:
-Да има нещо да ни казвате?!

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Окт 15, 2011 4:51 pm

Неусетно дори не разбрахме как стигнахме мястото къде снощи "купонясвахме".Сега може би пътят ни се стори по-кратък защото знаехме къде отиваме.Рокси и Уилям бяха седнали и отдалече си личеше,че махмурлука ги мъчи.
С Алесандра още се държахме за ръце и разбира се това не побягна от погледа на Рокси,която веднага ни атакува с въпроса:
-Да има нещо да ни казвате?!
Присвих устни,погледнах към Сандра и си разменихме бързи и докачливи погледи.Засмяхме се и заявих
-Ами,всъщност да.Ние с Алесандра...-и погледнах към нея сякаш я моля за подкрепа.
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Окт 22, 2011 10:04 pm

-Ами,всъщност да.Ние с Алесандра...-започна Джеймс и погледна към братовчедка ми.Не бе нужен да си гений ,за да разбереш какво става.
-О,ясно!Схванах не ми обяснявай!-вдигнах ръка в знак да спре и продължих в преносен смисъл с голяма доза ирония-Ще повърна!-но дали от самите думи или по-вероятно от махмурлука в същия момент наистина усетих как ми се повдига.
Присвих вежди,отворих уста й повърнах..Мразех да повръщам беше ужасно,но като се замисля кой ли обичаше.За мой късмет беше бързо и веднага почувствах странно облекчение.Всички ме гледаха учудено.В този момент Вики повдигна глава и погледна към нас.

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Окт 22, 2011 10:26 pm

Учудих се,Рокси наистина повърна.Признавам си това не го очаквах.
-Стига,да не би да имаш нещо против,че съм с братовчедка ти!?-засмях се като умишлено не обърнах внимание на това ,че повърна.
Щом казах това забелязах Вики,която се приближаваше към нас и явно се чудеше какво има на Рокси.Стана супер неловко,защото тя разбра по такъв начин,че с Алеса сме заедно.щом тя дойде аз млъкнах,а тя веднага попита какво има.
-Нищо!-отвърнах и после тихо добавих-Трябва да тръгваме!
Минути по-късно събирахме палатките и отново се запътихме към вилата.

П.п: Хайде да продължим във вилата
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   

Далечната гора
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2