Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Апартаментът на Алесандра Инглис

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyПон Юли 18, 2011 3:42 am

Апартамента ми не беше нещо кой знае колко, но имаше невероятна гледка и най - важното беше само и единствено мой.

Дневната:

Апартаментът на Алесандра Инглис 3581836T Апартаментът на Алесандра Инглис 3581837E

Кухнята и кабинета:

Апартаментът на Алесандра Инглис 3581839d Апартаментът на Алесандра Инглис 3581840G

Моята спалня и баня:

Апартаментът на Алесандра Инглис 3581897l Апартаментът на Алесандра Инглис 3423230Y

Стаята и банята за гости:

Апартаментът на Алесандра Инглис 3581898z Апартаментът на Алесандра Инглис 3581893K

Коридора и колата:

Апартаментът на Алесандра Инглис 3581838f Апартаментът на Алесандра Инглис 3581865m

Арес:

Апартаментът на Алесандра Инглис 3581912s
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyЧет Юли 28, 2011 4:02 am

Той се съгласи и взе някаква бутилка заявявайки, че този път съм щяла да губя
- Аз никога не губя - казах намигайки му и тръгнахме към моя апартамент, не беше много далеч затова се разходихме минавайки през плажа. През цялото време се закачахме, бутахме и смеехме, всичко беше толкова лесно с него, не полагах никакви усилия да общувам и това ми харесваше. Когато стигнахме апартамента имах малко затруднения с ключалката просто защото през цялото време се заливах от смях заради физиономиите които правеше. Когато най - сетне отключих Арес ни чакаше пред вратата и наклони глава настрани когато ни видя, което ме накара отново да се разсмее. Дам така ми действаше на мен алкохола превръщаше всичко в цирк, дори и най - сериозните неща, само проклетите клоуни никога не можех да приема като нещо забавно... Мразя клоуни! Както и да е влязохме в апартамента и аз тръгнах към стаята си за да се преоблека, защото роклята вече определено ми създаваше проблеми
- Чувствай се като у дома си - казах на Джеймс и влязох в стаята, смъкнах набързо токчетата и роклята и обух обикновен черен клин, а отгоре сложих бял потник и се върнах при него в дневната. Сложих храна на кучето и след това взех две чаши от кухнята, сложих малко лед в тях и му ги подадох
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyЧет Юли 28, 2011 4:29 am

Щом влязохме вътре аз веднага се троснах на дивана,а Алесандра изчезна за малко.Очите ми се затваряха...имах чувството,че веднага ще заспя.Когато тя се върна ми подаде две чаши с лед.Започнах да сипвам уиски внимателно.Доста ми беше трудно взирах се дълго докато ги налея,но успях.
-Знаеш ли,ти си много добра домакиня.Искам и аз да съм добра домакиня..-промълвих с полузатворена уста и усетих,че говоря пълни глупости.
Подпрях главата си на дивна..затворих несъзнателно очи и заспах.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyЧет Юли 28, 2011 7:43 am

Доста време му отне да напълни чашите, а след това забръщолеви някакви безсмислици, което ме накара отново да се разсмея. Отпих от чашата си и когато отново погледнах към него той беше заспал, усмихнах се леко и измъкнах чашата от ръката му. Оставих я на масичката и взех от края на дивана одеялото което стоеше там, завих Джеймс леко и внимателно се отдръпнах от него
- Хайде Арес да си лягаме - казах на кучето и се отправих към банята, измих очите и зъбите си, пуснах музиката да свири леко в стаята ми и след това се наместих в голямото си легло под пухкавите завивки, а Арес легна на топка до краката ми и не след дълго вече бях потънала в страната на сънищата.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyПет Юли 29, 2011 10:06 pm

Когато се събудих не знаех къде се намирам.След минута се сетих,че снощи дойдохме в апартаментът на Алесандра.Бях заспал на дивана. Явно тя още спеше.Станах тихо и отидох до банята.След това се запътих към кухнята.Бях огладнял и реших да й се реванширам за заспиването с една вкусна закуска.Тъй като хладилникът й беше пълен имаше всичко необходимо за няколко сандвича с шунка.Щом приготвих сандвчите направихи и кафе.Точно на време чух стъпки,явно поспаланката беше станала.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyСъб Юли 30, 2011 1:32 am

Когато се събудих главата ми се въртеше май бях пийнала повече отколкото трябва снощи. Измъкнах се от леглото и тръгнах към банята където бяха хапчетата за глава, взех едно и чух трополенето от кухнята. Продължих на пръсти натам и застанах на прага скръствайки ръце под гърдите си
- Добро утро - казах усмихвайки се леко и се протегнах, погледнах към каната с кафе
- Уу кафе - казах доволна и набързо отидох до нея и напълних чашата си
- Благодаря - допълних усмихвайки се след като отпих голяма глътка
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyСъб Юли 30, 2011 8:18 pm

-Добро утро и на теб.Извинявай,нахален гост съм.Но исках да те изненадам със закуска и да ти се реванширам за това,че заспах снощи.Прекалих с алкохола..
Побутнах чинията със сандвичите към нея;
-Сандвич ??
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyСъб Юли 30, 2011 9:24 pm

Разсмях се леко на думите му
- Няма за какво да се реваншираш, аз също не пих малко - казах свивайки рамене
- А и след това всичко се забравя - казах повдигайки чашата с кафе. Определено кафето беше нещо без което не можех, повечето хора пиеха алкохол защото ги караше да забравят за лошите неща, е на мен ми беше нужно само чаша хубаво кафе и всичко лошо се изпаряваше. Джеймс ми предложи сандвич и аз си взех един, оставих чашата, седнах на плота и започнах да ги отчупвам хапки от сандвича
- Страхотен е мерси - казах усмихвайки му се, а той ме гледаше странно
- Навик - казах с невинна усмивка и свих рамене. Бях забравила, че повечето нормални хора просто захапваха сандвичите, но не и аз аз си ги чупех на хапки, маниер който бях взела от майка си, а баща ми винаги ни се смееше за това.
- Между другото в банята има хапчета за глава - казах кимайки натам
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Купър
Капитан на баскетболния отбор
Джеймс Купър


Брой мнения : 273
Join date : 17.07.2010
Местожителство : Плаж

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyСъб Юли 30, 2011 10:05 pm

- Между другото в банята има хапчета за глава-рече Сандра
-Не няма нужда,добре съм.Мерси.-уверих я усмихвайки се.
-Добре,че не направих палачинки.Тогава не знам как щеше да ги ядеш..-засмях се и иронично попитах-Вилици ползваш ли ??
Когато приключиме със закуската станах от барплота и казах:
-Е,радвам се,че сандвичите ти харесаха.Сега мисля да тръгвам.Снощи беше забавно трябва пак да се видим.-усмихнах се и се запътих към вратата
Върнете се в началото Go down
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyСъб Юли 30, 2011 11:15 pm

- По същия начин - отвърнах на въпроса му за палачинките и свих рамене
- Ами в повечето случай - казах засмивайки се. След като приключихме с закуската Джеймс заяви, че ще си тръгва, намръщих се леко, но бързо се усмихнах отново
- Беше ми наистина приятно да се запознаех - казах скачайки от плота и го прегърнах леко
- Определено трябва да се видим пак - допълних целувайки го по бузата и пак се облегнах на плота. Погледнах към часовника, беше време за сутрешния джогинг и разходката на Арес
- Чао Джеймс - казах усмихвайки му се отново и отидох към стаята си за да се преоблека и да си взема айпода и ключовете
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyПон Авг 01, 2011 11:09 pm

***
Не бях се виждала с братовчедка ми от толкова много време.Когато разбрах,че е в града веднага намислилих да я изненадам като я посетя наочаквано.Изгарях от желaние отново да се срещнем.
Беше около шест часа вечерта и вече се намирах в едно апартаментно жилище в квартал "Four seasons",ориентирайки се към правилната врата.Щом се увирих,че живее тук,позвънях на звънца.Чу се шум от вътре и след малко вратата се отвори... Изненаданото лице на Алесандра ме посрещна ,узарено от весела усмивка.Инстинктивно и аз се усмихнах широко и извиках щастлво:
-Сандраааа
В този миг се прегърнахме силно
-Толкова се радвам,че те виждам.Липсваше ми.Какво става с теб?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyПон Авг 01, 2011 11:21 pm

Денят беше минал като в мъгла, толкова много нови неща, университета си го биваше и лекциите бяха доста интересни, което малко ме изненада. Привечер се прибрах и директно влязох в банята за дълга вана и точно когато се бях облякла на вратата се позвъни. Погледнах учудено първо натам, а след това и кучето и заедно тръгнахме към вратата, предположих, че може би Джеймс се е сетил за някой нов купон. Но този който стоеше срещу мен когато отворих беше не друг, а любимата ми братовчедка. Изпискахме в един глас и се прегърнахме силно, не я бях виждала сякаш от цяла вечност и наистина ми беше мъчно за нея. След като се напищяхме и напрегръщахме влязохме в дневната
- И ти ми липсвашеее толкова много - отвърнах все още подскачайки, като малко дете.
- Какво да ти предложа за пиене и тогава ще ти разказвам ти също искам да ми разкажеш абсолютно всичко - казах със сериозен поглед
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyПон Авг 01, 2011 11:33 pm

Седнахме в дневната и тя ми предложи нещо за пиене.Но аз бях толкова развълнуване,че не ми се правеше нищо друго освен да...говоря.
-Не,не.Няма нужда,благодаря.-отказах тъй като нямах никакво търпение да се наприказваме.
-Е,как ти се струва градът ?Намери ли си вече приятели?
Алесандра не се беше никак променила..беше си същата готина братовчедка каквато я помнех.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyПон Авг 01, 2011 11:38 pm

Разсмях се леко и седнах до нея на дивана
- Ами тук съм от едва от няколко дни и нямах много време за разглеждане, тъй като веднага ме поканиха на купон, но определено ми харесва. Знаеш колко много обичам океан и това да живея на няколко крачки от него е направо върха. За приятели да един двама, но май успях да си намеря и неприятели вече - казах разсмивайки се отново когато си спомних, че Джеймс и приятелката му се разделиха и макар той да твърдеше, че не е моя вината аз не бях много сигурна в това
- Ами ти как си как вървят нещата при теб? Има ли някой специален? - попитах любопитно. Исках да науча всичко всяка малка подробност която бях пропуснала във времето когато бяхме разделени
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyПон Авг 01, 2011 11:52 pm

-Неприятели..??Да бее..ти нямаш неприятели.-възразих намеквайки й колко прекрасен характер е.
Когато Алесандра ме опита дали има някой специален аз се разсмях ,но отвърна сериозно:
-Не,няма.Поне за сега.-въздъхнах и се усмихнах подозрително-Но ти май имаш,а?
Всъщност като се замисля Алесандра се е променила..станала е още по-готина.Не знаех откъде да започна..имах толкова да й разказвам.Затова предложих:
-Имам предложение...искаш ли да отидем на вилата ми.Аз,ти и още няколко човека..Можеш да поканиш и приятели.Ще бъде чудесно!! Ще си наваксаме изпуснатото..ако знаеш колко имам да ти разказвам.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyВто Авг 02, 2011 12:17 am

- Дам, същата - казах кимайки сериозно, но след това се разсмях
- Ами, не точно - казах свивайки рамене
- След Брейди реших да поукротя топката, но кой знае може би е време за нови романси - казах засмивайки се леко. Последния път когато се видяхме с Рокси аз излизах с Брейди, но определено нещата не свършиха добре, за никой от нас, така че наистина известно време бях решила да остана сама, но това беше преди 2 години
- Това е страхотна идея - казах въодушевена
- Кога предлагаш да заминем? - попитах нетърпеливо и заподскачах на дивана, а Арес ме изгледа странно, но бързо се върна отново към съня си
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyВто Авг 02, 2011 12:27 am

-Ами най-вероятно утре.Това всъщност зависи от теб...защото ще те помоля за една услуга.Трябва ни превоз.И се чудех дали ти би ни закарала??-погледнах я с мил поглед и се надявах да се съгласи.
-А и Арес ще ние чудесна компания.Нали Арес?-погледнах към него той сякаш ме разбра ,излая гръмко.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyВто Авг 02, 2011 2:41 am

- Разбира се с най - голямо удоволствие, ще взема джипа и потегляме - казах щастлива, че след толкова време нещата помежду ни не се бяха променили никак даже.
- Само се надявам да се съберем, колко човека си поканила? - попитах повдигайки вежда
- А Арес, определено ще хареса вилата ти особено ако го пуснем да тича наоколо и има достатъчно място за да си гони опашката - казах избухвайки в смях, а той излая гръмко. Написах смс на Джеймс с предложение за вилата и след това двете с Рокси продължихме да си говорим
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyВто Авг 02, 2011 3:19 am

-Супер!Благодаря ти!-казах с весел вик и се усмихнах широко.За сега нещата се развиваха отлично.
-Ами не сме много със сигурност ще се съберем,не се притеснявай!И да Арес ще бъде голям щастливец там...не че сега не е с такава добра стопанка.
Говорехме си още дълго време.Въпреки че ми беше мнооого приятно трябаше да тръгвам.Не исках да й отнемам повече време.
-Радвам се,че се видяхме и че ще дойдеш!!!Утре кога ти е удобно да тръгнем??
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyВто Авг 02, 2011 3:45 am

- Защо не останеш тук тази нощ, ще си направим вечеря и ще си поговорим още. а утре ще отидем да си вземеш нещата и към обяд ще потеглим? - попитах с надежда. Определено не ми се спеше още, а и наистина исках да си поговорим и наваксаме имахме толкова много за разправяне, не се бяхме виждали от почти три години, а ми се струва, че е било цяла вечност. Арес изскимтя и отново се върна на кучешкото си легло свивайки се грациозно, сложи муцунка на предните си лапи и не след дълго пак заспа, определено се държеше като истински бог.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyВто Авг 02, 2011 4:17 am

Идеята й беше страхотна затова и не се поколебах.
-Оуу,да! ! ! Разбра се!-отвърнах ентосиазирано сякаш само чаках поканата й.
-Готова ли си да ти надуя главата цяла нощ??-изкикотих се и добавих-И впрочем имаш ли някаква пижама под ръка??
Едва ли щяхме да спим таи нощ както и Арес.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Алесандра Инглис

Алесандра Инглис


Брой мнения : 67
Join date : 17.07.2011
Age : 33
Местожителство : Квартал ''Four seasons''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyВто Авг 02, 2011 5:20 am

Зарадвах се, че Рокси реши да остане дадох ѝ една пижамка състояща се от къси панталонки и потниче и докато тя се преобличаше и махаше грима аз се заех с приготвянето на бърза вечеря. След като се нахранихме, заредих миялната и взехме бутилката бяло вино от хладилника с две чаши и се настанихме в моята стая, покатерихме се на леглото и продължихме с разказите за миналото попълвайки всички неизвестни, а някъде призори най - накрая се оставихме на съня да ни пребори. Към обяд се събудих и се измъкнах леко без да я събуждам, взех си душ, направих кафе и влязох в гардеробната си. Взех си сака приготвих няколко неща, след което се преоблякох и когато Рокси се събуди вече бях напълно готова за тръгване.
- Добро утро сънливке кафето е готово - казах ѝ с широка усмивка наливайки в две чаши от божествената напитка
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис EmptyВто Авг 02, 2011 3:04 pm

Щом се събудих Алесандра вече беше готова.Дори беше направила кафе.
-АУ,успах се.-това бяха първит ми думи след като станах.-А ти дори и кафе си направила.Върха си!-промълвих все още сънена.
След чашата с кафе и мислъта,че днес ще заминем на вилата веднага ме разсъни.
-Е,тъй като си готова предлагам да тръгваме..-казах с ентосиазъм.
Преоблякох се набързо, Сандра грабна сака си и се запътихме към джипа.Докато тя запалваше кола аз набързо й разясних плана...
-Тъй като нямах търпение още вчера сутринта опаковах багажа си затова само ще минем да го взема.И после ще заберем и другите.-бързо говорех защото наистина се вълнувах.
Все пак братовчедка ми ме разбра и потеглихме.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Апартаментът на Алесандра Инглис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Алесандра Инглис   Апартаментът на Алесандра Инглис Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Алесандра Инглис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апартаментът на Никол Буш
» Апартаментът на Никълъс Спаркс
» Апартаментът на Диди Алекзандър - "My baby" или просто новият ми апартамент

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Квартал "Four seasons" :: Апартаментни жилища-
Идете на: