Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Кафе "Криспи"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Рокси Билсън
Admin

Брой мнения : 419
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

ПисанеЗаглавие: Кафе "Криспи"   Нед Юни 27, 2010 5:46 pm

Много хоро се отбиваха тук,когото имаха свободно време...

Последната промяна е направена от Рокси Билсън на Чет Сеп 09, 2010 4:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/
Вики Роуън
Admin

Брой мнения : 366
Местожителство : ул. "Реджина"

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Пон Авг 02, 2010 1:54 am

Станах рано тази сутрин и исках да изляза. Вечерта, която прекарах вчера с гаджето ми Джеймс, беше страхотна. Успяхме доста да се забавляваме и това не ми излизаше от главата. Бях влюбена в него, най-вероятно бях, тъй като не успявах да мисля за друго в последно време. Не бях от хората, които се влюбват лесно, и затова случващото се беше леко ново за мен. Непрекъснато се питах дали е истинско това, което се случва и главата ми се препълваше от мисли.
Тази сутрин имах нужда да се отърся от това. Реших да закуся навън и отидох в "Криспи". Малкото кафе с любезна собственичка беше близо до домът ми, пък и там правеха невероятни палачинки! Вътре имаше малко хора, което беше нормално за една делнична сутрин. Поръчах си палачинки с шоколад, седнах на маса до прозореца и отново несъзнатлно потънах в мислите си.. А така имах нужда поне замалко да се освободя от тях!
http://online-city.bulgarianforum.net
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Пон Авг 02, 2010 9:02 pm

Беше рано сутринта и отидох да закуся нещо в "Криспи".После трябваше да ходя на работа,но не бързах,защото бях предупредила Бил,че ще закъснея.Щом влязох вътре в кафето,видях Вики седнала сама на една маса.Веднага се запътих към нея,за да я поздравя.Тя ме покани да седна до нея.Поръчах си също палачинка с шоколад както и едно кафе.Усмихнато заговорих Вики:
-Е,Вики..как си?Какво става с теб?
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Вто Авг 03, 2010 1:31 am

Докато гледах замислено през прозореца, до мен се доближи Рокси, момичето, с което се бях сприятелила наскоро. Беше странно как не я забелязах да влиза, но се зарадвах, че се срещах с някой познат. Тя беше лъчезарно и ведро момиче и обичах да говоря с нея, въпреки че я познавах от скоро.
-Е,Вики..как си?Какво става с теб?
- Ами, нищо кой знае колко интересно. Снощи имах сеща с гаджето си Джеймс, вероятно го познаваш от училище. Уговаряхме уроците по тенис, които той ще предава на мен и брат ми Даниел
- О.. ще има уроци значи! - не скри въодушевението си тя. Рокси имаше една уникална черта като приятел - умееше да слуша хората и да им помага да споделят мислите си. Заради това я ценех.
- Да! Джеймс е страхотен! Вчера на срещата ни се държа невероятно мило с мен. Нямам търпение за урока! Ще бъде невероятно - заслушах се в гласа си и разбрах, че звуча прекалено въодушевено. Нищо чудно и хората от съседните маси да са ме чули. Поувлякох се в споделянето на мислите, с които беше пълна главата ми. Стана ми леко неловко и тихо добавих:
- Кажи какво интересно около теб.. отворила си магазин! Вероятно има доста за разказване..
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Вто Авг 03, 2010 7:22 pm

Вики беше много симпатична.Чувствах я като стар приятел с когото не съм си говорила от доста време.Тя ми сподели някои неща свързани с гаджето й Джеймс и изглеждаше щастлива.Наистина се радвах за нея.
-Кажи какво интересно около теб.. отворила си магазин! Вероятно има доста за разказване..-ми каза тя.
Аз се усмихнах и отвърнах:
-Ами да музикален магазин.От скоро е ,но мисля,че върви добре.
Погледнах часовникът си вече трябвяше да отвам в магазина и й предложих:
-Вики,аз ще ставам,защото трябваше вече да съм в магазина.А ти ако си свободна,искаш ли да дойдеш с мен?
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Вто Авг 03, 2010 8:06 pm

Предложението да посетя магазина на Рокси ми се стори чудесна идея. Знаех за него, но все още не го бях виждала, дори не знаех къде се намира. Бях убедена, че ще е страхотно местенце, тъй като Рокси определно имаше вкус, особено за музика.
- О, да чудесно! Нямам търпение да го видя! - казах аз когато се приготвяхме да тръгваме. Платихме сметката си и се отправихме към новия музикален магазин.
Вики Роуън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Сря Дек 01, 2010 9:51 pm

След тренировката в училище с Рокси, Соня и Лейтън решихме да излезнем някъде. Отидохме в кафене "Криспи" да пием по нещо и да си поговорим. Кафе не беше пълно и още щом се настанихме сервитьорката дойде при нас. Всеки си поръча по нещо и се заприказвахме.
- Лейтън, вероятно наскоро си пристигнала тук, но с Соня се познавате отдавна. Как се запознахте? - поинтересувах се

Гадже: Никълъс Спаркс

Последната промяна е направена от Вики Роуън на Пет Май 27, 2011 3:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Лейтън Лайвли
Мажоретка

Брой мнения : 78
Местожителство : Кварталът на богатите

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Сря Дек 01, 2010 10:00 pm

-Познаваме се отдавна..още от малки.Винаги сме били приятелки.-отговорих усмихнато и продължих разговора като попитах Вики и Рокси същия въпрос:
-А вие с Рокси как се запознахте?

* * *
-Момичета,знаете ли кога ще обявят кой е избран за капитан?-попитах аз,заинтересована от това кой ще е бъдешия капитан на мажоретния отбор.
Рокси Билсън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Чет Дек 02, 2010 10:59 pm

-Ние също се познаваме отдавна,винаги сме били приятелки!-отвърнах усмихвайки се и припомняйки си каква късметлийка съм да имам така добра и истинска приятелка като Вики.

-Момичета,знаете ли кога ще обявят кой е избран за капитан?-запита Лейтън.
-Вероятно в училище ще ни съобщят избраната.Надявам се това да е скоро.-предположих аз.
Говорехме си много и по различни теми.И двете момичета ми допаднаха,вече ги смятах за приятелки.
За съжаление ставаше късно и трябваше да си вървим...Платихме сметката и си тръгнахме от кафенето.

Мажоретка

Брой мнения : 33

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Съб Май 28, 2011 6:53 pm

Днес денят ми беше много сънлив,минавайки през "Криспи" се досетих какво ще ме разбуди.Чаша кафе,естествено!Мда..точно от това имах нужда!
Когато влязох вътре всички маси бяха заети с изключение на една в края.Седнах на нея и извадих лаптопа си,за да не скучая докато сервитьорката ми вземе поръчката. Ровех в "Google"когато чух мъжки глас,който попита:
-Извинявай,може ли да седна при теб??
Аз се обърнах и тъй като бях сама,а и не чаках никого отвърнах:
-Да,разбира се!
Марк Стоун
Баскетболист

Брой мнения : 118

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Пон Май 30, 2011 12:12 pm

Днес беше един от онези дни във който човек нямаше какво да прави и мечташе да прекара времето си в една дълга и ползотворна почивка и да не мисли за нищо.Марк беше освободен то всякакви ангажименти,за щастие нямаше много работа за вършене освен да посети магазина за бельо,както и хранителният магазин,за да си попълни хладилника у дома,който беше отдавна изпразнен.
След сутрешната закуска и обичайните уплажнения в салона,момечто излезе в приповдигнато настроение и реши да отиде до кафене Криспи,едон ново място което не беше посещавал и за окето беше чул,че дават нй-горещото и топло кафе,както и прясно изпечени сладкиши и десерти.
Около двайсет минути му отне да стигне до там и когато влезе вътре,бързо се огледа наоколо за да намери място,но за негово учудване се оказа,че почти всички места са заети.
В крайна сметка погледът му падна върху едно момиче,което се ровеше в интерент на своята маса и сякаш не го беше видяла.Мат реши да не я притеснява,но като видя,че това е единствената му опция,бано се приближи до масата й и я попита да ли може да седне.
Момичето се обърна към него и с готовност го покани на масата си,явно имаше късмет защоно не чакаше никой.
-Изивянвай,че се натрапвам,но тази сутрин бях решил да намина тук за малко и да опитам от прословутите топли напитки,обаче не очаквах че толкова рано кафето ще е пълно-отвърна момчето и след картко мълчание реши да се представи:Казвам се Марк Стоун,приятно ми е-лицето му тотално се отпусна и ако имаше някакво напрежение то изчезна напълно.
Мелани Суанпоул
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Чет Юни 02, 2011 12:15 am

-Приятно ми е,Марк!Аз съм Мелани!-лъчезарно му се усмихнах.
Момчето ми беше доста познато затова го попитах къде учи въпреки че вече предположих .След това реших,че и без друго сме на една маса защо да не се опознаем малко.
-Е,Марк!Разкажи нещо за себе си!Предполагам имаш хоби,интереси?-смело го попитах,затваряйки лаптопа си.
Радвах се,че днес имах възможността да се запозная с някой интересен човек.
Марк Стоун
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Чет Юни 02, 2011 12:06 pm

Най-сетне да има възможността да поговори с някой,толкова му липсваха разговорите с хората,че напоследък му беше станало адски безразлично и правеше все и едно също нещо.Учеше и учеше,а време за забавления и почивка нямаше,но ето че му се предоставяше възможност да завържи познанство с Мелани,която му се стори доста приятна на пръв поглед.
По принцип имаше доста силна интуиция спрямо хората и нямаше случай в който да се подведе,така че вътрешното му усещане подсказваше,че те двамата много ще си допаднат.
-Честно казано,не искам да ти досаждам с дъги разкази,така че накратко ще се представя-отвърна момчето и като се изкашля леко,продължи с представянето си:Роден съм в Северна Италия в едно малко градче Парма,където съм израснал в едно то най-големите имения в страната.Произхождам от блароднически род,тъй като моите прадеди са биил аристократи и графове.
Баща ми се казва Леонардо и работи в Министерството на правосъдието и заема доста висок пост като прокурор.
Майка ми Леонела пък е собственичка на верига магазини за косметика и бельо в Италия и чужбина,освен това се занимава с преподавателска дейност.Що се отнася до моите интереси,доста артистичен съм-ходя на опреа,театър,кино,през свободното си време рисувам и се занивам с скулптура и моден дизайн.
По възможно най-бързия начин разказа за себе си,не обичаше да говори много,но пък му достави удоволствие че в такава пирятна компания можеше човек да сподели нещата,който обича и харесва.
Беше огладнял,така че извика едно от момчетата и си поръча топло кафе с кифлички и после се обърна към своята събеседничка:
-Ето,разказах ти за себе си,сега ти ми разкажи нещо за себе си.От америка ли си или идваш от някоя европейска страна на почивка или пък опознавателно разглеждане на градчето?
Мелани Суанпоул
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Съб Юни 04, 2011 12:28 am

Марк ми сподели доста за себе си.Той изглеждаше добро и възпитано момче ,произхождащо от благородно и заможно семейство.
-Ето, разказах ти за себе си,сега ти ми разкажи нещо за себе си.От америка ли си или идваш от някоя европейска страна на почивка или пък опознавателно разглеждане на градчето?-запитаме с приятелски тон.
-Аз съм израснала тук и живея заедно с родителите си.Между другото аз също обичам театъра и киното.Може някой път да отидем заедно?
Марк се усмихна одобрително,явно идеята му беше харесала.После се заговорихме за изкуство,поезия и пр.Наистина се зарадвах,че се запознах с такова интелигентно момче.
Когато вече изпих кафето и платих сметката си,помислих,че ще е срамота ако не се видим отново затова го попитах:
-Хей,имаш ли нещо против да ми дадеш номера си.Може наистина да отидем на театър някой път, или кино?
Марк Стоун
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Съб Юни 04, 2011 11:39 am

Добре,този разговоро беше минал по-добре отколкото беше очаквал и просто не можа да прикире задоволството си от този факт,а да не говорим когато пък Мелани му поиска телефония номер,за да се уговорят някой път да отидат заедно на представление.
Лека полека започна да се изчервява,доста рядко се случваше момче да се изчерви в присъствието на момиче,обаче колкото и странно да беше,той направо стана като домат и трябваше да изпие чаша вода,за да може да върне дар словото си.
Денят наистина започваше прекрасно и се надяваше,че така ще продължи и до края,неговата общителност и добра комуникация спечелиха нов приятел,така че щеше да се възползва от тази златна възможност,която се откриваше пред него.
-Първо искам да се извиня,че така се изчервих,доста рядко ми се случва,но не очаквах че ще ми предложиш такова нешо-гласът му вече се беше възвърнал и без да губи време продължи:Разбира се,че нямам нищо против да ти дам номера с и с нетърпение очаквам да ми се обадиш или пък защо не да ме посетиш в моя дом.
Бързо откъсна еднолистче от тефтера си и написа адреса,както и телефонният си номер-Квраталът на богатите,улица Стрийт 16,домът на Марк Стоун,мобилентелефон088587964 и подаде листчето на Мелани.
Явно че имаха доста така да се каже общи интереси помежду си,но беше още по-доволен че се запозна с нея,супер си беше изкарал в нейната компания и времето беше неусетно отлетяло.
-Ето,вече знаеш къде можеш да ме навериш,така че си добер дошла по всяко време-отвърна Марк след като плати,прегърна я на тръгване и излезе от кафенето,като започна да си тананика някаква весела песничка.
Мелани Суанпоул
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   Нед Юни 05, 2011 4:16 am

Когато забелязах как Марк се изчервява си помислих,че може би съм прибързала,но след секунди той се извини за притеснението му.Аз се усмихнах и му отвърнах:
-Не се притеснявай!-всъщност сметнах това за много мило и сладко.
Той написа адреса и номера си на едно листче,аз му благодарих и щом се прегърнахме двамата си тръгнахме.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Криспи"   

Кафе "Криспи"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1