Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Далечната гора

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Рокси Билсън
Admin

Брой мнения : 419
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

ПисанеЗаглавие: Далечната гора   Вто Сеп 21, 2010 10:06 pm

Гората беше далеч от местността....
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 13, 2011 3:10 am

Щом навлязохме в гората започнахме да се оглеждаме за подходящо място,на което да разпънем палатките.Почти всичко беше с дървета и не се намираше подходяща и равна площ.Беше тъмно въпреки пълнолунието ,внушителната луна почти се скриваше от клоните на дърветата.Това правеше търсенето още по-трудно.От обстановката малко си ме хващаше страх за мой срам.
-Да си призная..малко е страшничко тук!-промълвих докато се стараех да не падна някъде докато вървя.

Брой мнения : 67
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 13, 2011 5:12 pm

На всички идеята им хареса много, така че се облякохме събрахме каквото ни беше нужно и излязохме. Разхождахме се спокойно из гората макар, че започваше да се стъмва, скоро наистина се стъмни а ние все още не бяхме избрали място за лагеруваме. Продължихме да навлизаме в гората докато не намерихме една малка полянка, обградена от дървета, луната огряваше полянката и да си призная беше адски красиво. Първо се заехме със запалването на огън, а след това и отварянето на палатките, което си беше лесна работа и когато всичко беше готово се настанихме около огъня
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор

Брой мнения : 273
Местожителство : Плаж

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 13, 2011 5:38 pm

Когато най-накрая намерихме подходящо място всички се наредихме около огъня.Вечерта беше чудесна най-вече защото беше сред гората.
-Как мина денят ви?-започнах разговора-Съжалявам,че с Вики се успахме.-казах спомняйки си истинската и забаавна история.

Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Нед Авг 14, 2011 12:35 am

Джеймс се извини,че с Вики са се успали.И аз веднага възкликнах:
-Вие през цялото това време ли спахте?Що за поспаланкоци!!!-запитах учудено тъй като ние не бяхме за кратко в хижа.
След като обсъдихме ежедневието ни предложих...
-Някой да желае да разкаже страшна история???

Последната промяна е направена от Рокси Билсън на Нед Авг 14, 2011 1:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
http://online-city.bulgarianforum.net/
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Нед Авг 14, 2011 1:42 am

-Вие през цялото това време ли спахте?Що за поспаланкоци!!!-попита ме Рокси учудено.
-Ами да,аз спах през цялото време.Не знам за Вики.-отговорих на Рокси тъй като не исках да заподозре нещо.
-Някой да желае да разкаже страшна история???-отново Рокси запита,но този път всички ни.
-Страшна история?Рокси ти нямаш нужда..вече изглеждаш достатъчно наплашена.-пошегувах се и се разсмях.
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Нед Авг 14, 2011 5:44 pm

-Страшна история?Рокси ти нямаш нужда..вече изглеждаш достатъчно наплашена.-Джеймс ми отвърна и се разхили.Погледнах го странно.Не му разбрах тъпата шега,но малко грубо се опитах да му затворя устата.
-Даа,може би защато твоята физиономия ме плаши...-погледнах го и той сви вежди шокирано, затова бързо казах:
–Съжалявам.
Доста ме издразни пък и аз доста често отговарях дръзко,за което после винаги много съжалявах.

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Нед Авг 14, 2011 5:59 pm

-Пие ли ви се нещо имам и цигари..специални??-погледнах към всички..не бях пушач най-вече заради баскетбола,но пък понякога това доста развеселяваше компанията.
-Тези цигари някой ги беше забравил на партито.-поясних ,за да не е мислят за някакъв наркоман-Мисля,че има нещо повече от тютюн в тях.Бас ловя,че от една всички сме се напушили.Някой иска ли?

Вики Роуън
Admin

Брой мнения : 366
Местожителство : ул. "Реджина"

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Вто Авг 16, 2011 1:04 pm

След необичайното изказване на Джеймс всички го гледахме като треснати. Никой никога не го бе чувал да говори за такива неща. За алкохол да, и то често, но... цигари ?! Трева ?! Това ми напомни за лошия път на алкохолик, по който бе тръгнал, а сега към алкохола прибавя и нещо по-сериозно..
И в момента, когато водех вътрешен монолог относно поведението на Джеймс, нещо в мен сякаш ми противоречи не за първи път откакто сме тук. Отново направих, или по-точно казах, нещо, за което вероятно по-късно щях да съжалявам и което наистина би звучало ужасно:
- Е, какво пък? Имаме цигари и цяла една дълга нощ, защо да не се насладим на нея? - треснатите погледи се преместиха право насам, но на "лошата мен" сякаш изобщо не и пукаше - Подай ми една, Джеймс!

Гадже: Никълъс Спаркс
http://online-city.bulgarianforum.net
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Вто Авг 16, 2011 5:30 pm

Оглеждах се наоколо, когато Джеймс съобщи, че има алкохол и "цигари", ха това беше забавно
- На алкохол никога не отказвам, но цигарите си и задръж - казах весело и се протегнах назад защото за пореден път гърбът ми се беше схванал. Май не трябваше да прекратявам тренировките по волей, тук все някъде можех да ги подновя може би в университета, щеше да е забавно. Излегнах се назад на тревата и се загледах в небето, беше толкова ясно и чисто, че се виждаха хилядите блещукащи звезди по него.
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Чет Авг 18, 2011 11:39 pm

-И аз няма да откажа една.Какво пък?!-чух се да казвам ,присъединявайки се към Вики.
Джеймс ни даде по една цигара и аз си запалих.Щом вдишах,веднага се опитах да издишам дима и сякаш нещо силно ме удари в челото..
-Уау,това е доста силно!!!-казах усещайки се,че правя странна гримаса.

Admin

Брой мнения : 366
Местожителство : ул. "Реджина"

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Пет Авг 19, 2011 12:15 am

Рокси първа си дръпна от своята цигара. По комичната физиономия, която направи веднага щом вдиша дима, разбрах че усещането наистина е било силно. Следващите и думи потвърдиха мислите ми:
- Уау, това е доста силно !!!
Не можах да задържа смеха си, породен от забавната гримаса, която направи, и се разсмях силно. Реших, че е мой ред да опитам. Запалих своята цигара и всмуках доста дим. Не бях пушач, но знаех, че би трябвало да го глътна. Това се оказа трудно - закашлях се веднага щом опитах да преглътна голямото количество дим. Господи, беше ужасно !!!
Щом успях да потуша внезапната си кашлица, усетих онова приятно чувство, което обзема всеки пушил "повече от цигара". Едно дръпване явно успя да ме успокои, но пожелах да си дръпна отново и отново. Бързо забравих за кашлицата. Всеки следващ път ми ставаше все по-приятно.
- Леле, готино е ! - казах с тон на ентусиазиран тийнейджър, пробващ нещо ново. Може би прозвуча леко глупаво, но.. какво пък, доста глупави неща ми се случиха напоследък..

Гадже: Никълъс Спаркс
http://online-city.bulgarianforum.net
Уилям Арчибалд
Баскетболист

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Пет Авг 19, 2011 6:07 pm

Джеймс даде по една цигара на момичетата и аз нямаше накъде да ходя..
-Дай и мен една!-казах на Джеймс и щом си дръпнах разбрах какво имаше Рокси впредвид под ''-Уау,това е доста силно!''
-Наистина е ЯКО!-отвърнах на Вики като бавно издухах навън дима.
Скоро всички бяхме напушени освен Алесандра и Джеймс.
-Вие няма ли да запалите?
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Пет Авг 19, 2011 11:12 pm

Другите не отказаха тревата и не след дълго вече бяха напушени, а аз продължих да се излежавам на тревата, да гледам звездите и да ги слушам
- Нем, аз съм пас - отвърнах на Уил усмихвайки се леко и отново зареях поглед из небето. Никога не бях опитвала трева нито каквито и да е други цигари и нямах намерение да пробвам сега, гласът ми беше прекалено ценен за мен за да си позволя да експериментирам
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 20, 2011 3:38 am

Аз също се въздържах.Посмях се малко на веселата и напушената компания.След това отидох при Алесандра и легнах на тревата до нея.Тя гледаше звездите,а аз исках просто да я заговоря.
-Яко се напушиха..!-казах тихо и се засмях.
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 20, 2011 3:33 pm

По някое време Джеймс дойде и се излегна до мен
- Мхм, но нали им е весело, това е най - важното - казах с лека усмивка поглеждайки го
- Ти защо се въздържа? - попитах любопитно, все пак той беше този който ги предложи
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 20, 2011 4:39 pm

- Ти защо се въздържа?-запита ме Алеса.
-Ами..да речем,че има нужда и от трезви.-отговорих и й се усмихнах.След секунди мълчание реших да й кажа истината:
-Исках да ти правя компания в трезво състояние..Това е!
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Съб Авг 20, 2011 5:10 pm

Докато Джеймс и Алесандра усамотено си говореха,ние тримата не спирахме да се смеем и естествено да пушим от тези ''вълшебните'' цигари.
Изпуших първта и веднага посегнах към втора.Щом я запалих започнах да си дърпам толкова бързо и силно,че на третата секунда вече бях посредата й.Усетих леко пулсиране в главата ми ,след което се измях шумно и истерично.Чувството не беше лошо,но доста замайващо.
-Леле,мозъкът ми ще изригне!!!-отново засмяна заявих,правейки опити да стана.Подпрях се на Уилям въпреки че и той не беше стабилен.Запътих се към една от палатките.
-Който иска може да дойде и да пораздрусаме палатката!!!-изсмях се пак истерично и ехото ми е чу зловещо.Със смешна стойка се хвърлих в палатката.
До толкова бях напушена,че говорех каквото ми паднеше.

Баскетболист

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Пон Авг 22, 2011 12:21 am

-Който иска може да дойде и да пораздрусаме палатката!!!-извика Рокси изсмивайки се шумно и след това влезе в една от палатките.
Аз само на една цигара станах въпреки че залитах и отвърнах
-АЗЗ!-изкрещях й се мушнах при нея.
Паднах направо върху нея.Разсмяхме се.В палатката беше тъмно,а и тясно.Бяхме буквално като залепени един за друг. Когато Рокси най-накрая спря да се смее ,леко притвори очи.Не исках да заспива все още,затова започнах да я гъделичкам.
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Вто Авг 23, 2011 4:57 am

Джеймс призна, че е искал да ми прави компания, а аз се усмихнах широко
- Благодаря, чувствам се поласкана, но нещо ми подсказва, че си еднакво добра компания и трезвен и не чак толкова трезвен. Забавлявай се, не се съобразявай с мен аз съм добре - казах разсмивайки се и го побутнах леко. Рокси вече беше доста замаяна и определено не знаеше къде точно се намира, но се забавляваше доста. Предложи нещо доста интересно и Уил веднага се съгласи, което ме накара отново да се разсмея
- Не определено не скучае - казах поклащайки развеселена глава
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Вто Авг 23, 2011 3:59 pm

-МХМ..-кимнах и след това казах-..Хайде да се разходим малко!
На Алесандра май не и беше до разходки,но аз не приемах отказ.Още преди да ми отговори я грабна и я метнах през рамото си.Тя започна весело да пищи и рита с крака.
Аз се запътвах все по-навътре в тъмната и непозната гора.
Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Сря Авг 24, 2011 2:05 am

Джеймс предложи да се разходим, а аз погледнах недоверчиво гората, но преди да мога да реагирам, той вече ме беше метнал през рамо и тръгнах да навлиза в гората. Изписках разсмивайки се и се опитах да се освободя, но той се оказа по - силен отколкото предполагах
- Хей, господинчо мога и сама да вървя или поне ме хвани както трябва от това положение ми се завива свят - казах малко недоволно, но наистина от факта, че ме носеше с главата надолу ми се завиваше свят, а определено нямах желание да върна вечерята си, да не говорим да го направя пред него
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Чет Авг 25, 2011 1:45 am

-Океййй,пускам тее!
казах й и я пуснах.Забравих,че момичетата не обичат спонтанните неща.Сега не знаехме на къде да вървим.Бяхме навътре в гората и не виждахме другите.Май се бяхме изгубили.

Алесандра Инглис

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Чет Авг 25, 2011 5:23 am

Той реши да ме пусне, а аз го бутнах веднага щом краката ми докоснаха земята, но въпреки това се разсмях. Огледах се или поне се опитах, гората беше доста гъста и лунните лъчи едва успяваха да пробият между клоните на дърветата, което беше лоша новина, тъй като не виждах почти нищо
- Случайно да си вампир и да виждаш на тъмно? - попитах поглеждайки Джеймс, или поне натам накъдето си мислех, че е той. Извадих телефона от джоба си и намерих фенерчето му или поне опцията която служеше за фенерче и тръгнах нанякъде без определена идея къде точно отивам
- Идваш ли? - попитах любопитно, поглеждайки през рамо защото не чувах стъпките му
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   Чет Авг 25, 2011 4:34 pm

Предлагам просто да останем тук и да изчакаме до сутринта.Иначе може да се загубим повече.-рекох като бях обеден,че това е най-добрият план.
След това седнах и се облегнах на едно дърво и въздъхнах
-Нямаме друг избор!Пък и все пак знаеш ли колко малко момичета имат възможността да са насаме в гората с Джеймс Купър!-разсмях се,а Алесандра беше насочила фенерчето си право в очите ми.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Далечната гора   

Далечната гора
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next