Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Парк

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Рокси Билсън
Admin

Брой мнения : 419
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

ПисанеЗаглавие: Парк   Нед Юни 27, 2010 4:54 pm

Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/
Анна Монгомъри
Мажоретка

Брой мнения : 87
Местожителство : Кварталът на богатите

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Вто Юли 20, 2010 3:52 am

Денят беше слънчев и прекрасен.Затова реших да се поразходя малко в парка,за да подишам свеж въздух.В далечината видях една свободна пейка.Отидох до нея,проверих да не е мръсна и след като се уверих,че няма да се изцапам,седнах.Бях забравила да си взема книга за четене,затова седях спокойно и се наслаждавах на чудесния ден.
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор

Брой мнения : 273
Местожителство : Плаж

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Вто Юли 20, 2010 4:24 pm

Разхождах се в парка.Както си вървях,видях едно красиво момиче,седнало на пейка, да блее в небесата.Не я познавах,но си казах "какво пък ми пречи да се запозная".Приближих се до нея,намигнах й, посочих пейката с поглед и повдигайки вежди казах:
-Нещо против да седна??
Анна Монгомъри
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Вто Юли 20, 2010 7:35 pm

Едно красиво,синеоко и русо момче ме попита дали може да седне при мен.Аз веднага се съгласих и малко се отдръпнах,за да му направя място.Той седна,благодари ми и тогава аз го попитах:
-Аз съм Анна.А ти как се казваш?
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Вто Юли 20, 2010 8:23 pm

-Аз съм Джеймс...Джеймс Купър-отвърнах аз уверено.После се опънах на пейката и казах:
-Тук наистина е много приятно,трябва да идвам по-често.Особено,ако срещам все такива красиви момичета като теб.-усмихнаих й се и й споменах:
-Знаеш ли,имам една огромна къща на плажа.Може да ми дойдеш някой път на гости.
Анна Монгомъри
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Вто Юли 20, 2010 9:13 pm

Джеймс ме покани да отида някой път в неговата къща на плажа.Тази покана ми се стори много прибързана,но все пак му благодарих:
-Благодаря за поканата!Много мило от твоя страна.
Джеймс беше много мил и наистина красив.Със сигурност исках отново да се срещнем.
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Вто Юли 20, 2010 9:26 pm

След минутка "двойно" мълчание,аз станах от пейката и казах:
-Анна,беше ми много приятно,но аз трябва да тръгвам.И ако решиш да се възползваш от поканата ми,да знаеш,че моята къща е най-хубавата и отдалече ще я познаеш.
Засмях се,махнах с ръка и си тръгнах към вкъщи.
Анна Монгомъри
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Сря Юли 21, 2010 7:33 pm

След приятната среща,останах още час в парка и след това си тръгнах към вкъщи.
Бях щастлива да се запозная с такова приятно и чаровно момче.Някой ден щях да го посетя в къщата му на плажа.
Никол Буш
Мажоретка

Брой мнения : 31
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Съб Юли 31, 2010 8:48 pm

Сутринта беше слънчева затова реших да се разходя в парка. Небеше нито топло, нито студено. Времето бе беше идеално. Разхождах се и дишах чист въздох. Усещах лекият вятър, който подухваше отвреме на време. Спомних си за морския бриз... за спокойствието на плажа рано сутрин преди да са дошли хората.. Покрай мен претичаха няколко човека. Помислих си че спортът рано сутрин е полезен. Реших от утре и аз да почвам :D . И сама не си вярвах. Реших да продължа с разходка из града.... Все пак съм тук от скоро и ми се иска да го опозная по-добре :) .
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Нед Авг 01, 2010 11:41 pm

Времето беше страхотно.Отначало тичах бавно,но реших да забърлзам.Както се бях затичал,без да искам блъснах едно красиво и тъмнокосо момиче.
-О,много съжалявам!-веднага се извиних аз.И след като съдбата ми "даде шанс",реших,че трябва да се възползвам от него.И продъжих:
-Е,поне да се представя,Аз съм Джеймс Купър,а ти как се казваш?
Никол Буш
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Сря Авг 11, 2010 7:05 pm

Едно много секси момче се блъсна в мен и ми се извина. Представи ми се и затова реших и аз да му се представя:
- Аз съм Соня Бийбър, приятно ми е да се запознаем. Често ли идваш тук? flower
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Сря Авг 11, 2010 8:05 pm

-Ами..от днес реших да тичам всяка сутрин,но ми е скучно сам.И ти ли бягаш или само се разхождаш-полюбопитствах аз.
Соня беше изтънчена и красива.Радвах се,че се запознах с нея. cheers
Никол Буш
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пет Авг 13, 2010 6:29 pm

- Ами в момента само се разхождам, но ако искаш може да потичаме заедно ? - отвърнах аз alien
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Пет Авг 13, 2010 9:47 pm

-Да,хайде да започваме!-отвърнах аз.Тичахме доста дълго,по едно време Соня се забърза и ме изпревари неочаквано.
-Е,добре!Признавам си,добра си!-казах й задъхано.После й се усмихнах и предложих:
-Ако желаеш може да тичаме всяка сутрин заедно,ще е забавно?
Джеймс Купър

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Нед Авг 15, 2010 9:48 pm

Докато си говорехме със Соня,телефонът ми звънна.Беше Вики,която ми каза за уговорката й с нейни приятели.Тя ме покани и аз естествено се съгласих.Разбрахме се да я забера от тях в седем.
Обърнах се към Соня:
-Соня,много се радвам,че се запознахме.Аз живея на плажа,ако желаеш ми ела на гости някой път.А и утре пак ще тичам може да се засечем.Чао!
И с бързи крачки се запътих към вкъщи.
Рокси Билсън
Admin

Брой мнения : 419
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 2:42 am

С Маделин се разхождахме дълго в парка.Накрая тя ми спомена за рождения ден на сестра й довечера.Аз също бях поканена и не се съмнявах,че ще дойда.
Мина почти един час и с нея трябваше да се разделим.Разходката беше чудесна и със сигурност щяхме да я повторим.
http://online-city.bulgarianforum.net/
Даниел Роуън
Баскетболист

Брой мнения : 242
Местожителство : ул. "Реджина"

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 3:30 pm

Снощното парти при Джеймс беше невероятно,музиката,хората и цялата тази атмосфера допаднаха много на Даниел,който си изкара много приятно и през цялото време се весели.Успя да си запознае с няколко души с който завърза запознаства и вече можеше да се каже,че е успя да се присподоби към тази среда и местните хора.
Вълнението от прекараната нощ беше доста силно,че не успя въобще да заспи и до сутринта си мислеше за всичко,което му се беше случило.
Отдавна не беше прекарвал толкова хубаво и с готовност пак щеше да се съгласи да отиде,ако се организира подобно мероприятие.
сНе знаеше дали Вики е сатнала,затова реши да не я събужда и излезе навън да се поразходи на чист въздух и се запъти към парка.Досега не бе имал възможността да го посети,атка че щеше малко да остане на спокойствие и да потича ,обичаше да релаксира след подобни вечери.
В рамките на половин час,направи няколко обиколи около парка и седна изтощен на една пейка,беше изразходил доста енергия и сега му трябваше малко почивка.
Наоколо беше много тихо,не се чуваше никакъв шум и неусетно той се унесе и заспа,огромно блаженство го налегна и го завладя целия.Това пордължи около десет минути и като реши,че се отпочинал максимално,реши да почете сутрешния вестник,за да види какви са последните клюки.
Маделин Салваторе

Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 4:01 pm

Сутринта станах и закусих, докато Макс още спеше. Какво куче, а?
Когато се събуди аз му сложих каишка и се качихме в колата.
След две минути вече бях на една пейка в парка.
Даниел Роуън
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 7:25 pm

Тук беше толкова спокойно и тихо,никой не можеше да ти наруши следообедната ти почивка,защото за него разходката в парка беше точно това.Даниел обожаваше природата,обичаше животните и красивите места,при първа възможност запаметяваше с своята камера или пък рисуваше картини на местата,който го грабваха.
Сета нямаше у себе си нито едно от двете,но пък си достави страхотна релаксация на тялото и ума,за която можеха да му завидят всички.
Прочете вестника,нямаше нищо интересно днес и тогава видя момичето,което преди малко пристина и се настани на една от близките пейки.Дали щеше да е нахарно да я заговори,все пак явно беше нова и общителният характер на момчето го тласкаше точно към това.
Изчака няколко секунди дали пък тя няма да го забележи,но явто се беше замислила за нещо,така че той стана и решително се отправи към нея.Щом се приближи,леко се изкашля и каза:
-Здрасти,извинявай ако те безпокоя,но бих искал да се запознаем-каза момчето малко неуверено и протегна ръка:Аз се казвам Даниел Роуън,а твоето име какво е?
Чустваше се беко неловко,че заговаря непознато момиче,но от пръв поглед си личеше,че е свястна и няма да се отнесе грубо с него.
Маделин Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 7:38 pm

-Аз съм Маделин Салваторе, приятно ми е да се запознаем.-казах.-Заповядай, седни, нека си поговорим.-добавих. Не исках да съм груба, пък и Даниел изглеждаше малко нервен.
Даниел Роуън
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 7:47 pm

Момичето се оказа доста дружелйбно и мило,прие го много добре и това малко го успокои,защото не обичаше да се натрапва и можеше въобще да не е в настроение за запознаства.
-Благодаря,много си любезна-отвърна и се настани на пейката.Постепенно напрежението,което го беше обзело го напусна и започна да се дъвхи по-свободно и непринудено.
-Виждам,че обичаш да се разхождаш парк или го правиш само когато си тъжна или пък си в депресия?-попита Даниел,който пък го правеше хем за удоволствие,хем и да прочисти лошите неща,който са му се струпали на главата и не му дават мира.
Маделин Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 8:05 pm

-Обичам да се разхожам с Макс, пък и тук имам вдъхновение за песните си.-казах.
-А ти, Даниел? Харесва ли ти да се разхождаш тук?-попитах, гледайки как Макс си играе с едно кутре.
Даниел Роуън
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 8:12 pm

-Когато имам свободно време и не съм зает с някаква работа,идвам на спокойствие и напълно се отдавам на тази приказни тишина-по лицето му се появи блажена усмивка на задоволство,че тук няма излишен шум и нахалници,който да нарашуват мира на останалите.За съжаление рядко идвам,но пък от друга старан съм щастлв,че се запознах с теб
Даниел погледа как кучето й започна да си играе с едно свое приятелче и двамата много бързо си допаднаха.
Харесваше как се държи,много естествена беше и открита и това го накара да се разсмее поради факта,че се оказа доста голям познавач на човешката природа и много бързо усеща кога един човек е искрен и кога е лъжлив.
-Аз много бързо свикнах тук,градът е прекрасен,както и местинет жители,който са много мили.Ти успя ли да се запознаеш с някой?Успя ли да си изградиш впечатления за това място?
Маделин Салваторе

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 8:17 pm

-Общо взето се запознах с трима човека. С Вики Роулън, Рокси Билсън, Ерик Уолбърк. За Ерик имам лошо впечатление, от това, което сестра ми ми каза за него. "Голямата баскетболна звезда". Иначе Вики и Рокси бяха страхотни. Ти спечели ли си приятели тук?
Даниел Роуън
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   Чет Авг 26, 2010 8:30 pm

Разговорът вървеше съвсем свободно,без напрежение или нещо подобно,напротив двамата бяха много доволни от своето запознаство и селд като измина неусетно окло час откакто бяха в парк,те имаха усещането че се познават от по-отдавна,а не от няколко минути.Не знаше кое беше в основата на това да се сприятелява много бързо,но Даниел успя да спечели симпатийте на Маделин,която го определи като много уравновесено и мило момче.
-Честно кадано,успях да се сприятеля доста бързо с местните хора и те ме приеха бързо.Познавам Ерик,въоще не е такова момче,за какъвто го мислиш.Също така Амбър,Джеймс,гаджето на моята сестра Вики,както и едно момче на име Стийв,с което се запознах на снощното парти.
Много му се искаше да продължи с разговора,обаче се сетиче днес имат гост у нас и затова предложи:
-Съжалявам,Маделин,оабче се налага да се прибирам.Днес ще имаме гости у нас и трябва да ги посрещнем.Но какво ще кажеш някой път ти да наминеш към нас и можем всички заедно да отидем някъде и да се позабаляваме?
Имаше такава възможност,защото учебната година започваше другия месец и трябваше напълно да се насладят на оставащото време.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Парк   

Парк
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next