Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Магазин за дамско и мъжко бельо Амур

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Магазин за дамско и мъжко бельо Амур Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дамско и мъжко бельо Амур   Магазин за дамско и мъжко бельо Амур EmptyПет Окт 15, 2010 9:39 pm

Денят беше напълон подходящ за ново начало и Даниел се запъти към магазина си за бельо,чийто откриване мина и предизвика огромен успех сред жителите.Досега не беше работил и първоначално се притесняваше как ще се получи всичко и дали ще успее да комбинира работата с ученето.
Ето,че няколко седмици по-късно нещата се наредиха и магазинът му се радваше на огромна клиентела и ако не беше помощта на двете му помощнички-Сара и Стела,едва ли щеше да се справи с този народ.
Точно къч 16,30 часа влезе вътре и след обичайните поздрави,отиде да провери дали новата стока от колекцията за дамско бельо беше приситгнала,тъй като предишната беше изчерпана за нула време.
Цялото му внимание беше изцяло концентрирано върху задълженията си и нормално беше социалният му статус да намалее и да не се мярка на обществени места.Успя да намери цялата купчина от кашони с стоката и започна да я изважда и разпределя,докато през това време неговите момичета се занимаваха с хората,който вече бяха пристигнали.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Магазин за дамско и мъжко бельо Амур Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дамско и мъжко бельо Амур   Магазин за дамско и мъжко бельо Амур EmptyНед Окт 17, 2010 4:34 pm

Бях планирала ден за шопинг, така че цяр следобед бях по магазините. Разхождайки се из улиците, попаднах на един магазин за бельо, който очевидно беше нов - не бях влизала в него по-рано. Реших, че е добър повод да вляза, вероятно щях и да си взема нещо. Магазинът беше голям и просторен, а също и претъпкан с хора (което беше очаквано, заради скорошното му отваряне). Разхождах се между витрините, избирайки си по нещо от всяка, и така се бях олисала, че ненадейно се спънах в един от множеството кашони със стока, докарани наскоро и още стоящи в магазина. Паднах, което предизвика интерес у останалите купувачи, а едно момче, вероятно собственикът, което ми се виждаше доста познато, се притича към мен.
- О, извинете, много съжалявам, преди малко получихме стока и още я разпределяме, затова е такъв хаос - оправда се той, очевидно притеснен
- Няма проблем, дори и аз съм си виновна, не внимавам в това което върша..
Върнете се в началото Go down
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Магазин за дамско и мъжко бельо Амур Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дамско и мъжко бельо Амур   Магазин за дамско и мъжко бельо Амур EmptyНед Окт 17, 2010 5:35 pm

Настана лек хаос след появата на момичето и няколко кашона се строполиха на земята,а пък тя едва не падна,но Даниел бързо реагира и успя да раздига падналата стока и накара две от служителките си да гинаредят по-бързо,за да не става така,че клиенитте да се спъват и да падат на земята.Беше доста развълнуван от това,че днес имаше толкова хора тук и искаше всичко да е идеално,затова помогна на момичето и последваха взаимни извинения.
-Аз искам да се извиня за това,че се наложи да паднете по такъв начин и да ви накарам да се изложите,обаче просто съм затурпан с толкова много стока,а и виждате каква навалица е тук,просто едва смогвам-отвърна момчето и взе една кърпа и избърса мокрото си лице.
Не беше виждал това момиче в града,но и самият той нямаше много време напоследък,така че беше напълно обяснимо защо не се бяха срещали досега.
-Няма нищо,малко се разсеях поради факта,че бях се прехласнала по витрините и неочаквано без да видя кутийте,се озовах на земята,но пък беше забавно-реши да поряви чуство за хумор момичето и това му допадна.
-Приятно ми да е запознаем,аз съм собственикът Даниел Роуън,а вие как се казвата и откъде сте?-попита той и вежливо подаде ръката си за поздрав.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Кроу

Рейчъл Кроу


Брой мнения : 51
Join date : 21.07.2010
Местожителство : Плаж

Магазин за дамско и мъжко бельо Амур Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дамско и мъжко бельо Амур   Магазин за дамско и мъжко бельо Амур EmptyВто Окт 19, 2010 8:01 pm

- Рейчъл Кроу се казвам.. и съм от тук, просто не съм идвала в магазина, сигурно е нов.
- Да, нов е, наскоро го отворихме - заяви доволно собственикът
- Ами, пожелавам ви успех тогава! - отвърнах добронамерено
Върнете се в началото Go down
Даниел Роуън
Баскетболист
Даниел Роуън


Брой мнения : 242
Join date : 23.07.2010
Age : 35
Местожителство : ул. "Реджина"

Магазин за дамско и мъжко бельо Амур Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дамско и мъжко бельо Амур   Магазин за дамско и мъжко бельо Амур EmptyВто Окт 19, 2010 11:19 pm

-Много ви благодаря за дборите пожелания,искренно се надявам да стане така и да се утвърдим в този бизнес,все пак искаме да дадем най-доброто на нашите клиенти-обясни момчето и подреди последните кашони с стока и по този начин разчисти пътя наоколо.Сега вече магазинът изглеждаше великолепно и набилжаваше вече към обяд,а хората идваха и мястото беше почти претъпкано.
Момичето му се оказа доста симпатично,макар че не говореше много и това му допадаше,защото имаше хора,която като започнат и с часове не можеш да ги спреш.
Преди малко приключиха с обслужването на две госпожи от Казахстан, с която някак си двете момичета успяха да се справят и Даниел се сети за нещо.
-Тъй като днес това е първия ни ден и всичко тук е на промоция,бих искал да си изберете това,което ви харесва от ташата колекция,може и подарък за приятелят си или на близък човек от семейсттвото да вземете и отиде при онова тъмнокожо момиче Мария да ви обслужи.Всичко ще бъде безплатно-каза споокйно младият собственик и весело се разсмя като видя физиономията на Рейчъл.
Защо пък да не й направи безпалетн подарък,изглеждаше и се държеше много добре и се надяваше,че ще му стане клиентка и ще го радва с своето присъствие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазин за дамско и мъжко бельо Амур Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дамско и мъжко бельо Амур   Магазин за дамско и мъжко бельо Амур Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазин за дамско и мъжко бельо Амур
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Музикален магазин
» Магазин за обувки "Джорджия"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: ул. "Уолстрийт"-
Идете на: