Play Your Online Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумна роулплей игра, в която всеки със своя герой участва в създаването на общата форумна история. Присъединете се към града и играйте своя онлайн-живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ресторант "LUXURY WORLD"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Рокси Билсън
Admin
Рокси Билсън


Брой мнения : 419
Join date : 02.06.2010
Местожителство : ул. ''Уолстрийт''

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyПон Юни 28, 2010 6:28 pm

Тук се организираха най-големите и важни събития и тържества...
ресторант "LUXURY WORLD"  Testata_dining_g
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net/
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyСря Юли 21, 2010 7:18 pm

Тази вечер беше много важна.Всички семейства от кварталът на богатите присъстваха в благотрорителна вечер за гимназията на града.Аз и моите родители,коита дариха голяма сума,седяхме на централна маса.Всички присъстващи ни гледаха,но на мен това не ми пречеше.
Близо до нашата маса стоеше едно семейство, с което лично не се познавах, но ми изглеждаха познати.Това семейство беше Уолбърк.Те бяха много влиятелни и аз имах желание да се запозная с тях.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уолбърк
Баскетболист
Ерик Уолбърк


Брой мнения : 109
Join date : 20.07.2010
Age : 33
Местожителство : Кварталът на богатите

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyЧет Юли 22, 2010 4:14 pm

Не си падах особено по официалните събития от този вид, но знаех че са задължителни за цялото ми семейство като дарители. Затова кротко присъствах там, запознавах се с всеки, който заговаряше родителите ми и се правех, че ми е приятно. Приемах благотворителните вечери като задължение за нашия тип хора, но все пак се оглеждах наоколо, търсейки някакво забавление. И не можех да не забележа момичето, седнало на централната маса с родителите си. За семейството и знаех само, че са едни от основните дарители на вечерта и че са богати. Реших да я заговоря, така щях да разнообразя малко вечерта си. Отидох на тяхната маса и поздравих родителите и. Представих се и се запознах с тях, а тя стана и се приближи към мен, за да ми се представи.
Върнете се в началото Go down
Анна Монгомъри
Мажоретка
Анна Монгомъри


Брой мнения : 87
Join date : 19.07.2010
Местожителство : Кварталът на богатите

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyПет Юли 23, 2010 3:42 am

Момчето, което се приближи към нашата централна маса, от семейство Уолбърк сякаш беше прочело мислите ми. Гледах го от известно време и той мен също. Щом каза името си, аз също се представих.
- Анна Монгомъри - изправих се, пригладих роклята си и си стиснахме ръцете . Приятно ми е.
- Да танцуваме? - предложи той и аз погледнах към баща си, който кимна одобрително. Уолбърк бяха известна фамилия и знаех, че той ще се радва да общувам с такива хора.
Ерик беше красив, но някакси различен от другите тук. По погледа му личеше, че би предпочел някой бар пред вечеря от този вид. На мен това събитие ми беше приятно.
- В гимназията ли учиш Ерик? Не мисля, че съм те срещала там. - попитах равнотонно.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уолбърк
Баскетболист
Ерик Уолбърк


Брой мнения : 109
Join date : 20.07.2010
Age : 33
Местожителство : Кварталът на богатите

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyПет Юли 23, 2010 6:55 am

- Студент съм. По икономика. Уча в университета, затова не си ме срещала в гимназията - засмях се аз, което я накара да се усмихне.
Музиката беше тиха и изискана. Гледах Анна право в очите, докато танцувахме. Тя беше свалила глава надолу. Русата и, прилежно сресана коса се спускаше малко по-дълго от раменете. Очите и бяха големи и излъчваха характер. Танцувахме дълго, почти до края на вечерта. Говорихме си по различни теми и успяхме и двамата да прекараме вечерта чудесно. Това беше прием, който никой от нас двамата нямаше да забрави. Когато вечерята свърши с Анна се разбрахме да се срещнем някой път. Тя живееше в моя квартал, така че щях да я открия лесно.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyСъб Яну 29, 2011 3:54 am

***

Реших да заведа Вики на вечеря в ресторанта "LUXURY WORLD".Обстановката там беше много приятна,тиха и спокойна,а и бях чувал,че обслужването е на ниво.Щом влязохме единодушно избрахме маса и седнахме.Масата беше близо до терасата на ресторанта и имаше великолепна гледка.Сервитьорът ни поднесе менюта и започнахме да прелистваме.Досега не бяхме си казали почни нито дума затова започнах първи:
-Ти какво мислиш да си поръчах?!Аз все още се чудя..
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyСъб Яну 29, 2011 4:45 am

Останах много изненадана, когато Никълъс ме доведе в този ресторант. Той беше много красив и изискан, предлагаха страхотни ястия, но също беше и доста скъп, което ме караше да се чувствам леко неудобно. Именно поради тази причина само прелиствах менюто, а в действителност не гледах нищо конкретно, погледът ми блуждаеше из менюто, не разглеждаше ястия.
- Ти какво мислиш да си поръчаш?! Аз все още се чудя.. - попита ме той щом усети че мълча и почти нищо не сме си казали.
- Аз също, не знам.. - колебливо отговорих и го погледнах в очите - Не беше нужно да идваме точно тук, Ник.. Можехме просто да се разходим, да хапнем нещо бързо.. - не исках да излиза сякаш съм недоволна или неблагодарна.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyНед Яну 30, 2011 2:58 am

-Ами всъщност те доведох тук,защото не бях идвал,а чувам много добри отзиви за този ресторант и наистина си заслужава.Пък и..-продължих аз-..иска ми се вечерта да е по-специална!-Щом казах тези думи отново се зачетох в менюто и вече бях готов с поръчката си,Вики също.
Сервитьорът дойде,взе ни поръчката и отново бяхме само двамата..
-Какво става с теб,Вики?!-промълвих,любопитно.
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyНед Яну 30, 2011 4:29 am

- Ами.. все едно и също Ник, животът ми си върви.. - промълвих, поглеждайки надолу към масата и се надявах да няма впредвид Джеймс или нещо такова..
- Как вървят нещата с Джеймс - попита ме той сякаш тъкмо беше прочел мислите ми. Мамка му! Не знаех как да отговоря, понеже изобщо не знаех как вървят нещата.
- Ами.. добре предполагам - опитах се да се усмихна, но щом не се получи много добавих искрено - Не сме се виждали скоро. Просто някак си нещата не вървят откакто... ъъ.. сещаш се..
Стана ми леко неудобно от темата, в която навлизахме, най-вече поради факта, че и самият Ник по някакъв начин участваше в нея. Затова реших да сменя темата:
- Кажи ми нещо за теб Ник? Едва се познаваме,.. имаш ли хоби?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyНед Яну 30, 2011 9:34 pm

Явно на Вики не й се говореше за Джеймс и смени темата..
- Кажи ми нещо за теб Ник? Едва се познаваме,.. имаш ли хоби?
-Да!Имам...рисувам.Художник съм.А ти освен,че си капитан на мажоретките в училище?
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyПон Яну 31, 2011 12:52 am

- Рисуваш! Уоу, кой да предположи, че барманът в Риот всъщност е художник?! Трябва да ми покажеш свои неща. Аз освен че танцувам, също рисувам от време на време. Не съм показвала все още рисунките си на никого, защото не смятам че са нещо особено.. Рисуване ли учиш в университета?
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyПон Яну 31, 2011 3:47 am

-Да,искам да стана професионален художник.Наистина трябва да ми покажеш твоите рисунки,нищо чудно да имаш скрит талант..Амм..да си призная отдавна ми се иска да те нарисувам.Ще се радвам,ако се съгласиш.
Бях изненадан,че Вики рисува-това беше още една причина да я харесвам толкова много..
Върнете се в началото Go down
Вики Роуън
Admin
Вики Роуън


Брой мнения : 366
Join date : 02.06.2010
Age : 29
Местожителство : ул. "Реджина"

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyПон Яну 31, 2011 4:04 pm

- Да ме нарисуваш? - учудено попитах и веднага добавих - Никой не ме е рисувал досега.. Но пък ще бъде забавно!
- Да се видим тези дни, за да те нарисувам?
- Може.. - звучах ентусиазирано - Да излезем утре някъде?
- Планинската местност - предложи Ник - Има хубави полянки и ще можем и да се поразходим.
С радост се съгласих. Ник беше чудесен и се радвах, че е мой приятел. Донякъде изпитвах съжаление, че не си бяхме говорили толкова на първото ни "запознанство", но съжалението бързо отмина. Говорихме си доста, на всякакви теми и така преминаха няколко часа, беше време да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
https://online-city.bulgarianforum.net
Никълъс Спаркс

Никълъс Спаркс


Брой мнения : 97
Join date : 31.08.2010
Age : 31
Местожителство : Квартал "Four seasons"

ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  EmptyПон Яну 31, 2011 8:34 pm

След като излязохме от ресторанта,предложих на Вики да я изпратя до тях и тя се съгласи.По пътя доста си говорехме и в разговора аз вметнах:
-Та..казваше,че утре си свободна и си навита за планинската местност?!
-Да!И още как ще бъде страхотно!-усмихнато потвърди тя
-Да..чух,че има малко езеро.Може там да отидем и да те нарисувам.Какво ще кажеш утре в 9 да те забера?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ресторант "LUXURY WORLD"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ресторант "LUXURY WORLD"    ресторант "LUXURY WORLD"  Empty

Върнете се в началото Go down
 
ресторант "LUXURY WORLD"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ресторант "In The Sea"
» Ресторант "Примавера"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Play Your Online Life :: Градът :: Кварталът на богатите-
Идете на: