Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Вилата на Рокси Билсън

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор

Брой мнения : 273
Местожителство : Плаж

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Сря Авг 10, 2011 2:10 pm

Бях буден от близо час,но все още се излежавах в леглото.Когато най-сетне станах не видях никого.Слязох долу и заварих само Вики да пие кафе.Трябваше да я заговора,за да разбера къде са другите.
-Къде са другите? -попитах я и тя ми показа бележката и ми стана ясно.Реших й аз да изпия една чаша кафе.
Налях си и започнах да пия бавно.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin

Брой мнения : 366
Местожителство : ул. "Реджина"

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Сря Авг 10, 2011 10:53 pm

След като и Джеймс слезе от своята стая, за да пие кафе долу, се получи леко неловка ситуация. Двамата отпивахме мълчаливо от чашите си и никакъв звук не се чуваше. Стори ми се леко странно, дори неудобно от моя страна. Реших, че трябва да бъда мила и общителна дори и с бившите си гаджета. Опитах да завържа някакъв разговор..
- Как я караш Джеймс? - започнах леко неуверено - Не сме се виждали отдавна, а пък честно казано въобще не очаквах да се срещнем тук..

Гадже: Никълъс Спаркс
http://online-city.bulgarianforum.net
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Сря Авг 10, 2011 10:59 pm

Вики първа проговори и тъй като мина много време от случилто се между нас.Бях забравил всичко и се държах нормално.
-Аз също-отвънах спокойно-Алесандра ме покани и нямах никаква представа кой ще идва с нас.
Усмихнах й се и отпих още една глътка.
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 12:07 am

-Аз също. Алесандра ме покани и нямах никаква представа кой ще идва с нас.
Джеймс се усмихна приятелски и аз се замислих, че може би не е нужно да сме врагове или пък да се държим като непознати. Не би било толкова невъзможно да се разбираме дори по приятелски въпреки всичко минало. Отвърнах дружелюбно на усмивката му.
- Като заговорихме за Алесандра.. честито! Явно доста съм изпуснала, щом успя и с две... - засмях се, недовършвайки изречението си.. - Но Алеса е симпатично момиче, приятна е!!

Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 12:19 am

-Даа,но ние всъщност все още не се срещаме..а и скоро скъсах с Лейтън. -отвърнах и наведнъж вдигнах и изпих чашата с кафето си и предложих:
-Аз смятам да си взема един душ и след това може да потърсим другите.Какво ще кажеш?
Казах и се запътих към банята.
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 12:35 am

Отговорът на Джеймс беше доста кратък, не се впусна в подробности, а вместо това надигна кафената си чаша. Когато я изпи докрай, ми каза:
- Аз смятам да си взема един душ и след това може да потърсим другите.Какво ще кажеш? - след което се запъти към вратата
- Джеймс! - спрях го за момент и с лека усмивка дръзко продължих - Радвам се, че си приключил бързо с Ел.. Тя беше кучка.
- Между нас нямаше нищо сериозно - кротко отговори той
- Надявам се знаеш, че нещата бяха извъртяни от нея така, че аз да излезна лошата. Просто искаше теб и си те получи. Дори и да съсипа това, което с теб имахме. - почувствах нужда да му кажа неща, за които така и не бяхме говорили, но за да не го задържам казах само - И Джеймс, радвам се че сега можем да говорим спокойно и че успяхме да пооправим отношенията си!

Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 12:43 am

След това,което Вики ми каза замислен отвърнах..
-Значи всъщност скъсахме заради нея?!
Може би до някъде бях ядосан на себе си ,но определно Лейтън беше виновната и настина не ми се гореше за нея.
-И аз се радвам,че оправихме отношенията си,Вики!Имахме хубави моменти заедно!-усмихнах й се и влязох в банята.
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 12:53 am

Той влезе в банята, а аз останах да допия кафето си и да го изчакам. След това щяхме да потърсим останалите, които вече доста се бавеха навън. Аз нямах идея къде е споменатата хижа, надявах се Джеймс да знае. Замислена изпих и последната си глътка от чашата. В настъпилата тишина незнайно как успях да чуя телефонът си, който звънеше чак отгоре. Засилих се, кой ли можеше да е? Стана ми интересно и почти се затичах нагоре по стълбите...
Телефонът спря да звъни, което ми напомни че съм закъсняла и се забързах още. В бързината си обаче, сбърках вратата на стаята ни със съседната - тази на банята. Връхлетях със страшна сила в банята, където вече Джеймс се къпеше. Доста засрамена и леко развеселена от странната ситуация, сложих ръка на устата си и се извиних:
- Оп, извинявай Джеймс... Аз леко.. обърках вратата! - изчервих се малко..

Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 1:02 am

Вече бях под душа когато Вики без да иска нахлу в банята..
-УоУ-стреснах се първоначално ,но не се засрамих в предвид миналото си с нея.
- Оп, извинявай Джеймс... Аз леко.. обърках вратата!-извини се тя.
Аз се засмях високо и се пошегувах...
-Не се извинявай,бас ловя че беше нарочно.Все пак гледка си я бива,а?
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 1:09 am

- Не се извинявай,бас ловя че беше нарочно.Все пак гледка си я бива,а?
Пропуснах да коментирам първата част от майтапа му. Да отрека, или нещо.. Това, което му казах, си беше чистата истина, но нещо в мен не пожела да започне да се обяснява. Вместо тома го изгледах от глава до пети сякаш го виждам за първи път и предизвикателно отговорих на второто му изречение:
- Амм понася се.
- Понася се? - учудено повтори срязращия ми отговор
- Определено не е за изпускане - чух се да казвам, или почти да шепна, приближавайки се към ухото му. Първоначално не повярвах, че тези думи бяха мои. Сякаш нещо ме подтикваше да се държа с него така. Нещо, изровено от миналото...

Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 1:16 am

-Определено не е за изпускане..-прошепна тя в ухото ми.
-Така ли?-запитах я с тих и игрив глас.
-Мхм..-измърка тя, вече намираща се мокра под душа .
В този момент я целунах по устните й.Изненадан и тотално шокиран от това,което правя я погледнах и заявих;
-Беше ни хубаво заедно.
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 1:21 am

- Беше ни, да! - прошепнах отново, обвивайки ръце около кръста му, притиснах го към себе си и този път аз го целунах.
Душът пръскаше силно и скоро цялата се измокрих, но това не ми пречеше. Не успях да се замисля за каквото и да било в този момент, че да ми пречи. Джеймс ме притисна към себе си и пъхна ръката си в блузата ми. Аз пък плъзнах своята надолу по голото му тяло.
- Но пък защо беше? - попитах спонтанно - Може би все още ни е хубаво - измърках в ухото му и изстенах от удоволствие когато ме притисна към стената..

Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 1:31 am

Притиснах я към стената и продължих да я целувам...Ръцете ми бяха само по нея.Нейните стенания абсолютно ме влудяваха.
За секунди я пуснах,за да заключа вратата.Въпреки че бяхме сами имаше опасност другите да си дойдат.А тя бързо свали дрехите си.Отново я целунах и без да казвам и дума влязохме в джакузито.
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 1:37 am

Никога не го бях правила в джакузи, но определено не беше време за такива напомняния. Мозъкът ми отказваше да функционира правилно. Страстите между нас двамата все повече се разгорещяваха. Не спирах да го целувам, като ръцете ми плавно се движеха по тялото му, неговите по моето също. Наместих се удобно в скута му и като се притиснах силно към него, преместих устните ми към врата му, като усетих как това го влудява! Наслаждавах се на реакцията му и на ръцете, които нежно докосваха всяка част от моето тяло..

Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 1:48 am

Минута по-късно Вики беше отгоре ми..сякаш знаеше любимата ми секс поза въпреки че не бяхме го правили докато още ходехме.Това определено беше голям пропуск и затова сега го наваксахме доста бързо.
Беше първият ми път в джакузи явно и на нея.Стенанията й правеха момента още по-вълнуващ.
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 1:59 am

Въпреки скромния ми опит се чувствах много уверена в движенията си. Сякаш ми идваха отвътре. Бях се оставила адреналинът да ме контролира и да управлява тялото ми. Джеймс беше страхотен! Караше ме да стена възбудено с всяко едно докосване! Никога не съм очаквала подобно нещо от него, защото никога не сме го правили. Сега обаче си прекарвахме невероятно, въпреки че сигурно по-късно щях да го сметна за огромна грешка. Наслаждавах се на всяко движение и не спирах да го целувам страстно!

Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 2:08 am

Когато наближи края огромното удоволствие ни заля.Беше страхотно.Продължихме с целувки и след края.
Това беше като сдобряване,но май трябваше да остане тайна.
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 2:15 am

Краят беше върховен!! Отпуснахме се в джакузито като леко се целувахме. Малко по малко започнах да си връщам здравия разум в главата. Та аз си имах Ник, а Джеймс неговото почти гадже, какво ни стана? Но въпреки всичко не можех да отрека, че се наслаждавах на изминалите минути с бившето си гадже. И все пак най-добре би било, ако всичко това си останеше само между нас!
- Джеймс? - той ме погледна въпросително - Май това трябва да си остане тайна, нали?

Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 2:23 am

- Май това трябва да си остане тайна, нали?-попитаме тя
-Да,разбира се-!отвърнах и въпреки това продължих да я целувам.
-Май трябва вече да излизаме?-попитах я въпреки че ми се искаше да станем още.
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 2:31 am

- Май трябва вече да излизаме?
- Да наистина - отговорих неоткровено, предпочитах да остана още време в прегръдките на Джеймс. Но останалите може би скоро щяха да се върнат и така бе най-добре..
Целунах го запоследно и излязох от джакузито. Събирайки мокрите си дрехи, се увих в хавлия и се запътих към стаята си да се облека и изсуша. Джеймс остана още известно време в банята, после го чух да излиза.
Слязох отново долу и се настаних пред телевизора. Всичко трябваше да остане както досега, щях да продължа да се преструвам че го игнорирам и определено много трябваше да внимавам...
Стана ми съвестно заради Алеса, която беше наистина добро момиче, но най-вече заради Ник, за когото не спирах да мисля. Той беше моето гадже сега, и моята любов, но доста пообърках нещата. Съвестта ме налегна и се почувствах виновно, но споменът за джакузито ми вдъхваше лека топлота. Замислено се взирах в пуснатия телевизор...

Алесандра Инглис

Брой мнения : 67
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 5:22 pm

- Знаеш ли трябва да има няколко палатки в дрешника, ако още си стоят - казах замислено, поне последния път когато бях там бяха. След като закусихме се върнахме в къщата смеейки се и говорейки си, когато влязохме заварихме Вики пред телевизора
- Добро утро Вики - поздравих весело и отидох към кухнята за чаша портокалов сок. Бях в страхотно настроение може би заради идеята да прекараме нощта в гората, а може би просто защото беше хубав ден
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Чет Авг 11, 2011 9:10 pm

- Хей, добро утро! - поздравих ги щом влязоха и се усмихнах приятелски. Не бях сигурна, дали се усеща вината в усмивката ми. - Трябва някой път да ми покажете къде е тази хижа!
Алеса вървеше към кухнята, а аз продължих нормално да си зяпам в телевизора...

Рокси Билсън
Admin

Брой мнения : 419
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Пет Авг 12, 2011 8:39 pm

Вики гледаше телевизия,а аз набързо й разказах за плана ни и исках да чуя мнението й.
-Е какво ще кажеш??Една нощ в гората.Тръгваме ли?
Нямаше какво толкова да приготвяме.Просто взимаме платките,достатъчно храна и тръгваме към гората.Бях сигурна,че всички ще одобрят предложението.

Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Съб Авг 13, 2011 12:48 am

- Една нощ в гората? - попитах учудено, а Рокси ме изгледа въпросително. - Звучи чудесно! Нямам търпение за такова приключение!
Усмихнах се ентусиазирано. Щеше да бъде чудесно да прекараме нощта в гората. Приготовленията не бяха големи, но се оказаха нещо, с което да се занимаваме през деня. Когато времето мина и навън започна да се стъмва, взехме наличните палатки, раница с храна и нещо за пиене, облякохме се дебело като за горска атмосфера и потеглихме далеч от хижата към гората..

Рокси Билсън
Admin

Брой мнения : 419
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   Нед Окт 23, 2011 10:17 pm

По пътя докато се връщахме обратно във вилата,всички бяхме мълчаливи.Аз вървях напред и нямах никакво настроени,просто исках по-бързо да стигнем и да си взема душ.Уилям беше от мое ляво и явно и на него още не му беше минала главата,ходеше бавно и гледаше в земята.Вики ядеше някакъв вчерашен сандвич потънала в тишина.Джеймс и Алесандра от време навреме разменяха по някоя дума.Излезе,че съм против тяхната връзка,но всъщност не беше точно така.Просто Джеймс по мое мнение не беше за нея.Той преди всичко беше...Джеймс Купър.
Стори ми се ,че вървяхме от часове.Когато най-накрая стигнахме и отключих,всички се запътиха към стаите си.Аз си взех бърз душ и след това седнах на дивана в хола.Още ме болеше главата и затова реших да подремна.

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Рокси Билсън   

Вилата на Рокси Билсън
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2