Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Къщата на Катерина Браун

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Катерина Браун

Брой мнения : 82

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 12:08 am

Изумена бях колко добре се представи, акар че на няколко места направи старнни гримаси, но иначе беше добре. Смеех се, докато го гледах, а той продължаваше да повтаря думите на момчето. По едно време дойде частт с прегръдките и целувките, която бях забравила.
- И това ли да копирам? - засмя се той.
- Аз нямам нищо против! - намигнах му аз. - Само, че първо трябва да ме хванеш!
Още преди да се е усетил аз започнах да бягам из къщата, нагоре по стъблите и от стая в стая. Не се обръщах назад, знаех, че ме настига.
Върнете се в началото Go down
Тайлър Грей

Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 12:22 am

Така беше дори по-добре. Като се замисля днес прекарахме повече от... вечерта в тичане. Това си беше цяла тренировка! В почивен ден за жалост, но не беше чак толкова изморителна, та да се оплаквам.
- Това се води като второто ми предизвикателство, така ли?
Минахме по стълбите. След това през няколко стаи. Понякога се спирах, оглеждайки се наоколо за нещо, което може да донесе победата ми по-бързо. Някое скривалище, на което да я издебна или пък друго такова нещо, но не намирах. Това му се казваше късмет!
И точно когато помислих, че ще има да си се гоним така още доста преди някой да се измори, защото изглежда и тя не се отказваше, влезнахме в една стая и аз затворих силно вратата. Така тя не успя да избяга и аз се засмях.
- Е, това брои ли се за победа?
Катерина Браун

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 12:26 am

- Още не! - усмихнах се аз и продължих да тичам из стаята.
Той тръгна по мен, като аз ту се кача върху леглото, ту сляза или нещо от другите щуротии, които правех в тази стая. Накрая, аз от едната страна на леглото, той от другата, ме хвана за ръката и ме дръпна назад. Аз паднах по гръб върху леглото и той се надвеси над мен. Какво ли му се въртеше в главата?
Тайлър Грей

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 12:37 am

Този път поне кръгът за тичане беше по-стеснен и нямаше много място да бяга. Което разбира се, беше в моя ползва. И ето, че накрая удари гонгът отбелязвайки моята победа. Както казах по-рано, днес беше щастлив ден за мен.
- Ако това не се брои се отказвам от играта! - засмях се, гледайки право в нея. В момента се колебаех дали точно това беше правилната награда. Е, да беше, но не бях съвсем сигурен, че и тя го иска, а нямаше да е честно иначе. Имаше няколко начина да разбера. И единият бе просто като играя на играта. Простичко, нали?!
Затова се наведох напред, допирайки устните си до нейните. Целувката продължи дълго. Когато се изправих, се загледах в лицето й, чакайки каквато и да било реакция. Удар в лицето също.
Катерина Браун

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 12:47 am

Ами, какво да кажа! Целувката беше страхотна, отново. Щом свърши той се изправи и погледите ни се срещнаха. Той сякаш се опитваше да прочете нещо по очите ми, но аз не изразявах никаква видима емоция. После само му се усмихнах и го потиха:
- Какво ти се върти в главата? - попитах аз.
- Искаш ли да ти покажа? - каза той и отново се наведе към мен.
Този път целувката беше страстна, гореща и много по-дълга.
Тайлър Грей

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 12:57 am

Беше хубаво. Даже много хубаво. Утре щеше да ми иска да бях тук на точно това място. Подсмихвайки се, продължавах да я целувам. Едната ми ръка попадна на кръста й. За момент помислих изобщо да не я пускам, но беше глупаво и затова се засмях, прехвърляйки се от другата страна на леглото.
- Е, ставам ли за актьор?
Ако не ми потръгнеше във военното дело, щях да се насоча към актьорско майсторство.
Катерина Браун

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 1:04 am

- Ако беше актьор щеше да си в моята приказка, като славният ми принц. Но ти си военен и си моят блестящ рицар с доспехи. - засмях се аз и го изгледах нежно.
После хванах блузата си, естествено къса, за да ми се вижда кръста, и запчноах бавно да я вдигам на горе, а после надолу и така, за да създам атмосфера. Тайлър ме гледаше и по едно време усетих, че не вече аз контролирах на къде ще върви блузата, а той. А при него тя определено вървеше само в едната посока.
Тайлър Грей

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 1:15 am

Предизвикваше ме, което не бе добре. Е, поне сега знаех, че нейните намерения не бяха в конфликт с моите. Но пак малко ме притесняваше, че на сутринта ще съжалява. Какво пък, тогава щяхме да му мислим!
- Ако аз съм рицарят в доспехи, ти бъди Рапунцел с дългите коси. - засмях се тихо на определението и се приближих към нея. Тази нейна блуза ме дразнеше и затова просто трябваше да се махне. Прав съм, нали?! И панталона също. Някак си не отиваше да стои сам самичък там.
Катерина Браун

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 1:20 am

Докато се усетя, вече бях само по бельо. Не е честно, Тай! Ти си се загърнал като Голямата стъпка, а аз съм гола. Я да балансираме нещата. Хванах тениската му и я повдигнах на горе. Той ме пусна и я свали. Хвърлих я на пода, за малко да уцеля Кити, но не можах. Напипах коланът му и го разкопчах, но по нататък не продължих, защото той хвана ръцете ми и ги вдигна на горе. ПОсле се обърна, така че аз да съм отдолу, а той отгоре и отново ме целуна.
- Или текилата си върши работата или ти просто си страхотен. - промълвих аз, опитвайки се да освободя ръцете си.
Тайлър Грей

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 1:36 am

- Хм, може би и двете. Какво е твоето извинение?
Дръпнахме завивките на леглото и бързо се пренесохме под тях. Притиснах я по-силно към леглото. Целувките ни ставаха по-настойчиви и груби. Ох, трябваше да запиша нещо друго. Така щях да имам повече време за подобен тип развлечения. Живот си живееха тези в правото. Защо ли не послушах умната си страна когато му беше времето?!
Бавно бавно целувките се пренасяха надолу когато изведнъж изчезнах изпод чаршафа.
Катерина Браун

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 1:42 am

Слънчевите лъчи ме разбудиха. Видях дрехите си по пода, не изключвам бекините и сутиена и осъзнах, че съм гола. В миг се загърнах, но разбрах, че Тай не е в стаята. Дрехите му ги нямаше. Опитах се да стана и да видя, но Кити лежеше върху мен. Подместих я и станах. Облякох се и слязох долу. Миришеше на хубави препечени филийки с канела. Дали Тай ...
- О, добро утро! - каза ми той и постави и последната филийка. - Как се чувстваш?
- Леко замаяна. Но достатъчно трезва! - усмихнах се аз и отидох при него.
Целунах го нежно по устните и го погледнах.
- Снощи беше страхотно. - усмихнах се аз.
Тайлър Грей

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 1:49 am

Бях станал преди около 20 минути. Имах време да се облека, измия и направя филии. А после ми кажете, че роботите били по-бързи от хората! Имах малко спречкване с котката на вратата на банята, но не ми отне повече от 5 минути. Както и да е, успях да намеря кафето, от което наистина, ама наистина имах нужда. Попринцип не закусвах, но реших, че Катерина ще бъде гладна като се събуди и затова направих филийки.
И ето че след малко дойде. Отвърнах на целувката й и продължих с пърженето.
- Така е. Като изключим маймуната, удряща на барабани в главата ми, е супер! - засмях се и й посочих масата. - Сядай. Сега идвам.
Катерина Браун

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 1:51 am

Седнах и започнах да хапвам, малко по малко. Отпих от кафето си и отново погледнах към него.
- Осъзнавш ли, че се срещнахме едва вчера? - попитах го аз.
Той остави всичко, с което се занимаваше и дойде при мен. Седна на стола и ме прегърна. После ме погледна в очите и ми каза ....
Тайлър Грей

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 2:01 am

Котката се завъртя няколко пъти около масата. Пуснах й нещо незабележимо отляво. Май започвахме да се разбираме... за малко.
- Да. Не е ли в това романтичното? - засмях се, отивайки до телевизора. Когато се върнах ми бе хрумнах друг въпрос. Надявах се да не я обидя по някакъв начин. - Колко такива вечери си имала?
Мисля, че беше ясно за мен. Нямах време. Никакво. От което следваше, че и нямам приятелка.
Катерина Браун

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   Съб Юни 11, 2011 2:09 am

Ако този въпрос беше с под тема "Девствена ли си", отгворът естествено беше "Не", но пък аз мисля да отговоря по друг начин:
- Ако говориш за нощи като тази, николко! - усмихнах се аз.
Тай ме изгледа и понечи да тръгне отново към мен, но Кити го дръпна за дънките да й пусне още нещо. Стана ми много смешно как тя го дърпаше назад, а той вървеше напред. Буквално тя се влачеше след него като малко парцалче. Накрая той се предаде и й остави още храна.
- Аз мисля да тръгвам! - отбеляза той и си взе якето.
Изпратих го до вратата, целунах го и му помахах за довиждане.
- Пак ще се видим Тай! - викнах аз, а той ми се усмихна и продължи напред. Кити забяга към него и се потърка в краката му.
- О, няма как да забравя и за теб. Развали половината ми удобни момнета. -каза той и я погали, а после пак тръгна.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катерина Браун   

Къщата на Катерина Браун
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2