Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бар-галерия на Никълъс Спаркс

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyНед Юни 05, 2011 5:19 pm

Бар-галерия на Никълъс Спаркс 4345796412_b7385fc009Бар-галерия на Никълъс Спаркс Ayyam-art-center1
Бар-галерия на Никълъс Спаркс Ayyam-art-center3
Върнете се в началото Go down
DeeDee Alexander

DeeDee Alexander


Брой мнения : 27
Join date : 05.06.2011
Age : 34
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyЧет Юни 16, 2011 5:12 pm

Прекарах последните няколко дни вкъщи, но багажа вече беше разопакован, апартамента подреден, а бизнес връзките задействани. Сега исках да направя нещо отпускащо и да опозная града. Винаги съм си падала по изкуството, а откакто преди няколко вечери в бара чух за някаква галери и нова изложба не ми трябваше нищо друго, за да реша, че трябва да я посетя. И ето ме тук. Мога да кажа само, че изглежда обещаващо, но нещо ми подсказва, че нищо още не съм видяла от това място.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyЧет Юни 23, 2011 1:07 am

Прекарвах един от първите си дни в новоотворената ми галерия. Все още не бях свикнал с мисълта, че ще имам свое собствено място, където да изразявам творчеството си. Обикалях наоколо в очакване на първите си посетители и доволно оглеждах творението си. В този момент чух вратата да се отваря. След секунди видях първия си посетител - приятно русо момиче, очевидно с усет към тези работи, което с интерес започна да разглежда наоколо. Като добър домакин се приближих към нея и попитах:
- Добър ден! Мога ли с нещо да ви помогна? - за първи път изричах нещо подобно и мислено се засмях на себе си. Изчаках отговора и с леко вълнение.
Върнете се в началото Go down
DeeDee Alexander

DeeDee Alexander


Брой мнения : 27
Join date : 05.06.2011
Age : 34
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyЧет Юни 23, 2011 3:52 am

Хмм, какъв приятен младеж. Има нещо наистина интересно в него. Бас ловя че е собственика на това място, а защо не и художника сътворил тези платна. Галерийката изглежда нова, а поведението му ми показва много ентусиазъм... мдаа, най-верятно е собственика, но е толкова сладък и някак си загадъчен... Ех, тези хора на изкуството, такава слабост са ми.
- Добър ден! - отговорих любезно и пуснах в действие любезна усмивка и невинен поглед, за да го привлека на своя страна. Да видим какво ще спечеля. - Галерията изглежда нова, а картините са доста интересни... Може ли да попитам какъв стил са, - не, че вече не знаех отговора на тои въпрос - а дори и какво ви е подтикнало да ги сътворите? Ооо, извинете! Вие сте художника, нали ?!
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyЧет Юни 23, 2011 5:26 pm

- Да, аз съм разбира се - засмях се от гордост и от радост, че момичето проявява особен интерес към творенията ми. Тя ме обсипа с въпроси и аз побързах да и отговоря, стараейки се да звуча на ниво - Повечето картини тук са абстрактни, но попринцип рядко се придържам към ограниченията на един стил. Обичам разнообразието и често експериментирам в творчеството си. А относно вдъхновението.. хм, различни неща ме подтикват да рисувам - природната хармония, дребните неща от живота, приятелката ми и куп други...
Поовлякох се в приказките си за изкуство и се чудех дали не досаждам на първата посетителка, но поглеждайки я, видях в погледа и интерес, което определено ме зарадва.
- Търсите нещо конкретно ли, или просто разглеждате? - запитах я с професионален тон след кратката пауза.
Върнете се в началото Go down
DeeDee Alexander

DeeDee Alexander


Брой мнения : 27
Join date : 05.06.2011
Age : 34
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyЧет Юни 23, 2011 5:43 pm

- Никога не знаеш, къде ще намериш нещо интересно... - казах закачливо. - Надявам се, не възразяваш да ти говоря на "ти", защото възнамерявам да те затрупам с още много въпроси, а дори и ако нямаш работа, би ли ме развел из галерията? - помолих с най-сладкия тон, на който нокой до сега не е и не би могъл да ми откаже. - За малко да забравя, аз съм Диди. - и подадох ръка да се запозная с художника.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyЧет Юни 23, 2011 5:54 pm

- Никълъс - въодушевено протегнах ръката си. В последствие се сетих, че възпитаните хора казват цялото си име - Никълъс Спаркс. Приятно ми е. С удоволствие ще те разведа из галерията.
Усмихнах се на момичето и тръгнах по един от няколкото коридора с картини. Възторжено обяснявах всяка една от картините си, като се впусках в големи подробности, усещайки интерес у клиентката. Разказвах и как и кога съм нарисувал всяка една картина и тя очевидно се забавляваше с моите истории. Минахме и през бара - втората част от "моето място". Споменах и за другото ми занимание - като барман.
Върнете се в началото Go down
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 82
Join date : 06.06.2011

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyПет Юни 24, 2011 12:31 am

Седях в новата галерия и разглеждах картините. Който и да ги е правил явно си разбираше от работата. Е, все пак аз не съм по тези неща и явно няма да забележа грешките, но ... хайде де! Картините са страхотни. Покрай мен минаха двама души, момче и момиче. Може би, малко по-големи от мен. Хм ... усмихнах им се и продължих да разглеждам.
По едно време ожаднях и се насочих към бара. Изненадващо там стояха старите ми .. ъъъ .. дружинки! Да, защо пък не? Изглеждаха приятна компания, явно си струваше да ида и да се запозная с тях.
- Здравейте! Страхотни картини, нали? - усмихнах се отново и седнах.
Върнете се в началото Go down
DeeDee Alexander

DeeDee Alexander


Брой мнения : 27
Join date : 05.06.2011
Age : 34
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyПет Юни 24, 2011 12:53 am

Никълъс... Бързо спечелила си превилегията на кратко да го нарам Ник. Добре звучи. Хубаво име, чаровна външност и разказва с тава лекота и естественост. Ако е толкова наивен, колкото изглежда, този бизнес ще го съсипе. Но все пак, нещо ми подсказва, че с времето ще се научи и добродетели ще се превърнат в силно оръжие за превличане на клиенти. Има толкова сладка усмивка, че се чудя как някой би му отказал, но клаузата с приятелката не ми харесва. Не, че някога ме е спирало, но ако му дава такова вдъхновение за рисуване - със здраве да си я ползва. А картинете... мога с часове да го разпитвам за тях... А и той не се пести в разказите. Абстрактта никога не ми е бил в кръвта, но съчетаването на тези цветове и форми...или си притежаваш заложби, или не, а това момче определено имаше такива. Но от всичко идеята за бара ми се стори най-весела, а той барман - СЕКСИИИ! Така се бяхме овлякли в приказки (и дяволични фантазии), че се озовахме седнали на бара.
- Разказа ми за картините си, разказа ми и как винаги си мечтал за тази галерия, но сега сме седнали тук и няма какво да да правим, така че да видим заложбите ти и за барман! - погледнах го с цялата пакост, която мога да вложа в погледа си без да причинявам излишни щети и го предизвиках да покаже на какво е способен. - Да те видим, артистче, дали и със съчетаването на напитките си толкова добре, колкото и с цветовете!
И тъкмо бях на път, да се овлека тотално в игрички с него и да му покажа някой и друг трик за коктелчета, се появи сладуранката, която съзрях с периферното си зрение преди малко. Липсата на други хора я накара да се насочи към нас - добре дошла ни е. Много сладко се усмихна и ни поздрави. Определено не очаквах такава реакция, но пък ми хареса и с широка усмивка казах:
- Здравей. - и погледнах към Ник добавяйки - Като гледам май няма само на мен да ми покаваш уменията си. Младата госпожица дали ще се съгласи да се присъедини към нас на по питие ?! - гледах отново към нея, с поглед неприемащ "не" за отговор и все пак чаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 82
Join date : 06.06.2011

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyПет Юни 24, 2011 1:19 am

Ама аз да не прекъснах нещо? Я, чакай! Стана интересно. Какво пък, не съм по клюките, но ми е забавно да слушам. Ако тук ставаше нещо, аз задължително трябва да наддам ухо.
- Защо пък не! - обадих се аз по едно време и си поръчах питие. - Моля те, не ме задълбавай в изкуството ти, защото ще е сякаш ми говориш на китайски. - погледнах момчето.
Думите на русокоската ми направиха впечатление преди малко. Явно той беше художникът, а аз бих си заспала ако започне да ми разказва за тях. Така де, не че ще е скучно ... всъщност ще е скучно, защото нищо няма да разбера.
- Е, аз съм Катерина!
Върнете се в началото Go down
DeeDee Alexander

DeeDee Alexander


Брой мнения : 27
Join date : 05.06.2011
Age : 34
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyПет Юни 24, 2011 1:45 am

- Хмм, здавей Кати. Аз съм Диди. - здрависах се с нея и при шанса си да я огледам по-добре в очите осъзнах колко красиво зелени са, а погледът определено е на едно същинско дяволче. - Като гледам картините те радват, но май не си сред разбирателите им. ха-ха. Спокойно. Малцина са тези, които разбират изкуството, дори се съмнявам, че самите артисти разбират от това което са сътворили - и погледнах игриво към Ник. - Обещавам да го одържа да не те отегчи с приказки за бой, гами и техники, ако ти харесва нещо няма за какво да се говорят излишните приказки. Но я сега кажи, как оценяваш барманските заложби на нашяит домакин?
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyПет Юни 24, 2011 1:56 am

Попринцип не бях барманът тук, имах си служител. Работното ми място като такъв беше в "Риот" (където напоследък рядко се подвизавах), но нямаше да съм против да обслужа първите посетителки с някой друг впечатляващ коктейл. Доста "скромно" казано, но имах какво да им покажа в миксирането на напитки.
Докато двете започнаха разговор "по женски", побързах да им спретна по едно ягодово Дайкири, коктейл който бих могъл да нарека любим заради приятния му вкус и освежаващото му действие. Старателно сипвах в чашите всичко необходимо, и когато бях готов и със скромната декорацийка, им го поднесох с усмивка.
Сядайки до тях, изчаках ценното им мнение..
Върнете се в началото Go down
DeeDee Alexander

DeeDee Alexander


Брой мнения : 27
Join date : 05.06.2011
Age : 34
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyПет Юни 24, 2011 3:03 am

Изгледах Ник сякаш вече ми принадлежи докато се приближаваше към нас носейки две много.. хмм, ефектно изглеждащи чаши и по точно не самите чаши, а съдържанието им изглеждаше екстравагантно. Поднесе ни ги с една много мила усмивка, малко стил "е сега впечатлена ли си" и да си призная - бях.
- А това само за окраса ли е или може и да се отпие от него. - казах закачливо, но избегнах съвсем директно да изразя мнението си. Той леко се подсмихна, но все пак ни чакаше да пиинем. - Хмм, не е никак зле, но мислех, че ще направиш нещо по-силно. - никога нямаше да му кажа, че всъщност съм впечатлена, а вкусът е страхотен. - Жалко, че си имаш човек тук. Момчето изглежда много обещаващо, но мисля, че бих свикнала с питие като това в тази обстановка, а и ...и твоята компания от време на време не бих отказала. И все пак не ме гледай така, нямам за намерение да ти гъделичкам егото. Даже реално съм много по-заинтересована от мнението на госпожица Кати. - и мръсно му обърнах гръб, поглеждайки любопитно към малката сладурна до себе си за оценка, макар че дългият поглед, който му хвърлих ме кара да мисля, че и той има какво да каже по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 82
Join date : 06.06.2011

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyПет Юни 24, 2011 3:43 pm

- Аз съм толкова жадна, че бих изпила и водата от гьола. - засмях се аз. - Не се засягай, бъзиках се.
Попринцип винаги обичам да вметвам по една шега, където и да съм. Понякога беше доста уместно, понякога ме вкарваше в големи беди, но пък винаги повдигаше настроението на някой. В случея май и на двамата им стана смешно.
- Да, мога да го нареча "добър". - намигнах и отпих още малко.
За миг спрях и се загледах в очите на Диди. Те палаво оглеждаха момчето от среща, от главата до петите и обратно. Дори и да не си Шерлок Холмс можеш да се досетиш какви мисли минават през главата й. Леко се подсмихнах. Двамата ме погледнаха с недоумяващи погледи.
- А нищо, нищо! - заоправдавах се аз.
Върнете се в началото Go down
DeeDee Alexander

DeeDee Alexander


Брой мнения : 27
Join date : 05.06.2011
Age : 34
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyСъб Юни 25, 2011 9:37 pm

Хмм, това маце ми харесва. Шегата и беше лека и не сред най-смешните, но определено разведряваща за обстановката, тоест моите постоянни забежки с Ник. Но начина по който ни погледна е същинско доказателство за предишните ми наблюдения над нея. И май малката се усети най-накрая как си играя с момченцето и няма намерение да каже нищо, против, като гледам дори се наслаждава на постановката, която изнасям. НО не може само да се забавлява, крайно време е и тя да се включи.
- Е, Кати, какво те доведе тук?


Мислех си колко сладко си бъбрим, но ненадейно си погледнах часовника. Стана ми много тъпо, като видях колко е часа, защото имах друга работа за вършене, а тъкмо ми се искаше да поразмитам още малко.
- Много се извинаявам на милите си дружки, но ще се наложи да ви напусна. Колкото и сладко да су бъбрим и пийваме, дългът ме заове. Беше ми много приятно да се запознаем! - станах, меднах якето си на гърба и хвърлих и на двамата по една чаровна усмивка, след което побързах да се махна. Как не бях забелязала как се е изнизало времето.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс EmptyСря Юли 06, 2011 10:36 pm

Диди ненадейно реши,че трябва да си тръгва..Ние с Катерина разговаряхме още малко и накрая тя също си тръгна.Първия ден мина обещаващо добре.Но не бях много наясно дали нещо в Дайкирито ми не беше наред или в мен.Все пак дамите бяха весели.Това определено беше от по-голямо значение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар-галерия на Никълъс Спаркс   Бар-галерия на Никълъс Спаркс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар-галерия на Никълъс Спаркс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апартаментът на Никълъс Спаркс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Квартал "Four seasons"-
Идете на: