Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Парк

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Маделин Салваторе

Брой мнения : 43
Местожителство : Кварталът на богатите

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 8:49 pm

-Разбира се, върви. Може би ще намина някой път.-усмихнах се.-Дано да си прав за Ерик, защото ако разиграва Каролина, ще пострада.-довършх и взех Макс. Помахах на Даниел и тръгнах към колата си.
Върнете се в началото Go down
Челси Джонсън

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пон Сеп 06, 2010 3:04 am

Днес беше прекрасен ден и аз реших да не го пропилявам. Преоблякох се и отидох на разходка в парка.
Когато стигнах в парка ми хареса, за пръв път идвах тук, седнах на една пейка и се облегнах, извадих ай-пода си и се заслушах в музиката, след известно време ми омръзна да стоя на пейката и да слушам музика, затова станах и започнах да ходя. Бях нова в градчето и не познавах никой, щеше да е хубаво и един човек да познавам. Липсата на приятели ме изнервяше. В миа в който тези мисли нахлуха в главата ми видях едно момче да се разхожда само в парка като мен и реших да се запозная с него. Тръгнах към него доста уверена, но като наближих ме хвана срам. И все пак го поздравих.
- Здравей, аз съм Челси, приятно ми е!- казах на момчето и то ме погледна със страннен поглед.

Последната промяна е направена от Челси Джонсън на Пон Сеп 06, 2010 3:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Никълъс Спаркс

Брой мнения : 97
Местожителство : Квартал "Four seasons"

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пон Сеп 06, 2010 3:28 am

Вървях в парка потънал и самозабравил се в мисли...Изведнъж чух ведър и приятен гпас.
- Здравей, аз съм Челси, приятно ми е!-тези думи разкъсаха размислите ми,които и без това нямаха смисъл!
Пред мен стоеше едно загадъчно и интересно момиче с много странен чар.В първите секунди не разбрах,че думите се отнасяха за мен,затова я погледнах доста странно.Сигурно се е оплашила.
-Здравей!-отвърнах с нисък тон.Усмихнах се и продължих-А аз съм Никълъс.Приятно ми е!
Челси Джонсън

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пон Сеп 06, 2010 3:41 am

Момчето се представи, имаше хубава външност и изглеждаше умен, но естествено само на пръв поглед. Загледа ме очаквателно, но аз не бях предвидила какво да кажа. Мислих около няколко секунди и зациклих, след още няколко секунди го питах на колко години е!
- Ти на колко години се?- това беше глупав ход, но пак беше нещо.- Ако искаш не отговаряй, осъзнах, че съм задала малко, добре де доста тъп въпрос!- признах на Никълъс и се усмихнах след това. Е не очаквах да ми отговори, аз самата не бих си отговорила или бих, незнам. Цялата потънах в мисли и съвсем забравих, че водя разговор.
Никълъс Спаркс

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Вто Сеп 07, 2010 12:39 am

Засмях се и казах:
-Не,това е съвсем нормален въпрос.На 22.А ти?
Момичето ми изглеждаше леко притеснено,но все пак не е лесно да заговориш някой съвсем непознат.
Неусетно двамата продължихме да вървим незнайно къде,потънали в разговора......
Челси Джонсън

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Вто Сеп 07, 2010 1:04 am

- Ами, аз съм на 17 и скоро ставам на 18! - признах си за наближаващият ми рожден ден, сигурно нямаше да о празувам, зашото не познавах никого, но до 2 месеца сигурно щях да се запозная с още хора. С Ник ходехме из парка, незнайно накъде. Просто вървяхме. - Е ами, занимаваш ли се с нещо?- попитах го. Беше ми интересно, беше на 22 години и сигурно си имаше работа. Е можеше и да няма. - А хоби имаш ли си?- да осъзнах, че прекалявах с въпросите, но просто исках да завържа приятелство с някой.
Никълъс Спаркс

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Вто Сеп 07, 2010 10:55 pm

Започнахме да се опознаваме с Челси и това абсолютно ми харесваше...
-Всъщност сега само уча в художествен университет,но скоро ще започна да си търся и работа някъде,защото ще ми трябва.Хобито ми е да рисувам.Рисувам постоянно.А твоето какво е ?

Челси Джонсън

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Сеп 09, 2010 5:22 am

- Ами моето хоби е предимно поезията - засмях се - но когато имам време се занимавам и с музика - довърших. Да определено тези неща не се връзваха особено.
С Ник беше много приятно, докато вървяхме из парка се опознавахме все повече и това определено ми харесваше. Може би той беше първото момче с което ми е било толкова приятно.
- Искаш ли да отидем да пием по кафе някъде? - попитах го.
Никълъс Спаркс

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Сеп 09, 2010 5:42 pm

Още по-симпатична ми стана Челси когато сподели,че хобито й е поезиата.Това беше чудесно!
Тя ме попита дали искам да отидем да пием по кафе някъде,аз естествено се съгласих.
-Да!Къде предлагаш да отидем?
Челси Джонсън

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Съб Сеп 11, 2010 3:11 am

- Да! Къде предлагаш да отидем? - попита ме той. Нямах си никаква представа, не познавах добре местноста и се притесних, но после му отвърнах:
- Ами всъщност... не познавам добре местноста и се надявах ти да предложиш някое местенце!?- погледнах го.- Е знаеш ли някое местенце?- попитах го и се усмихнах.

П.П. - Съжелявам, че се забавих толкова с писането на отговора, просто нямах време! Съжелявам!
Никълъс Спаркс

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Съб Сеп 11, 2010 11:16 pm

Челси призна,че не познава добре местността.Смешното беше,че и аз бях така та дори предполагам и по-зле.
-Аз също...-отговорих аз и предложих:Тогава предлагам,да тръгнем на някъде и като видим приятно заведение да седнем.
Тя се съгласи и тръгнахме по улиците на непознатия и за двама ни град.

П.п.:Няма проблем!Понякога и на мен се случва : )
Никълъс Спаркс

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Нед Сеп 19, 2010 4:37 pm

Но преди да намерим подходящо заведение,аз се сетих,че има парти на плажа,на което всички са поканени.
Това беше голяма възможност да се запозна с някого,а и дори да спечеля приятели.
-Челси,знаеш ли за партито по случай започването на новата учебна година,ако искаш ела с мен.Тя се колебаеше,защото не познаваше никой.Аз бях решен,че ще ида затова трябваше да се разделим.
-Добре тогава.Аз ще отида,а ти ако искаш ела по някое време.
Забързах към плажа с надеждата да не съм изпуснал празненството.

П.п:Съжалявам,че така трябва да прекъснем,но искам да пиша на партито.Ако желаеш ела и ти.
Ерик Уолбърк
Баскетболист

Брой мнения : 109

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пет Дек 10, 2010 3:56 am

Беше слънчев почивен ден, в който просто се налагаше да НЕ си седиш у дома. Затова реших да поспортувам малко, имах нужда, а и ми доставяше удоволствие, действаше ми разтоварващо. Избрах време през деня, през което в парка обикновенно нямаше много хора и отидох да потичам. Лек джогинг из свежите алеи на парка ми помагаше да мисля.
Марк Стоун
Баскетболист

Брой мнения : 118

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пет Дек 10, 2010 1:08 pm

Още не беше се настанил както хората в новият и напълно непознат град,но веднага след пристигането си Марк реши да се запозане с местната култура,забележителностите с който се гордеят местинте хора,както и с представители на самото население,които едва ли ще са толкова повече различин от него.Хубавото поне,че бързо си намир къща и за нейното обзавеждане щеше да се погрижи баща му,който не само имаше вкус къв тези неща,но и доста добре разбираше от работата си и винаги избираше най-доброто в подобен случай.
Майка му пък от своя страна се захвана с подреждането на багажа им,купуването на новите мебели,така че след като им се обади,Марк директно се отправи към парк намиращ се на улица Уолстрийт и започна да се любува на местният пейзаж.Всичко тук му допадна,беше толоква различно от Италия и още по-хубаво и чисто,всичко беше подредено и хората се поздравяваха и усмихнати продължавапа напред.
Паркът беше чудесен,момчето обиколи всичко,коуто му се изпречи наоколо и така стана,че скоро забеляза непознато момче,недалеч от себе си и реши да се възползва от случайността и тръгна да се запознае с него.
Ерик Уолбърк
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пет Дек 10, 2010 8:31 pm

Редувах леко бягане с ходене, обикаляйки парка и се чувствах добре. Неочаквано едно момче ме настигна и поиска да се запознаем.
- Аз съм Марк. Приятно ми е! - той подаде ръката си за поздрав
- Ерик, на мен също ми е приятно! - поздравих го и аз.
Продължихме заедно по алеята, говорейки си на общи теми.
Марк Стоун
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пет Дек 10, 2010 11:42 pm

Няколко минути мълчаха без да си кажат нещо,а и Марк се чуставше доста сковано и притесено.Не зтнаеше как точно да подхавне разговора,все пак беше нов в града и си нямаше понятия за какви неща си говорят местните,така че реши да не му мисли много и да бъде себе си.
Не знаеше дали новият му събеседник чака някой,може би среща или нещо такова,не обичаше да се натрапва и да прекъсва уговорените срещи,но щеше да умре от скука,ако беше продължил и не беше срещнал жива душа.
-Радвам се,че се запознахме,но искам да се извиня ако евентеално съм прекъснал твоя среща тук-каза момчето,което като че ли беше малко объркано,не исакше да изглежда като натрапник и каза:Ако чакаш някой,само ми кажи и ще си тръгна,просто се радвам,че те видях,от два дни съм тук и ми беше скучно да стоя сам у нас и затова тръгнах да се поразходя наоколо.
Ерик изглеждаше добронамерен и досат умен,така че едва ли щеше да го подведе и спокойно можеше да му каже да си тръгне или пък да остане.
Лейтън Лайвли
Мажоретка

Брой мнения : 78

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Съб Дек 18, 2010 1:33 am

Днес беше чудесен ден!Реших да изляза навън и да се поразходя.Не намерих по-добро местенце освен парка където спокойно да се полюбувам на приятния ден!Седнах на една пейка и разлиствах спокойно списание,дишайки чист въздух.
Марк Стоун
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Съб Дек 18, 2010 1:22 pm

Докато разговаряше с Ерик,близо до тях Майк забеляза непознато момиче,което се настани наедна от пейките и започна да чете списание.Както си личеше по видът й,беше излязла да подиша малко чист въздух и може би да по спортево малко.Няколко секунди той остана загледан в нея,определно му привлече вниманието,послесе обърна към ерик и каза:
-Извинявай,но сега ще те оставя за малко,имам работа-каза Марк и му посочи седящото наблизо момиче.Ти перз това време изчакай Рейчъл и после може групово да отидемя накъде.
-Добре,съгласен съм-отвърна другото момче и като се усмихна,отдалечи се нататък,а самият той бавно тръгна към непозната.
Не се сещаше как да я заговори,някак си тези нови запознства малко го стресираха,но бързо преодоля вцепенението си и като отиде до нея,леко се изкашля,за да не я стресне и я поздрави учтиво:
-Здравей,ако нямаш нищо против нека да се запознаем.Преди малко те видях да идваш и реших да те поздравя с Добре дошла-обясни накратко момчето и се загледа в нея,нещо го привличаше и не можеше да откъсне поглед.
Лейтън Лайвли
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Съб Дек 18, 2010 10:12 pm

-Здравей!Приятно ми е,аз съм Лейтън.-усмихнато отвърнах и подадох ръка,за да се здрависаме.
-Аз съм Марк-отвърна той.
Момчето изглеждаше чаровно и симпатично.Зарадвах се,че се запознахме..
Той седна до мен и аз започнах разговора:
-Ти в гимназията ли учиш?Не съм те виждала преди.
Марк Стоун
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Нед Дек 19, 2010 1:29 pm

Имаше способността някак си да отгатне характера на хората с който се запознава и момичето,окето стоеше до него на пейката изглеждаше доста мила и приветлива.Радваше,че разговорът тръгна по такъв непринуден и естествене начин без обичайните паузи и мълчание,който обикновенно бяха доста изнервяши.
-Да бъда честен,преди около два дена пристигнах в града,нямах време за нищо-Марк говореше спокойно,без да бърза и думите му се изливаха с лекота от устата му.Едва успяхме да приключим с подредбата вкъщи,иначе смятам да се запиша в гимназията и се надявам,че и там ще се срещнем по-често колебливо отвърна той и колкото и неловко му да беше,не откъсваше поглед от нея.
Това запознаство щеше да му бъде от полза,защото щеше да познава повече хора,който биха му помогнали добре да се ориенитра в новия град.
-Аз много рядко ходя в парка,макар че много хареснам да се разхождам.Ти често ли идваш тук или предпочиташ като всяко момиче да обикаляш магазините и да харчиш луди пари за дрехи?
Рейчъл Кроу

Брой мнения : 51
Местожителство : Плаж

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Съб Яну 01, 2011 6:57 pm

Отидох в парка, за да се срещна с Ерик. Нямахме точно уговорена среща, но аз очаквах той да е там - обичаше да прекарва времето си спортувайки. Очакванията ми се потвърдиха, когато още отдалеч го видях - говореше с едно момче, но докато стигнах момчето се отдалечи. Ерик ме видя да се приближавам, но не изглеждаше много въодушевен, сякаш и той ме очакваше.
- Ерик, трябва да поговорим - започнах директно с това, което трябваше да кажа. В последно време не ни вървеше особено в празните приказки, всъщност напоследък изобщо като цяло отношенията ни не вървяха..
Ерик Уолбърк
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пон Яну 03, 2011 11:28 pm

- Ерик, трябва да поговорим - когато тя започна така, без "здрасти", без "как си", ми стана ясно, че ще говорим за нещо сериозно. Напоследък не се виждахме често, не общувахме и не си говорехме много, дори на последното парти въобще не се поздравихме - по всичко си личеше че нещата не отиват на добре. Не исках да става така, Рейчъл беше страхотна и с нея се чувствах добре, но не правех нищо по въпроса пак да се сближа с нея.
- Да, май наистина трябва.. - с нежелание потвърдих и се канех да започна темата за нашите отношения, която дори и да не ни харесваше най-накрая трябваше да обсъдим...
Лейтън Лайвли
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Яну 13, 2011 11:00 pm

-Аз много рядко ходя в парка,макар че много хареснам да се разхождам.Ти често ли идваш тук или предпочиташ като всяко момиче да обикаляш магазините и да харчиш луди пари за дрехи?-попита ме Марк.
-Да си призная допада ми да пазарувам,но повече ми харесват дългите и отпускащи разходки.-отвърнах усмихнато
Ерик и неговата приятелка явно обсъждаха нещо важно и ние явно им пречехме,затова предложих на Марк да ги оставим насаме и ние да отидем в някое заведение.
Рейчъл Кроу

Брой мнения : 51
Местожителство : Плаж

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пет Яну 28, 2011 7:05 pm

- Виж,.. знаеш, че между нас напоследък не върви.. - започнах сериозния разговор - Взаимно се отбягваме, не излизаме, не си говорим много и така нататък, просто нещата вече не се получават.
- Да, наистина е така - мрачно потвърди Ерик. Личеше си, че и на него му е толкова кофти, колкото и на мен - Но може би е просто лош период. Може би ако изчакаме или..
- Няма за кога да чакаме - прекъснах го, а той млъкна и ме погледна странно. - Заминавам! - допълних кратко и ясно, което го накара отново да ме погледне със странен поглед, изпълнен със учудване и недоумение. Не изчаках да ме попита защо, къде, кога, а сама обясних - Със семейството ми отпътуваме за Виена, където ще се преместим да живеем. Ще продължа следването си в Европа, а баща ми започва престижна работа във австрийската столица. Всичко е подготвено, затова заминаваме утре. Дойдох, за да се сбогуваме!
Ерик Уолбърк
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Нед Яну 30, 2011 4:50 am

Тя каза всичко толкова бързо и ясно, че не знаех какво да попитам, какво да кажа. Всичко това беше свършен факт, решен от нейното семейство. Почувствах се неприятно, разбира се, но може би така щеше да е най-добре. И двамата знаехме, че нещата не вървят и вероятно са към приключване, но нито един от нас не се усмеляваше да го каже. Вероятно точно тази развръзка би била най-удачна.. И все пак ми беше гадно, с нея преживяхме страхотни месеци..
- Предполагам, че това е нашият край. - промълвих мрачно и замълчах, чудейки се какво да кажа.. Прегърнах я, когато установих, че думите са излишни. Една приятелска прегръдка, която ме накара да се усмихна. - Ще ми липсваш Рейч, наистина!
Тя се усмихна и бавно заотстъпва назад, забърза крачка и се отдалечи към изхода на парка. Гледах я неподвижно и замислено, не вярвайки че всичко приключи.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   

Парк
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2