Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мол

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Мол   Мол EmptyНед Юни 27, 2010 5:08 pm

Мол Th_mall
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Амбър Фостър

Амбър Фостър


Брой мнения : 112
Join date : 30.07.2010
Age : 31

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол EmptyСъб Юли 31, 2010 1:27 am

Реших да се се позабавлявам с любимото си хоби - пазаруването. Молът ми се стори перфектно място, а и трябваше да напазарувам за новото си жилище. Имаше страхотно разнообразие и всичко беше на намаление. В мола имаше доста хора и се придвижвах бавно, но какво пък... имам цял ден на разположение. Реших да се отправя към касата, когато се спрях пред рафтове, пълни с козметика. Спиралата ми беше свършила, а и спешно имах нужда от лак за коса, така че реших да не пестя пари. Харесах си един страхотен молив за очи. Реших, че една толкова успешна покупка се нуждае от място, където да се съхранява и се затичах към мястото с дамски чанти. Там имаше една страхотна черна чанта и то на 70% намаление.
Не знам защо, но изгарях от желание да се запозная с някого и реших да повися малко да видим дали ще срещна някой "самотник" като мен.Но нямаше никой, така че платих и излезнах.
Върнете се в началото Go down
 
Мол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Кварталът на богатите-
Идете на: