Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Фитнес център

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Ерик Уолбърк
Баскетболист

Брой мнения : 109
Местожителство : Кварталът на богатите

ПисанеЗаглавие: Фитнес център   Вто Авг 10, 2010 7:10 pm

Собственик:Ерик Уолбърк
Върнете се в началото Go down
Ерик Уолбърк
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   Чет Юни 23, 2011 5:44 pm

Отдавна не бях посещавал собствения си фитнес, купен от баща ми с цел да се занимавам с нещо насериозно. Отначало идвах тук често, но напоследък ми оставаше много малко време за управление на фитнеса. Дойде и денят, в който реших да го посетя все пак. За мое учудване, там беше пълно. Всякакви хора бяха дошли да тренират. Вероятно се дължеше на сезона, отколкото на моето управление. Както и да е. Заех се с инструктиране на хората да тренират правилно и пълноценно.
Клеър Робинсън
Мажоретка

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   Чет Юни 23, 2011 6:27 pm

Спрени карти? Това беше вбесило Клеър. Как може баща й да й спре кредитните карти само заради голяма сметка? За да изкара гневът си, момичето беше решило да отиде във фитнеса. Преди години беше тренирала кик бокс и затова сега веднага се насочи към боксовите круши. Остави чантата си на пода, извади ръкавиците си и зае поза. Момчетата, които минаваха покрай нея, я гледаха любопитно, все едно се е изправила срещу скала и се кани да я разбие. Клеър пренебрегна коментарите им от сорта "Кик бокса не е за момичета." или "Момичетата не можете да удряте като хората.". Тя започна да блъска крушата, като си представяше, че всеки удар нанася върху всеки един от хората, които са я вбесили днес. След 20 минути се умори и се обърна, за да вземе вода от чантата си. Вместо това тя се блъсна в едно непознато момче.
- Извенете, не ви видях. - смотолеви Клеър и вдигна поглед, за да види кой е.
Ерик Уолбърк
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   Пет Юни 24, 2011 1:32 pm

Движех се бързо между множеството трениращи, давайки им от време на време по някой съвет. Фитнесът бе нещо, с което с удоволствие се занимавах, така че натовареният ден в салона не ми тежеше. Наистина не ми оставаше време за почивка, но пък не се и нуждаех от такава. Показвах малки трикчета във фитнеса на различните хора, дошли да тренират - от леко пълнички лелки, дошли да свалят един-два килограма, до закоравяли фитнес-маняци, на които почти нищо ново не бих могъл да покажа. Имаше и едно момиче, което бе влязло преди известно време в привидно лошо настроените. Доказателство за това беше боксовата круша, накъдето без да има нужда от съвет, се насочи момичето. Почудих се дали има нужда от помощ, но като гледах с каква ярост удря по крушата, реших че е най-добре да я оставя да релаксира. Продължих с работата си с другите хора, чиито повиквания валяха като порой върху мен. С бързи крачки сновях из салона, опитвайки се да отговоря на всички. Почти тичах между уредите, докато не усетих как някой ме блъсна. Ударът не беше силен, но спрях за момент, за да погледна. Беше именно онова ядосано момиче, което бях видял да влиза. Очаквах всичко в тази ситуация, дори и дъжд от ругатни и обиди от нейна страна, но вместо това тя леко смутено каза:
- Извенете, не ви видях..
- Няма нищо, случват се такива неща, особено когато тук е.. препълнено - казах спокойно, усмихвайки се, след което добавих - Виждам, че тренирате бокс, имате ли нужда от помощ...?
Клеър Робинсън
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   Пет Юни 24, 2011 3:40 pm

- Виждам, че тренирате бокс, имате ли нужда от помощ...? - попита момчето. Клеър се замисли за момент. Тя не обичаше съвети и помощ, но пък сега защо да не се посъветва с него? Може би е по-опитен от нея. След кратко мълчание, тя най-накрая отговори.
- Няма да откажа, да науча още няколко техники. - усмихна се Клеър и отиде до чантата си, за да извади водата и кърпата си. Тя отвори шишето, пи няколко глътки и след това го хвърли отново в чантата. Надяваше да го е затворила добре, защото не искаше цялата й чанта да бъде мокра докато се прибира. Клеър преметна кърпата през врата си и отново се обърна към момчето.
- Ти май обичаш да помагаш. Забелязах, че и на другите във фитнеса даваш нещо като "уроци". - каза тя като се приближаваше отново към боксовата круша. След това добави:
- Е, ще започваме ли?
Ерик Уолбърк
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   Пет Юни 24, 2011 3:58 pm

- Ти май обичаш да помагаш. Забелязах, че и на другите във фитнеса даваш нещо като "уроци".
- Попринцип това ми е работата - побързах шеговито да се "оправдая". - Служа за нещо като фитнес инструктор тук.. и собственик. Най-добре да започваме.
Показах и правилното положение на тялото, ръцете и краката. Но за начинаещ, момичето схващаше прекалено бързо, затова предположих че е тренирала и преди. Най-добре беше да не я отегчавам с прекалено елементарните неща, преминах към някои по-сложни техники.
За мое най-голямо учудване, тя се справяше лесно и бързо усвояваше трикчетата в бокса - мечтата на всеки инструктор! След известно време, реших да я попитам все пак:
- Занимавала ли си се с бокс преди? Прекалено добра си за начинаещ..
Клеър Робинсън
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   Пет Юни 24, 2011 4:37 pm

- Да, преди години се занимавах с кик бокс. Не тренирах професионално, по-скоро да поддържам форма. Но спрях, защото бях единственото момиче, което се боксираше и се чувствах тъпо само сред момчета. - отговори Клеър. Тя повтаряше всяка техника, която й показва момчето и за негово щастие, тя се справяше добре.
- Значи си собственик тук? Сигурно е яко да си имаш цял фитнес. - каза ухилено момичето и го погледна. След минута отново извърна поглед и продължи да удря. Вече беше започнала да се успокоява след драмата с баща си, въпреки, че само като се сети за него, започва да се нервира. Опитваше се да се овладее и да мисли за нещо друго, затова започна да диша по-дълбоко. Не знаеше кой е казал, че дишането помага, но явно е бил пълен глупак. Белите дробове на Клеър се издуваха като балони, но все пак си личеше, че е все още леко нервна.
Ерик Уолбърк
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   Пет Юни 24, 2011 4:47 pm

- Амии да, яко е - засмях се - Стига да го посещавах по-често...
Продължихме с урока, но наблюдавах в нея някакво напрежение. Започна да диша все по-тежко и да удря по-ожесточено. Веднага си я спомних как влезе ядосана преди известно време. Чудех се дали бих могъл да и помогна ако я попитам какво има..
- Изглеждаш нервна,.. има ли причина да избереш точно бокса от всички спортове, които се практикуват тук? - опитах се да звуча спокойно и да вдъхвам доверие. - Нали знаеш, ако има нещо, което те тревожи, най-бързият начин да се отървеш от него е да го споделиш с някого...
Клеър Робинсън
Мажоретка

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   Пет Юни 24, 2011 5:43 pm

- Просто малко проблеми с баща ми. Нищо ми няма. - каза Клеър и се усмихна. Не знаеше защо толкова се ядосва, като се има предвид, че отношенията между нея и баща й ставаха все по-студени с времето. И двамата се отдалечаваха един от друг и се даржаха почти като непознати на семейните сбирки. И все пак той й бе баща, нямаше как да го премахне съвсем от живота си.
- Мисля, че имам нужда да почина малко. - засмя се Клеър и седна на близкия стол. Облегна се назад и затвори очи. След секунди пак ги отвори и се обърна ком момчето.
- Колко невъзпитано от моя страна. Забравих да се представя. Аз съм Клеър. -усмихна се тя. - Попринцип бих подала ръката си , но сега тя е потна от ръкавиците. - каза леко смутено Робинсън.
Ерик Уолбърк
Баскетболист

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   Нед Юни 26, 2011 3:42 am

Явно не биваше да обсъждаме тази тема, затова замълчах за мит, а тя реши да си почине. Разбирах я - за нея съм просто непознат, но пък исках и някакси да и помогна. Момичето неочаквано реши да се представи.
- О да, съвсем се отплеснах - засмях се - Аз съм Ерик Уолбърк, приятно ми е
Усмихнах и се, тя направи същото. За миг настана тишина, чудех се какво да кажа...
- Ако това ще те успокои, с моя баща проблемите също са често срещани - реших все пак да поговоря - Той иска прекалено много от мен, а аз не съм способен и нямам желание да се напрягам дотолкова в живота. Предполагам просто не ме разбира, но пък и интересите са ни крайно различни..
Усетих как от опит за утеха превръщам разговора в лична драма.. Замълчах..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес център   

Фитнес център
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1